0

W sumie całkiem możliwe. :)

0

Wróci prawdopodobnie na trzecią kolejkę La Liga.

1

Oby kosztem Sergio. :)

0

Szkoda, że Messi nie wykorzystał tej setki pod koniec.

0

Ja już przez ostatnie 3 okienka zwątpiłem w nasz zarząd niestety. Najpierw Thiago Silva, który miał być u nas, potem można było Vertonghena za grosze ściągnąć, potem oferowali nam Sakho, trochę wcześniej Marquinhosa, a co z tego wyszło - wiadomo. Trzymam kciuki, żeby było inaczej. Ale jeszcze prawie 2 miesiące. :)

0

"wygryzł go ze składu" Dobrze, że nie dosłownie :)

0

Mam taką nadzieję, aczkolwiek skąd oni wezmą teraz na to pieniądze, skoro rok temu szkoda im było na Sakho.

1

I za takie wejście nie ma jakiejkolwiek kary. A mogło się skończyć dużo gorzej...

0

On nie grał od grudnia 2012. Nie łapie się do Bayernu, więc łatamy dziurę u nas? :D

0

Valdesa nie podpiszą, Abidal może odejść. Ciekawe... Może faktycznie jakieś problemy finansowe. czy to upadek projektu? :)

0

Wcale się nie zdziwię, jeśli tak będzie.

1

Pewnie dopiero za 2 lata. :/

0

Na początku na pewno będzie grał Bravo, bo zna ligę.

0

raczej nie, niestety

0

Dobra robota Eryk. :)

1

Oby w ciągu tych prawie dwóch miesięcy zajęli się obroną. :)

1

Bez przesady. Kary za to mu raczej nie zwiększą. :)

0

Nie mogę w to uwierzyć... Jest ktoś tutaj, kto uważa, że do tego transferu nie dojdzie?

0

180 cm

1

W zeszłym sezonie podstawowy bramkarz Barcelony B...

0

Nic mnie nie zdziwi, nawet jeśli obrońcy żadnego nie kupią, a na następne okienka będą sankcje.

0

Chodzi o to, że kupili go rok temu za 31 milionów. A wiadomo, PSG pieniędzy nie potrzebuje, więc chcą jak najwięcej wyciągnąć. :) A zawodnik jest warty max 20 milionów na ten moment.

0

Di Maria ma odejść podobno.

0

Z innej beczki. Podobno Kroos w Realu. Oficjalnie będzie po mundialu.

3

Bo do transferu nie dojdzie. :)

0

No dokładnie. Rozumiem, że nasza polityka teoretycznie nie jest taka jak w Chelsea czy City, ale jeśli trzeba to powinni wydać tyle na obrońcę. Na Neymara wydali podobno 100 milionów w sumie, a szkoda im 40 na stopera, który jest nam zdecydowanie bardziej potrzebny niż wtedy Neymar. Te sankcję mogą wrócić od następnych okienek i wtedy już nie nie zrobią.

0

No chyba, że Mathieu ma być czwartym obrońcą. Chociaż pewnie zarząd będzie chciał, żeby był jedynym wzmocnieniem obrony. Poza tym nie zapominajmy, że te sankcje od FIFY mogą zostać przywrócone na następne okienka.

0

Dopiero początek okienka. Mam nadzieję, że to już nie koniec transferów...

0

Chyba sobie żartujesz. Adriano nie potrafi kryć, a Alba przynajmniej się wraca. Najwięcej bramek tracimy stroną Alvesa.

0

A mnie to, że poza Valencią nigdy nie grał w poważnym zespole i był wcześniej lewym obrońcą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?