ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A wcześniej znałeś hiszpański?
0
5 dla Bartry! Mathieu właśnie wychodzi z 24.
0
Jeśli Song odejdzie, to na pewno Masche nie będzie pokazywany jako ŚO.
0
Nie ma wersji angielskiej? :)
2
A kierowca autobusu wstał i klaskał. Ja akurat spotkałem się z opiniami, że to dobry transfer, bo potrzebne jest doświadczenie i zamiennik dla Pique, gdyby nie miał formy.
1
Bartra powinien dostać 5 po Carlesie.
0
Ale kto jeszcze może przyjść? Moim zdaniem gdyby tak faktycznie było, widzielibyśmy newsy, że Zubi jest zainteresowany sprowadzeniem tego i tego zawodnika.
0
Za 6 lat (jak będą kupować nowego stopera) może rekord zostanie pobity. :)
0
Może Bagnack z rezerw.
1
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10574393_480461298764957_3038302803693433902_n.jpg?oh=cba9a6a14a912e391eaa55c57b146ad6&oe=543A6329 A może to joint? :D
0
Może nawet w tym sezonie. Bartra na pewno.
0
Najpierw niech gra Bravo, bo zna hiszpański i ligę. Jak się MATS zaaklimatyzuje, to będzie stopniowo przejmował rolę podstawowego portero.
0
Nie wiecie kiedy Rakitić i reprezentanci Hiszpanii wracają do treningów?
0
Jego sprawa. :) Ale czy ktoś ma jakieś potwierdzenie tego, bo ja nic nie znalałem,
0
A o co chodzi z tym, że niektorzy tutaj piszą, że Mathieu pali? Szukałem w necie i nic na ten temat nie znalazłem. Poza tym, jakie to ma znaczenie? :)
0
Jeśli przyjdzie kolejny defensywny pomocnik (który ma być naszym stoperem), nie będę liczyć tego jako wzmocnienie obrony. :)
0
Będzie grał na pozycji Modricia?
0
Coś mi się wydaje, że obrońcy jak nie było, tak nie będzie.
6
z pełną kadrą = z zawodnikami, którzy odpoczywają po mundialu + nowy obrońca? :P
0
Szwajcaria to chyba głównie dzięki Blatterowi. :)
0
Blind to DP.
0
nic nie da tym razem :)
1
Szkoda...
0
Nie gada o fifie, ale ja przy okazji o tym mówię. :)
0
Bartra na bank będzie miał z 81. Przecież on 75 miał dwa sezony temu (a gra teraz nieporównywalnie lepiej). Nawet taki Glik ma więcej. Dziwie się, że tego jeszcze nie zmienili.
0
chyba nie
0
Do rzyci z tym...
0
Od teraz prawie pół. :D
1
Sasha Gray ma rację. :)
0
Ale Fazio to wcale nie taka głupia opcja, oczywiście jako czwarty stoper zamiast Mathieu.