ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie całkiem możliwe. :)
0
Wróci prawdopodobnie na trzecią kolejkę La Liga.
1
Oby kosztem Sergio. :)
0
Szkoda, że Messi nie wykorzystał tej setki pod koniec.
0
Ja już przez ostatnie 3 okienka zwątpiłem w nasz zarząd niestety. Najpierw Thiago Silva, który miał być u nas, potem można było Vertonghena za grosze ściągnąć, potem oferowali nam Sakho, trochę wcześniej Marquinhosa, a co z tego wyszło - wiadomo. Trzymam kciuki, żeby było inaczej. Ale jeszcze prawie 2 miesiące. :)
0
"wygryzł go ze składu" Dobrze, że nie dosłownie :)
0
Mam taką nadzieję, aczkolwiek skąd oni wezmą teraz na to pieniądze, skoro rok temu szkoda im było na Sakho.
1
I za takie wejście nie ma jakiejkolwiek kary. A mogło się skończyć dużo gorzej...
0
On nie grał od grudnia 2012. Nie łapie się do Bayernu, więc łatamy dziurę u nas? :D
0
Valdesa nie podpiszą, Abidal może odejść. Ciekawe... Może faktycznie jakieś problemy finansowe. czy to upadek projektu? :)
0
Wcale się nie zdziwię, jeśli tak będzie.
1
Pewnie dopiero za 2 lata. :/
0
Na początku na pewno będzie grał Bravo, bo zna ligę.
0
raczej nie, niestety
0
Dobra robota Eryk. :)
1
Oby w ciągu tych prawie dwóch miesięcy zajęli się obroną. :)
1
Bez przesady. Kary za to mu raczej nie zwiększą. :)
0
Nie mogę w to uwierzyć... Jest ktoś tutaj, kto uważa, że do tego transferu nie dojdzie?
0
180 cm
1
W zeszłym sezonie podstawowy bramkarz Barcelony B...
0
Nic mnie nie zdziwi, nawet jeśli obrońcy żadnego nie kupią, a na następne okienka będą sankcje.
0
Chodzi o to, że kupili go rok temu za 31 milionów. A wiadomo, PSG pieniędzy nie potrzebuje, więc chcą jak najwięcej wyciągnąć. :) A zawodnik jest warty max 20 milionów na ten moment.
0
Di Maria ma odejść podobno.
0
Z innej beczki. Podobno Kroos w Realu. Oficjalnie będzie po mundialu.
3
Bo do transferu nie dojdzie. :)
0
No dokładnie. Rozumiem, że nasza polityka teoretycznie nie jest taka jak w Chelsea czy City, ale jeśli trzeba to powinni wydać tyle na obrońcę. Na Neymara wydali podobno 100 milionów w sumie, a szkoda im 40 na stopera, który jest nam zdecydowanie bardziej potrzebny niż wtedy Neymar. Te sankcję mogą wrócić od następnych okienek i wtedy już nie nie zrobią.
0
No chyba, że Mathieu ma być czwartym obrońcą. Chociaż pewnie zarząd będzie chciał, żeby był jedynym wzmocnieniem obrony. Poza tym nie zapominajmy, że te sankcje od FIFY mogą zostać przywrócone na następne okienka.
0
Dopiero początek okienka. Mam nadzieję, że to już nie koniec transferów...
0
Chyba sobie żartujesz. Adriano nie potrafi kryć, a Alba przynajmniej się wraca. Najwięcej bramek tracimy stroną Alvesa.
0
A mnie to, że poza Valencią nigdy nie grał w poważnym zespole i był wcześniej lewym obrońcą.