ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tutaj potrzeba wysokiego i silnego napastnika na autobusy. Szybkich i zwrotnych mamy, ale tutaj chodzi o alternatywę. :)
0
Liczę na Bartrę. Nie mam pojęcia czemu Mascherano by miał grać. Ostatnio gra fatalnie. Gdyby nie błędy obrony RM, to przegrałby nam El Clasico.
0
Chłopak, a starszy od Ciebie o 20 lat. :)
0
Skład raczej jest do przewidzenia - taki sam jak z City. Oby Real zagrał jak City. ;)
0
I równie dobrze talent może zgasnąć i wtedy nikt za niego więcej nie da. Moim zdaniem taka klauzula, jak i w przypadku Bartry jest rozsądna. Jeśli będą chcieli odejść wyższa by im tylko przeszkodziła, a tak to zawsze można ją zwiększyć. :)
0
Początek końca. D:
0
Czekam na "przedłużył",
0
Zwolniłby go.
0
Myślę, że skład jak najbardziej optymalny. Fabregas i Neymar nie mogą grać co mecz. Świetnie, że nareszcie gra Bartra, ale szkoda, że przez brak Pique, a nie z powodu rotacji.
0
Tak było kiedyś, ale teraz Alves to bardziej celebryta i model z Instagrama. Jest w dużo gorszej formie niż był kilka lat temu. Robi spore błędy w obronie. Ma 31 lat i kontrakt wygasa za rok. Sam mówił, że nie zakończy u nas kariery, więc tak oddać go za rok za darmo nie wypada. Przyszedł za dużo więcej.
0
Nie tyle co uraz, ale z ostrożności bardziej.
0
A za Puyola Mangala i byłoby fantastycznie. Ale zarząd musiałby wydać na niego ze 40 baniek. Wiem, to nie fifa, ale pomarzyć można...
0
I tak pewnie nikt nie przyjdzie albo przyjdzie defensywny pomocnik. Ten cyrk trwa już 3 lata i nie sądzę, żeby się skończył.
0
Kup Heinekena to masz mecz za darmo. 2w1
0
A ja myślę, że Tata znowu go wyśle na trybuny.
0
Chyba Barcelonie B, ale za stary jest. Liga austriacka to nie ten poziom...
0
Kontrakt Alvesa wygasa w 2015 roku, a nie sądzę, żeby go nasz klub oddał za darmo. Sam zawodnik mówił, że nie będzie kończył kariery u nas. A Montoya powinien dostać nowy kontrakt i zostać. Trzeba będzie sprowadzić jeszcze dla niego jakiegoś zawodnika do rywalizacji o pozycję. :)
0
Masche i Puyol w Pucharze Króla, a z Sevillą w Lidze Bartra i Pique.
0
W poprzednim sezonie oczywiście.
0
Nie ma co narzekać. Pamiętacie jak praktycznie w każdym meczu strata chociaż jednego gola to był standard? Tata dobrze sobie poradził z tym zadaniem.
0
Bartra i Tello i będzie super skład.
0
*a on
0
Rojiblancos to Atletico, a ano gra w Athleticu Bilbao.
0
A skończy się pewnie "tylko" na sprowadzeniu ter Stegena. Zdziwiłbym się, gdyby było inaczej.
0
Po co nam kiepski stoper za 35 milionów euro?
0
Klauzula 25 milionów euro.
0
Gra coraz lepiej. Oby został jak najdłużej. :) Ciekawe czy i kiedy Montoya i Bartra dostaną nowe kontrakty. Miało być w okolicach świąt, a mamy połowę stycznia.
0
Zeby tylko nie było jak z G Dos Santosem.
0
W reprezentacji Katalonii w ostatnim grudniowym meczu też zawalił jedną bramkę.
0
Jak myślicie, na ile transfermarkt.de wyceni obecną wartość Bartry?