ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, tak. Tylko nie wiem kiedy ma wrócić do gry. Podobno trenuje indywidualnie.
0
Nie wiecie co z Adriano? Tzn kiedy ma wrócić do gry? To co się stało, wiem. :/
0
Bo by nie wystarczyło na Suareza, a poza tym Alexis nie chciałby być rezerwowym.
0
Szkoda, że nie zarobimy na nim ani grosza, ale przynajmniej nie będzie siedział całego sezonu na trybunach. :)
0
Zależy od postępów w leczeniu, nic jeszcze nie wiadomo.
0
Skład ok, w tej chwili z powodu kontuzji, zawieszeń i gryzów ciężko by było coś lepszego ułożyć. Jedyne wątpliwości mam co do środka obrony. Na pewno trochę racji ma wpwelement, że Mascherano jest bardziej doświadczony od Bartry, a ktoś musi kierować starszym Mathieu. Lider musi być. Jednak Bartra w zeszłym sezonie, jak i presezonie udowodnił, że powinien grać w pierwszej 11-stce. Rywal nie jest w najwyższej półki, gramy u siebie. LE widocznie boi się błędów w pierwszej kolejce. Ale błąd z drugiej strony może popełnić każdy z obrońców. :P Ja już sam nie wiem, jak powinno być. Mam nadzieję, że jak się Mathieu ogra, to Bartra będzie grał jak najczęściej, a może nawet będzie pierwszym stoperem.
0
Barcelona interesowała się nim od urodzenia.
0
Okres adaptacji będzie krótki, bo podzieli losy Henrique.
0
Świetny żart. Nie no oczywiście żartuję :)
0
Pique jest pewniakiem do oglądania meczu z trybun. :)
0
Myślałem, że jego forma jest spowodowana tym, że w naszym klubie wszystko wygrał. Jednak po mundialu tak nie myślę. :)
1
Szkoda, że Danilo jest nie do wyciągnięcia.
0
A jak grał w Liverpoolu twoim zadniem? Przecież nie grał cały czas na jednej pozycji.
1
W sumie to niegłupie i wcale nie oznacza, że Bartra nic nie pogra w tym sezonie. Pewnie jak Mathieu się ogra u nas to będzie czasem grał z Bartrą. Dzięki za odp. :)
0
Jak z absencji Pique i kontuzji Vermaleana, skoro jest Marc Bartra? :)
0
A jak myślisz, dlaczego LE wolałby wystawić Javiera? Ja nie mam pomysłu w sumie. Teraz jest świetna okazja dla Bartry. Osobiście miałem nadzieję, że Mascherano na stoperze już nie zobaczę.
2
Ale w Liverpoolu Suarez też nie do końca grał klasyczną 9-tkę. On grał bardziej po prawej stronie, a środek należał często do Sturridge'a.
1
Jeżeli faktycznie zagra Mascherano, będę mocno zdziwiony. Skoro Song nie jest widziany w planach LE, to Argentyńczyk powinien zmienić pozycję. A Bartra pokazał się z dobrej strony i w obronie jest dużo lepszy od Javiera. Ciekawe co będzie gdy do konkurencji wrócą Pique i Vermaelen.
0
Najlpierw prawa obrona. Okaże się jeszcze, że zostaniemy z samym Montoyą...
0
Tak myślałem.
0
Co uwazacie o Danilo z Porto?
0
Widocznie nie spełnia oczekiwań trenera. :D
0
Jak myślicie? Co teraz będzie z Bartrą, skoro prawdopodobnie nawet przy dwóch stoperach niezdolnych do gry (Pique i Vermaelen) nie jest brany pod uwagę kosztem Mascherano?
0
A w sprawie problemów z powiadomieniami miesiąc nikt nie odpisał.
0
kolejna złodziejska transmisja...
0
„Alves jest członkiem naszego zespołu. Na treningach prezentuje imponująco wysoki poziom. To wielki gracz. Jest w naszej kadrze i mam nadzieje, że pozostanie na długi czas”, stwierdził Luis Enrique.
Oby to była prawda z tym imponującym poziomem, ale jakoś nie chce mi się wierzyć...
2
To pewnie też się pojawi. Nie we wszystkich ligach sezon trwa. :)
0
Jest jakiś admin? Mam problem techniczny z powiadomieniami. Pisałem na kontakt miesiąc temu - zero odpowiedzi. :/
0
Chodziło mi o Halilovicia.
0
Za wcześnie moim zdaniem. Wtedy mógłby zostać drugim Bojanem, a tego raczej nikt nie chce. :)