ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wystawiając Alvesa?
0
Montoya przy tylu minutach pewnie się zastanawia czy nie odejść. Będzie trzeba kupić 2 prawych obrońców. Szkoda, że Martino nie ma jaj żeby Alvesa posadzić...
0
*U Beniteza
0
W Beniteza jak był podstawowym zawodnikiem też grał piach. On się do nas nie nadaje.
3
Nie potrzeba nam kolejnych celebrytów do składu, tylko klasowego ŚO.
1
Skoro jeden boczny obrońca często atakuje, to drugi powinien być bardziej defensywny, jak to było z Abidalem.
0
Jeśli proponują 10, nie ma się co nawet zastanawiać. Od siedzenia na ławce nikt nie stał się lepszym piłkarzem.
0
Maksymalnie 10. 20 nie jest wart nawet taki Sterling, a co dopiero Tello.
0
Gdyby był ze 2 lata młodszy.
1
To nie ekstraklasa. Nie można zmieniać trenera co sezon. A poza tym Martino nie miał do dospozycji całego okresu przygotowawczego i nie miał wpływu na transfery. Taki Enrique z Romą sobie nie poradził, a co dopiero z Barceloną. Uważam, że to nic nie zmieni.
0
Każdy z tych klubów ma już bramkarza światowej klasy. Taki Bayern na pewno by nie pozbył się Neuera kosztem Valdesa. Tak samo Arsenal i United. Mają młodych bramkarzy na lata.
0
Alves powinien już dawno siedzieć na ławce za swoje występy. Czy Tata serio tego nie dostrzega?
2
Bagnack nie jest podstawowym graczem w Barcy B, więc jak ma grać w pierwszej drużynie? Może oni są po prostu za słabi na pierwszą 11 póki co...
0
Takich newsów było już wiele. Żaden nic nowego nie wniósł.
0
Bzdura. Chelsea go nie puści, a na pewno nie do nas. A poza tym on jest z Belgii. nie z Francji.
0
Swoją drogą, ciekawe kto ze ŚO poza Pique i Ramosem dostanie powołanie do kadry. :)
0
A nie, wyżej napisał, że o Mou.
0
Klopp? Na pewno nie Pep.
0
Nieoficjalnie.
0
Skoro sobie w Romie nie poradził, to z Barceloną nie będzie łatwiej.
0
Od 2 lat miał być stoper i wiemy jak się skończyło. Obiecanki cacanki.
1
Ale teraz to zostało rozpracowane przez inne kluby. Nam potrzeba kogoś z charyzmą, kto wniesie dużo świeżości do zespołu i nie będzie bał się posadzić największych gwiazd, gdy będą bez formy.
0
Nie wiem czy Enrique zmieni sytuację klubu. Ja bym dał Martino jeszcze rok. Forma obrony to nie jego wina. On nic nie zrobi w formą Alvesa i Mascherano. Nowy trener musiałby się adaptować, a Tata ma to za sobą. Poza tym Tata nie mógł zadnego transferu dokonać. Nie wiem czy Enrique to trener na miarę FCB. W Romie się w ogóle nie sprawdził, a Celta to jednak inny poziom.
0
Co z Pique? Miał być gotowy podobno na mecz z Realem...
0
Jeśli miałby pełnić rolę drugoplanową, być silny i wysoki - to moim zdaniem warty uwagi przy ewentualnym transferze napastnika.
0
Za ter Stegena 10-15, ale to bramkarz, więc w sumie masz rację.
0
Moim zdaniem potrzeba młodszych zawodników do Vidala i Luiza. A Luiz to chyba dla towarzystwa, bo jest za słaby moim zdaniem.
0
Ale on jest prawym pomocnikiem, a nie prawym obrońcą.
0
W sumie to nie tyle kibiców RM, co hejterów Barcelony (nie tylko tych kibicujących Realowi), źle to sformułowałem przedtem.
0
Hummels i Vertonghen odpadają. Vertonghen gra w tym sezonie poniżej oczekiwań, a Hummels jest trapiony przez kontuzje.