ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Bartra pójdzie na trybuny, to ja nie mam pytań... Zdziwię się, jeśli Fabregas nie zagra.
0
I tak wiadomo, że Mou nie puści Courtoisa.
0
Nie potrzebny nam kolejny zawodnik o takim profilu.
0
Nowy kontrakt dla Bartry by się przydał.
0
Dzięki :)
0
Ma ktoś link do oryginału po angielsku? :)
0
Dos Santos na pewno zagra z zerwanym więzadłem. :)
0
Zgadzam się, ale takie oddawanie zawodników prawie za darmo jest nieopłacalne ze względów ekonomicznych. Poza tym Alves ma już swoje lata i już nigdy nie zbliży się do tamtego poziomu. Powoli trzeba szukać następcy. Montoya musi się ogrywać.
0
Dobra informacja dla nas. Mam nadzieję, że Messi się w tym meczu otworzy i Tata da zagrać Bartrze i Montoyi.
0
Tak nawiasem mówiąc te wszystkie Planasy, Sergi Gomezy zwyczajnie blokują miejsce w składzie innym. Widać niestety, że do w pierwszym składzie Barcelony nie mają czego szukać, a na "B" są już za starzy.
0
Popis umiejętności Eusebio.
0
Ten rok nie należał do najlepszych w jego wykonaniu.
0
Czytanie takich artykułów wpływa na wyparowanie mózgu. Nie dziwię się już teraz, dlaczego niektórzy tam takie komentarze piszą. :)
0
Ze słabszymi rywalami i w Lidze Mistrzów (jak już na sto procent będziemy mieć pierwsze miejsce w grupie) powinien grać. Mam nadzieję, że jak jeszcze dojdzie Puchar Króla, to będzie grał coraz więcej. Wcale się nie zdziwię, jeśli Robercik będzie chciał odejść po tym sezonie.
0
Oby się nie skończyło, że odejdzie za darmo albo za marne dwa miliony euro. Byłby to kolejny raz, kiedy kupujemy zawodnika za grube miliony, a oddajemy (prawie) za darmo.
0
Mecz bez fajerwerków, ale ważne, że zdobyliśmy 3 punkty i nie straciliśmy gola. Mam nadzieję, że Messi powróci do formy i zacznie seryjnie zdobywać bramki. Może niektórzy wreszcie zrozumieją, że Barcelona nie jest uzależniona od Messiego. :)
0
W takiej formie i jeszcze go mogą wziąć za darmo... Czego chcieć więcej.
0
No to chociaż z Milanem Bartra zagra, mam nadzieję,
0
Zobaczymy. Myślę, że Montoya tym razem zagra. Ciekawe co z Bartrą, bo gdzieś pisali, że prawdopodobnie zagra Javier. :)
0
A może po prostu wie, że nie ma dużych szans na wygraną i oszczędza tych zawodników na mecze z innymi rywalami. ;)
0
No i dobrze, niech odpocznie i da pograć Montoyi, żeby nie poglębić sobie dodatkowo urazu. Liczę też na parę stoperów Pique-Bartra.
0
Lewandowski to świetny napastnik, ale jakoś nie widzę go u nas. On by pasował moim zdaniem do Premier League.
0
Ciekawe jaka będzie wartość rynkowa Bartry po tym sezonie. :)
0
Zobaczymy czy w Barcelonie. :)
1
ter Stegen ma 190
0
Lepsze weeb.tv, bo nie ścina i nie ma reklam. Ja kupuje na weekendy i wychodzi podobna cena jak na futbolhd.
0
weeb.tv
0
Bartra na trybunach, a Puyol - praktycznie świeżo po kontuzji, bez formy i nie przygotowany do takiego meczu na pełnych obrotach na ławce. :/
0
Szkoda, że Benzema nie zagra. :D
0
Skoro Bartra nie zagra dzisiaj prawie na pewno, to czemu nie mógł zagrać z Mianem? Jak myślicie, jego czas w pierwszej 11 się skoczył po powrocie Mascherano? :)