ponczek
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za ściąganiem zawodników ze wschodu wolałbym nie eksperymentować. Wiesz jak to się skończyło z takim jednym zawodnikiem z ligi ukraińskiej. :)
0
A w komentarzach na fb do tego newsu, "kibice" Realu piszą, że gdyby to nie była Barca, to by FIFA nie USUNĘŁA sankcji. :D Nie potrafią czytać ze zrozumieniem niektórzy i myślą, że to jest anulowane. Tak wiem - cool story bro. :)
0
A, to przepraszam za niedopatrzenie. Myślałem, że chodziło ci o jakieś mecze towarzyskie reprezentacji. A jeśli chodzi o Barcelonę to jak najbardziej powinien pograć w ostatnich meczach, jeśli wyleczy uraz. :)
0
Niech Bartra i Inigo grają. Sentymenty sentymentami, ale Carles już nie jest w stanie dać reprezentacji tyle, ile kiedyś.
4
Chciałbym nareszcie zobaczyć Pique i Bartrę w jednym meczu.
0
novy83, - chodzi mi o to, że mogą zwołać referendum. Nie mam na myśli nic wspólnego z zakazem od FIFY.
0
Zubi zna się na tym i jestem pewien, że dokona dobrych transferów. Zubi i transfery? Serio? :D
2
Kononowicz się znalazł... Cules mu dadzą popalić...
2
Szkoda, że nie Bagnack. Sergi Gomez jest rok młodszy od Bartry i w najlepszym wypadku będzie w przyszłości grał w jakimś średniaku La Liga.
0
My już też nie, ale on mógłby to zmienić.
0
Danilo za Alvesa.
0
Z Sergiego Gomeza moim zdaniem nic już nie będzie. W sam raz zawodnik na Celtę czy jakiś Betis. On tylko jest rok młodszy od Bartry.
0
Może Bagnack coś pogra. Oby.
0
Jeszcze żadnych sankcji nie ma.
0
3 miejsce mamy raczej zagwarantowane, a na mistrzostwo czy drugie miejsce nie ma matematycznych szans, chyba że ktoś się potknie. :) Nie ma co, trzeba dawać zagrać młodym.
0
Moim zdaniem obecnie Bale jest efektywniejszy. Ciekawe co by Neymar zrobił w takiej sytuacji jak Bale zdobył bramkę pod koniec meczu. Ja myślę, że by się zaczął turlać.
0
Mam prośbę - zrobiłby mi ktoś zrzut ekranu, jak wygląda futbolhd po kupieniu premium (jakość)?
6
Pedro za nurka i Montoya za człowieka dośrodkowanie.
0
A ma ktoś link do ocen za poprzedni mecz z Atletico?
0
Mistrzu, nie UEFA dała ten zakaz transferowy, tylko FIFA.
0
A City nam sprzątnie Mangalę za 20 milionów funtów. :/
5
Nie ma TEGO Ronaldo i Ronaldo, tylko Ronaldo Luís Nazário de Lima i Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro.
0
Kolejny puzzel w układance na temat odejścia Rosella.
0
87 ma w FIFIE, a 84 to jego rok urodzenia. :P
0
Jak coś może do Juve iść.
0
Gdyby zarząd sprowadził Mangalę to by było fantastycznie. Oby Luiz do nas nie trafił. Po co nam kolejny DP.
0
Bartra za Mascherano i gitara.
0
To wiadomo, czemu akurat on wszedł na bramkę. :)
0
Już grał. :P
0
Gdyby był taki dobry, to nie grałby w lidze austriackiej. :)