ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sopcast
0
Dałby zagrać Tello, Bartrze i Sergi Roberto. :)
0
Oby jak najszybciej powrócił do zdrowia. :) BTW "Po trzech kolejkach zespół z Monachium z kompletem punktów zajmuje trzecie miejsce w niemieckiej ekstraklasie. Borussia Dortmund, której zawodnikami są Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek, oraz Bayer Leverkusen wyprzedzają go tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek."
haha :D
0
Ciekawe jaki będzie skład, ale mam nadzieję, że w tym meczu nie wystąpi ktoś z duetu Pique-Mascherano. To są ludzie, a nie roboty, nie mogą grać cały czas, a w Superpucharze na pewno zagrają, trzeba isc oszczędzać w miarę możliwości.
0
Dać Alexisa na szpicy, a na skrzydłach Neymara i Tello. Cesc powinien grać na swojej nominalnej pozycji, bo tam spisuje się najlepiej.
0
Myślisz, że Pique i Mascherano będą grać razem cały sezon, mecz w mecz? To są ludzie, a nie roboty. :)
0
Ja bym nie przesadzał z tym, że "w ogóle nie grał w poprzednim sezonie i się spalił". Prawda - grał mało, ale w większości grał dobrze. Świetnie zagrał w Euro u-21, bardzo dobrze zagrał z Celticiem, w meczu z PSG, gdy wszedł w drugiej połowie też zaprezentował się z dobrej strony. Bardzo pomógł przy walce w powietrzu. W lidze też moim zdaniem też jego występy można zaliczyć na plus. Z Mallorcą zachował czyste konto, miał dużo odbiorów, w duecie z Abidalem (nie pamiętam z kim był ten mecz) też zagrał w porządku. A w meczu z Bayernem - wiadomo, zagrał fatalnie, ale kto w tym meczu zagrał dobrze? Nikt... Ja bym go jeszcze nie skreślał. :)
0
175 chyba
0
Ja myślę, że Martino wie co robi. :)
0
Co konkretnie piszą?
0
Dziwi mnie, że Fabregas zasiądzie na ławce. W presezonie i pierwszym meczu ligowym spisywał się znakomicie. Może Tata szykuje go na drugą połowę. Dziwna sprawa moim zdaniem. Szkoda, że Bartra na trybunach, bo nie mamy żadnego obrońcy na ławce, a wszystko może się zdarzyć. Na razie ciężko jest cokolwiek powiedzieć, ale jeśli Martino nie będzie na niego stawiać, to kto ciekawe będzie grać na ŚO (poza Pique, Masche i Puyolem), bo Martino z tego co wiem zrezygnował ze sprowadzenia obrońcy.
0
Dziwię się, że publiczność nie wybrała Cesca. Chyba nie oglądali presezonu i ligowego meczu z Levante. :)
0
Wolałbym zobaczyć dzisiaj Songa i Cesca zamiast Busquetsa i Xaviego.
0
Ale nie obiecał, że obrońcy. :/
0
Sory, nie do tego komentarza co chciałem. Tak to jest na telefonie...
0
Dzisiaj przeczytałem w gazecie, że zarząd rezygnuje z transferu obrońcy, bo na tej pozycji jest wystarczająca ilość graczy, a poza tym Adriano i Busquets też mogą grać na środku obrony. Oby to była nieprawda. Poza tym Rossel obiecywał, że będzie transfer obrońcy przed 31 sierpnia z tego co pamiętam.
0
Jak nie ma, to nie ma, trzeba poszukać kogoś innego, czas leci.
0
Zadne wypożyczenie, w grę wchodzi tylko transfer definitywny. Nie potrzebujemy obrońcy "na chwilę".
0
Mangala ma klauzulę 50 milionów, a Spurs nie oddadzą Vertonghena moim zdaniem. To tak jak by Barcelona sprzedała np Busquetsa. :)
0
Bo poza meczem z Bayernem graliśmy praktycznie z samymi ogórkami. Moim zdaniem nie ma w tym nic dziwnego. Mam nadzieję, że za rok zagramy z bardziej wymagającymi drużynami.
0
Jeśli żaden obrońca do nas nie dołączy, to nie możemy się go pozbywać. Wystarczy, że Puyol złapie kontuzję, Pique lub Mascherano będą pauzować za kartki i już nie będziemy mieli kim grać. Poza tym raczej nie sądzę, żeby Spurs zgodzili się na wymianę Bartry na Vertonghena z dopłatą.
0
Bayern nie potrzebuje pieniędzy, a Dante i Boateng to ich podstawowi obrońcy.
0
Był, obecnie najlepszym PO na pewno nie jest. Poprzedni sezon to udowodnił.
0
Vertonghen to nie ta sama klasa co Luiz, tylko wyższa. :) Lepszy technicznie, szybszy, lepiej pilnuje linii spalonego.
0
Hmm... Sport pisze, że być może Martino zdecyduje się sprowadzić obrońcę dopiero w zimie. Nie sądzę, żeby sprowadzenie obrońcy w środku sezonu było takie proste. Poza tym obrońca sprowadzony w zimie nie będzie mógł zagrać w Champions League (jeśli w tym samym sezonie grał w CL, reprezentując barwy swojego poprzedniego zespołu).
0
Jedyna szansa - Alves go namówi. A niech zarząd w tym czasie próbuje sprowadzić Aggera albo Sakho, bo obudzimy się 1 września z ręką w nocniku. :)
0
Milan i Liverpool podobno się nim interesują. :)
0
Powiedział, że jeśli FCB i L'pool dojdą do porozumienia to się zgodzi, ale sam nie będzie naciskał na transfer bo jest lojalny wobec LFC. Wiec wystarczy "tylko" się dogadać z LFC, co niekoniecznie musi być takie proste.
0
Agger doskonale wie jaka jest obecne sytuacja Liverpoolu, wie, że to ostatnia szansa na transfer. Jeśli dojdziemy do porozumienia z Liverpoolem (podobno zaakceptują 25 milionów), to Agger będzie nasz. Trzeba działać szybko.
0
Co to ma do transferu Davida Luiza?