0

Tutaj potrzeba wysokiego i silnego napastnika na autobusy. Szybkich i zwrotnych mamy, ale tutaj chodzi o alternatywę. :)

0

Liczę na Bartrę. Nie mam pojęcia czemu Mascherano by miał grać. Ostatnio gra fatalnie. Gdyby nie błędy obrony RM, to przegrałby nam El Clasico.

0

Chłopak, a starszy od Ciebie o 20 lat. :)

0

Skład raczej jest do przewidzenia - taki sam jak z City. Oby Real zagrał jak City. ;)

0

I równie dobrze talent może zgasnąć i wtedy nikt za niego więcej nie da. Moim zdaniem taka klauzula, jak i w przypadku Bartry jest rozsądna. Jeśli będą chcieli odejść wyższa by im tylko przeszkodziła, a tak to zawsze można ją zwiększyć. :)

0

Początek końca. D:

0

Czekam na "przedłużył",

0

Zwolniłby go.

0

Myślę, że skład jak najbardziej optymalny. Fabregas i Neymar nie mogą grać co mecz. Świetnie, że nareszcie gra Bartra, ale szkoda, że przez brak Pique, a nie z powodu rotacji.

0

Tak było kiedyś, ale teraz Alves to bardziej celebryta i model z Instagrama. Jest w dużo gorszej formie niż był kilka lat temu. Robi spore błędy w obronie. Ma 31 lat i kontrakt wygasa za rok. Sam mówił, że nie zakończy u nas kariery, więc tak oddać go za rok za darmo nie wypada. Przyszedł za dużo więcej.

0

Nie tyle co uraz, ale z ostrożności bardziej.

0

A za Puyola Mangala i byłoby fantastycznie. Ale zarząd musiałby wydać na niego ze 40 baniek. Wiem, to nie fifa, ale pomarzyć można...

0

I tak pewnie nikt nie przyjdzie albo przyjdzie defensywny pomocnik. Ten cyrk trwa już 3 lata i nie sądzę, żeby się skończył.

0

Kup Heinekena to masz mecz za darmo. 2w1

0

A ja myślę, że Tata znowu go wyśle na trybuny.

0

Chyba Barcelonie B, ale za stary jest. Liga austriacka to nie ten poziom...

0

Kontrakt Alvesa wygasa w 2015 roku, a nie sądzę, żeby go nasz klub oddał za darmo. Sam zawodnik mówił, że nie będzie kończył kariery u nas. A Montoya powinien dostać nowy kontrakt i zostać. Trzeba będzie sprowadzić jeszcze dla niego jakiegoś zawodnika do rywalizacji o pozycję. :)

0

Masche i Puyol w Pucharze Króla, a z Sevillą w Lidze Bartra i Pique.

0

W poprzednim sezonie oczywiście.

0

Nie ma co narzekać. Pamiętacie jak praktycznie w każdym meczu strata chociaż jednego gola to był standard? Tata dobrze sobie poradził z tym zadaniem.

0

Bartra i Tello i będzie super skład.

0

*a on

0

Rojiblancos to Atletico, a ano gra w Athleticu Bilbao.

0

A skończy się pewnie "tylko" na sprowadzeniu ter Stegena. Zdziwiłbym się, gdyby było inaczej.

0

Po co nam kiepski stoper za 35 milionów euro?

0

Klauzula 25 milionów euro.

0

Gra coraz lepiej. Oby został jak najdłużej. :) Ciekawe czy i kiedy Montoya i Bartra dostaną nowe kontrakty. Miało być w okolicach świąt, a mamy połowę stycznia.

0

Zeby tylko nie było jak z G Dos Santosem.

0

W reprezentacji Katalonii w ostatnim grudniowym meczu też zawalił jedną bramkę.

0

Jak myślicie, na ile transfermarkt.de wyceni obecną wartość Bartry?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?