0

Za ściąganiem zawodników ze wschodu wolałbym nie eksperymentować. Wiesz jak to się skończyło z takim jednym zawodnikiem z ligi ukraińskiej. :)

0

A w komentarzach na fb do tego newsu, "kibice" Realu piszą, że gdyby to nie była Barca, to by FIFA nie USUNĘŁA sankcji. :D Nie potrafią czytać ze zrozumieniem niektórzy i myślą, że to jest anulowane. Tak wiem - cool story bro. :)

0

A, to przepraszam za niedopatrzenie. Myślałem, że chodziło ci o jakieś mecze towarzyskie reprezentacji. A jeśli chodzi o Barcelonę to jak najbardziej powinien pograć w ostatnich meczach, jeśli wyleczy uraz. :)

0

Niech Bartra i Inigo grają. Sentymenty sentymentami, ale Carles już nie jest w stanie dać reprezentacji tyle, ile kiedyś.

4

Chciałbym nareszcie zobaczyć Pique i Bartrę w jednym meczu.

0

novy83, - chodzi mi o to, że mogą zwołać referendum. Nie mam na myśli nic wspólnego z zakazem od FIFY.

0

Zubi zna się na tym i jestem pewien, że dokona dobrych transferów. Zubi i transfery? Serio? :D

2

Kononowicz się znalazł... Cules mu dadzą popalić...

2

Szkoda, że nie Bagnack. Sergi Gomez jest rok młodszy od Bartry i w najlepszym wypadku będzie w przyszłości grał w jakimś średniaku La Liga.

0

My już też nie, ale on mógłby to zmienić.

0

Danilo za Alvesa.

0

Z Sergiego Gomeza moim zdaniem nic już nie będzie. W sam raz zawodnik na Celtę czy jakiś Betis. On tylko jest rok młodszy od Bartry.

0

Może Bagnack coś pogra. Oby.

0

Jeszcze żadnych sankcji nie ma.

0

3 miejsce mamy raczej zagwarantowane, a na mistrzostwo czy drugie miejsce nie ma matematycznych szans, chyba że ktoś się potknie. :) Nie ma co, trzeba dawać zagrać młodym.

0

Moim zdaniem obecnie Bale jest efektywniejszy. Ciekawe co by Neymar zrobił w takiej sytuacji jak Bale zdobył bramkę pod koniec meczu. Ja myślę, że by się zaczął turlać.

0

Mam prośbę - zrobiłby mi ktoś zrzut ekranu, jak wygląda futbolhd po kupieniu premium (jakość)?

6

Pedro za nurka i Montoya za człowieka dośrodkowanie.

0

A ma ktoś link do ocen za poprzedni mecz z Atletico?

0

Mistrzu, nie UEFA dała ten zakaz transferowy, tylko FIFA.

0

A City nam sprzątnie Mangalę za 20 milionów funtów. :/

5

Nie ma TEGO Ronaldo i Ronaldo, tylko Ronaldo Luís Nazário de Lima i Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro.

0

Kolejny puzzel w układance na temat odejścia Rosella.

0

87 ma w FIFIE, a 84 to jego rok urodzenia. :P

0

Jak coś może do Juve iść.

0

Gdyby zarząd sprowadził Mangalę to by było fantastycznie. Oby Luiz do nas nie trafił. Po co nam kolejny DP.

0

Bartra za Mascherano i gitara.

0

To wiadomo, czemu akurat on wszedł na bramkę. :)

0

Już grał. :P

0

Gdyby był taki dobry, to nie grałby w lidze austriackiej. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?