0

Jaki Adriano. Montoya jest. Niech też gra. Na lewej Adriano.

0

Montoya za niego, a za Albę - Adriano.

0

Eto'o zarabiał w Anży 20 milionów za sezon, a teraz ma zarabiać 30% z tego. Tak słyszałem, nie wiem czy to prawda.

0

Gdyby Sakho był brazylijczykiem i miał dobry marketing kto wie, czy Rossel byo go nie kupił...

0

*bramkarzu

0

A w ciągu najbliższych 24 godzin Liverpool ogłosi transfer Sakho. Skoro Barcelona nie zdecydowała się na kupno obrońcy, mogli sprowadzić, albo kupić bramkarza. Pieniądze na to są. Za rok kończy się kontrakt obu naszym obecnym bramkarzom. Za rok będzie dokładnie tak samo jak z obrońcą. Kluby będą wiedziały, że potrzebujemy bramkarza i będzie kolejna saga. Pewnie naszym bramkarzem zostanie Oier... No nic. W tym okienku Barcelony była aktywna jak Arsenal...

0

PS Wiadomo, że za rok, gdy wszyscy będą wiedzieli, że koniecznie potrzebujemy bramkarza, to ceny wzrosną, tak jak w tym okienku w przypadku obrońcy.

0

Valdes odejdzie za rok i kto wskoczy nagle do bramki? Pinto też będzie kończył karierę po tym sezonie. Jakiś miesiąc temu były podawane informacje, że Barcelona kupi ter Stegena i go wypożyczy na rok do Mönchengladbach, a oficjalne potwierdzenie do kwestia kilku dni. Sam zawodnik nie przedłużył kontaktu, bo liczy na transfer do nas. Zarząd nie kupuje obrońcy, to mogliby jego kupić. Kwota nie wynosiłaby więcej niż 15 milionów, a za tok może być tylko większa.

0

Miał przyjść środkowy obrońca z najwyższej półki i młody bramkarz, który by się aklimatyzował, a za rok został stałym GK i Neymar, a przyszedł tylko Neymar. :/

0

Jeśli nie zagra Fabs, to zacznę się niepokoić. Nie rozumiem, jest w formie, strzela bramki, asystuje, a Martino dalej taki sam skład. Oby ten przewidywany skład to była plota.

0

Dowiesz się godzinę przed meczem. :P

0

Przychodzi trener, który nigdy nie trenował drużyny na takim poziomie. Pierwszy raz dostaje taką szansę. Co ma powiedzieć? Że ma beznadziejny skład i musi go od razu wymienić? :)

0

Mata to wychowanek Realu. Nie ma szans moim zdaniem.

0

No to niech Martino mu daje szanse, a nie cały czas go na trybuny wysyła. Nie zdziwię się, jeśli Montoya będzie chciał odejść.

0

A tymczasem United chce się pozbyć Naniego za 13 milionów euro.

0

Wątpię. Podobno odrzucili 30 milionów z Monaco. :)

0

Do Barcelony B trafił Denis Suarez i to jest transfer, który Rosell obiecywał. Ja mam nadzieje, że nie.

0

Rossel obiecywał, że będzie transfer do 31, ale nie mówił, że obrońcy i,że do pierwszego zespołu. :/

0

Na trybunach.

0

To byłaby dobra opcja, tylko teraz już za późno, chyba że zarząd zapłaci jego klauzulę (chyba ma 50 mln), w co wątpię...

0

Na razie pokazał się z dobrej strony. :) Martino moim zdaniem wie co robi. Nie można go od razu do pierwszego składu wrzucać.

0

Oglądałem mecz na Sky Sports i komentator też się ekscytował Pawłowskim. Na pewno nie aż tak jak Leszek Orłowski, przy każdym kontakcie z piłką, no ale. :)

0

Jeszcze tutaj macie w dobrej jakosci angielskiego sopcasta sop://broker.sopcast.com:3912/144895 :)

0

Dzięki, ale ja wolę oglądać sopcast. Miałem kiedyś premuim na futbolhd. :)

0

Reklamy się już skończyły. :)

0

mecz jest o 21

0

sop://broker.sopcast.com:3912/96708 Macie po polsku :)

0

W 3 oficjalnych meczach nie zagrał ani jednej minuty. Mam nadzieję, że Tata wpuści go na boisko w drugiej połowie, jeśli wynik będzie korzystny.

0

Dawać szansę Bartrze, ale najlpierw w drugiej połowie, przy korzystynym wyniku. W sumie z Malagą mógłby zagrać.

0

Ciekawe, czy on będzie grał cały sezon Pique i Mascherano...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?