0

Wystawiając Alvesa?

0

Montoya przy tylu minutach pewnie się zastanawia czy nie odejść. Będzie trzeba kupić 2 prawych obrońców. Szkoda, że Martino nie ma jaj żeby Alvesa posadzić...

0

*U Beniteza

0

W Beniteza jak był podstawowym zawodnikiem też grał piach. On się do nas nie nadaje.

3

Nie potrzeba nam kolejnych celebrytów do składu, tylko klasowego ŚO.

1

Skoro jeden boczny obrońca często atakuje, to drugi powinien być bardziej defensywny, jak to było z Abidalem.

0

Jeśli proponują 10, nie ma się co nawet zastanawiać. Od siedzenia na ławce nikt nie stał się lepszym piłkarzem.

0

Maksymalnie 10. 20 nie jest wart nawet taki Sterling, a co dopiero Tello.

0

Gdyby był ze 2 lata młodszy.

1

To nie ekstraklasa. Nie można zmieniać trenera co sezon. A poza tym Martino nie miał do dospozycji całego okresu przygotowawczego i nie miał wpływu na transfery. Taki Enrique z Romą sobie nie poradził, a co dopiero z Barceloną. Uważam, że to nic nie zmieni.

0

Każdy z tych klubów ma już bramkarza światowej klasy. Taki Bayern na pewno by nie pozbył się Neuera kosztem Valdesa. Tak samo Arsenal i United. Mają młodych bramkarzy na lata.

0

Alves powinien już dawno siedzieć na ławce za swoje występy. Czy Tata serio tego nie dostrzega?

2

Bagnack nie jest podstawowym graczem w Barcy B, więc jak ma grać w pierwszej drużynie? Może oni są po prostu za słabi na pierwszą 11 póki co...

0

Takich newsów było już wiele. Żaden nic nowego nie wniósł.

0

Bzdura. Chelsea go nie puści, a na pewno nie do nas. A poza tym on jest z Belgii. nie z Francji.

0

Swoją drogą, ciekawe kto ze ŚO poza Pique i Ramosem dostanie powołanie do kadry. :)

0

A nie, wyżej napisał, że o Mou.

0

Klopp? Na pewno nie Pep.

0

Nieoficjalnie.

0

Skoro sobie w Romie nie poradził, to z Barceloną nie będzie łatwiej.

0

Od 2 lat miał być stoper i wiemy jak się skończyło. Obiecanki cacanki.

1

Ale teraz to zostało rozpracowane przez inne kluby. Nam potrzeba kogoś z charyzmą, kto wniesie dużo świeżości do zespołu i nie będzie bał się posadzić największych gwiazd, gdy będą bez formy.

0

Nie wiem czy Enrique zmieni sytuację klubu. Ja bym dał Martino jeszcze rok. Forma obrony to nie jego wina. On nic nie zrobi w formą Alvesa i Mascherano. Nowy trener musiałby się adaptować, a Tata ma to za sobą. Poza tym Tata nie mógł zadnego transferu dokonać. Nie wiem czy Enrique to trener na miarę FCB. W Romie się w ogóle nie sprawdził, a Celta to jednak inny poziom.

0

Co z Pique? Miał być gotowy podobno na mecz z Realem...

0

Jeśli miałby pełnić rolę drugoplanową, być silny i wysoki - to moim zdaniem warty uwagi przy ewentualnym transferze napastnika.

0

Za ter Stegena 10-15, ale to bramkarz, więc w sumie masz rację.

0

Moim zdaniem potrzeba młodszych zawodników do Vidala i Luiza. A Luiz to chyba dla towarzystwa, bo jest za słaby moim zdaniem.

0

Ale on jest prawym pomocnikiem, a nie prawym obrońcą.

0

W sumie to nie tyle kibiców RM, co hejterów Barcelony (nie tylko tych kibicujących Realowi), źle to sformułowałem przedtem.

0

Hummels i Vertonghen odpadają. Vertonghen gra w tym sezonie poniżej oczekiwań, a Hummels jest trapiony przez kontuzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?