0

Jeśli Bartra pójdzie na trybuny, to ja nie mam pytań... Zdziwię się, jeśli Fabregas nie zagra.

0

I tak wiadomo, że Mou nie puści Courtoisa.

0

Nie potrzebny nam kolejny zawodnik o takim profilu.

0

Nowy kontrakt dla Bartry by się przydał.

0

Dzięki :)

0

Ma ktoś link do oryginału po angielsku? :)

0

Dos Santos na pewno zagra z zerwanym więzadłem. :)

0

Zgadzam się, ale takie oddawanie zawodników prawie za darmo jest nieopłacalne ze względów ekonomicznych. Poza tym Alves ma już swoje lata i już nigdy nie zbliży się do tamtego poziomu. Powoli trzeba szukać następcy. Montoya musi się ogrywać.

0

Dobra informacja dla nas. Mam nadzieję, że Messi się w tym meczu otworzy i Tata da zagrać Bartrze i Montoyi.

0

Tak nawiasem mówiąc te wszystkie Planasy, Sergi Gomezy zwyczajnie blokują miejsce w składzie innym. Widać niestety, że do w pierwszym składzie Barcelony nie mają czego szukać, a na "B" są już za starzy.

0

Popis umiejętności Eusebio.

0

Ten rok nie należał do najlepszych w jego wykonaniu.

0

Czytanie takich artykułów wpływa na wyparowanie mózgu. Nie dziwię się już teraz, dlaczego niektórzy tam takie komentarze piszą. :)

0

Ze słabszymi rywalami i w Lidze Mistrzów (jak już na sto procent będziemy mieć pierwsze miejsce w grupie) powinien grać. Mam nadzieję, że jak jeszcze dojdzie Puchar Króla, to będzie grał coraz więcej. Wcale się nie zdziwię, jeśli Robercik będzie chciał odejść po tym sezonie.

0

Oby się nie skończyło, że odejdzie za darmo albo za marne dwa miliony euro. Byłby to kolejny raz, kiedy kupujemy zawodnika za grube miliony, a oddajemy (prawie) za darmo.

0

Mecz bez fajerwerków, ale ważne, że zdobyliśmy 3 punkty i nie straciliśmy gola. Mam nadzieję, że Messi powróci do formy i zacznie seryjnie zdobywać bramki. Może niektórzy wreszcie zrozumieją, że Barcelona nie jest uzależniona od Messiego. :)

0

W takiej formie i jeszcze go mogą wziąć za darmo... Czego chcieć więcej.

0

No to chociaż z Milanem Bartra zagra, mam nadzieję,

0

Zobaczymy. Myślę, że Montoya tym razem zagra. Ciekawe co z Bartrą, bo gdzieś pisali, że prawdopodobnie zagra Javier. :)

0

A może po prostu wie, że nie ma dużych szans na wygraną i oszczędza tych zawodników na mecze z innymi rywalami. ;)

0

No i dobrze, niech odpocznie i da pograć Montoyi, żeby nie poglębić sobie dodatkowo urazu. Liczę też na parę stoperów Pique-Bartra.

0

Lewandowski to świetny napastnik, ale jakoś nie widzę go u nas. On by pasował moim zdaniem do Premier League.

0

Ciekawe jaka będzie wartość rynkowa Bartry po tym sezonie. :)

0

Zobaczymy czy w Barcelonie. :)

1

ter Stegen ma 190

0

Lepsze weeb.tv, bo nie ścina i nie ma reklam. Ja kupuje na weekendy i wychodzi podobna cena jak na futbolhd.

0

weeb.tv

0

Bartra na trybunach, a Puyol - praktycznie świeżo po kontuzji, bez formy i nie przygotowany do takiego meczu na pełnych obrotach na ławce. :/

0

Szkoda, że Benzema nie zagra. :D

0

Skoro Bartra nie zagra dzisiaj prawie na pewno, to czemu nie mógł zagrać z Mianem? Jak myślicie, jego czas w pierwszej 11 się skoczył po powrocie Mascherano? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?