0

Tak, tak. Tylko nie wiem kiedy ma wrócić do gry. Podobno trenuje indywidualnie.

0

Nie wiecie co z Adriano? Tzn kiedy ma wrócić do gry? To co się stało, wiem. :/

0

Bo by nie wystarczyło na Suareza, a poza tym Alexis nie chciałby być rezerwowym.

0

Szkoda, że nie zarobimy na nim ani grosza, ale przynajmniej nie będzie siedział całego sezonu na trybunach. :)

0

Zależy od postępów w leczeniu, nic jeszcze nie wiadomo.

0

Skład ok, w tej chwili z powodu kontuzji, zawieszeń i gryzów ciężko by było coś lepszego ułożyć. Jedyne wątpliwości mam co do środka obrony. Na pewno trochę racji ma wpwelement, że Mascherano jest bardziej doświadczony od Bartry, a ktoś musi kierować starszym Mathieu. Lider musi być. Jednak Bartra w zeszłym sezonie, jak i presezonie udowodnił, że powinien grać w pierwszej 11-stce. Rywal nie jest w najwyższej półki, gramy u siebie. LE widocznie boi się błędów w pierwszej kolejce. Ale błąd z drugiej strony może popełnić każdy z obrońców. :P Ja już sam nie wiem, jak powinno być. Mam nadzieję, że jak się Mathieu ogra, to Bartra będzie grał jak najczęściej, a może nawet będzie pierwszym stoperem.

0

Barcelona interesowała się nim od urodzenia.

0

Okres adaptacji będzie krótki, bo podzieli losy Henrique.

0

Świetny żart. Nie no oczywiście żartuję :)

0

Pique jest pewniakiem do oglądania meczu z trybun. :)

0

Myślałem, że jego forma jest spowodowana tym, że w naszym klubie wszystko wygrał. Jednak po mundialu tak nie myślę. :)

1

Szkoda, że Danilo jest nie do wyciągnięcia.

0

A jak grał w Liverpoolu twoim zadniem? Przecież nie grał cały czas na jednej pozycji.

1

W sumie to niegłupie i wcale nie oznacza, że Bartra nic nie pogra w tym sezonie. Pewnie jak Mathieu się ogra u nas to będzie czasem grał z Bartrą. Dzięki za odp. :)

0

Jak z absencji Pique i kontuzji Vermaleana, skoro jest Marc Bartra? :)

0

A jak myślisz, dlaczego LE wolałby wystawić Javiera? Ja nie mam pomysłu w sumie. Teraz jest świetna okazja dla Bartry. Osobiście miałem nadzieję, że Mascherano na stoperze już nie zobaczę.

2

Ale w Liverpoolu Suarez też nie do końca grał klasyczną 9-tkę. On grał bardziej po prawej stronie, a środek należał często do Sturridge'a.

1

Jeżeli faktycznie zagra Mascherano, będę mocno zdziwiony. Skoro Song nie jest widziany w planach LE, to Argentyńczyk powinien zmienić pozycję. A Bartra pokazał się z dobrej strony i w obronie jest dużo lepszy od Javiera. Ciekawe co będzie gdy do konkurencji wrócą Pique i Vermaelen.

0

Najlpierw prawa obrona. Okaże się jeszcze, że zostaniemy z samym Montoyą...

0

Tak myślałem.

0

Co uwazacie o Danilo z Porto?

0

Widocznie nie spełnia oczekiwań trenera. :D

0

Jak myślicie? Co teraz będzie z Bartrą, skoro prawdopodobnie nawet przy dwóch stoperach niezdolnych do gry (Pique i Vermaelen) nie jest brany pod uwagę kosztem Mascherano?

0

A w sprawie problemów z powiadomieniami miesiąc nikt nie odpisał.

0

kolejna złodziejska transmisja...

0

„Alves jest członkiem naszego zespołu. Na treningach prezentuje imponująco wysoki poziom. To wielki gracz. Jest w naszej kadrze i mam nadzieje, że pozostanie na długi czas”, stwierdził Luis Enrique.
Oby to była prawda z tym imponującym poziomem, ale jakoś nie chce mi się wierzyć...

2

To pewnie też się pojawi. Nie we wszystkich ligach sezon trwa. :)

0

Jest jakiś admin? Mam problem techniczny z powiadomieniami. Pisałem na kontakt miesiąc temu - zero odpowiedzi. :/

0

Chodziło mi o Halilovicia.

0

Za wcześnie moim zdaniem. Wtedy mógłby zostać drugim Bojanem, a tego raczej nikt nie chce. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?