0

Niektórzy chyba nigdy nie zrozumieją, że nie ma lepszego rezerwowego dla Barcelony od Pedro. Mówicie, że Aguero, Suarez itp są od niego dużo lepsi. Ale czy taki np Suarez pogodziłby się z siedzeniem na ławce w niektórych ważnych meczach? Pedro świetnie się rozumie z zawodnikami, jest żelaznym zamiennikiem.

0

Kun grał w Atletico. Mam nadzieję, że do Realu nie dołączy.

0

1:56 Puyol gra na gitarze.

0

W jego miejsce Inigo. :)

0

A przy korzystnym wyniku w drugiej połowie niech wejdą młodzi. :)

0

Trzeba będzie sprowadzić dwóch prawdziwych obrońców (Puyol już w tej chwili sobie nie radzi przez wiek) i droga wolna.

0

Bartra też jest katalończykiem, a nie dostaje. :P

0

Jeśli Pique dostanie podwyżkę, a Bartra nie dostanie nowego kontraktu to będzie dopiero parodia...

0

Nie ta 11. :)

0

Courtois
Alaba Hummels Silva Ramos
Toure
Schweinsteiger Ozil
Ronaldo Messi Aguero

0

Niegłupi pomysł, ale prawie niemożliwy do wykonania z powodu Mourinho.

0

Nie no, po prostu nie wiedziałem. Dzięki. :)

0

Nie wiem po co np Pique wziął Q7. Z rok temu była podobna akcja i też wziął O7 (chyba czarne), a jeszcze wcześniej miał białe. Po co mu trzy Q7. ;)

0

Albo nazwę tego dokumentu. :)

0

Masz może link do tego dokumentu o Cescu? Chętnie bym oglądnął. :)

0

Mam nadzieję, że Bartra dostanie nowy kontrakt...

0

Niby tak, ale jeśli się nie uda, to i tak zawsze się znajdzie jakieś zagraniczne. Ja swój głos oddałem. :)

0

I tak w necie oglądnę. :P

0

O 20, godzinę przed meczem.

0

Puyol nie powołany mistrzu. :)

0

Jeśli faktycznie będzie taki skład, to ja nie rozumiem środka obrony. Pique i Mascherano zagrali fatalnie z Ajaxem, dotychczas Bartra spisywał się bardzo dobrze. Ja bym widział duet Pique - Bartra.

0

Skąd to zdjęcie?

0

Niech jeszcze ktoś napisze, że na ławce jest dwóch Busquetsów, bo nikt tego nie zauważył. :)

0

Mi się wydaje, że za Pepa też tak było.

0

po prawej

0

Xaviego powinien oszczędzić po kontuzji. Bartra powinien zagrać (awans już praktycznie zapewniony, a poza tym Bartra spisuje się obecnie lepiej od Mascherano). Szkoda, że Montoya nie zagra na swojej nominalnej pozycji. :) Tak to w porządku. Z Fabregasem to chyba nie było wyjścia, bo Tello i Messi są kontuzjowani, a Alexis pauzuje. :)

0

Puyol na lewej, a Montoya na prawej. Montoya jest nominalnie PO, więc czemu ma grać za każdym razem na lewej. Niech gra na swojej nominalnej pozycji.

0

@SmoothCriminal - a czy w tej bajce były smoki? :P

0

Wielka szkoda...

0

Niewątpliwie zasłużył na powołanie. Mam nadzieję, że pogra coś w tych meczach towarzyskich. Chciałbym zobaczyć jak poradzi sobie, grając u boku Ramosa (u boku Pique już widziałem). :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?