0

Chciałbym Vertonghena. Szybki, silny, dobrze gra głową, świetny technicznie. Mogliśmy go sprowadzić rok temu z dużo niższą kwotę. Teraz w Tottenhamie wymiata i nawet bramki strzela. :)

0

Alexis u nas zostaje, nie ma innej możliwości. Może Monaco skusi się i złoży ofertę za Pedro. :P

0

Jeszcze potrzebne nam jest ok 10 milionów na bramkarza (prawdopodobnie ter Stegena), bo VV odejdzie w tym okienku, a najbliżej mu do AS Monaco.

0

Nie mówię, że Thiago Silva nie jest tyle, wart - wręcz przeciwnie. Ale uważam, że dla nas lepiej by było za podobne/mniejsze pieniądze sprowadzić kogoś młodszego. :)

0

Nie Sliva tylko Neymar!

0

Byłoby świetnie, ale skąd zarząd wziąłby tyle pieniędzy na transfery? Mamy 50 milionów + pieniądze ze sprzedaży, a na 99% przyjdzie do nas Neymar za ok 50/60 milionów.

0

Jak minusujecie, to piszcie chociaż z czym się nie zgadzacie. :)

0

Teraz to po ptokach. Trzeba go było ściągąć kilka lat remu. Mielibyśmy zawodnika na lata. Zarząd na pewno nie wyda tyle na 29 latka. Też nie wiadomo, ile Silva jeszcze pogra na takim poziomie. Rok temu Vertonghen był od wzięcia... Nasz kochany zarząd woli wydać 60 milionów na przereklamowanego brazylijczyka, który jeszcze nie pokazał NIC i nie jest wart nawet połowy tej kwoty niż kupić solidnego środkowego obrońcy, który jest naszym priorytetem.

0

To by była największa porażka transferowa ostatnich lat. 21 latek za 62 miliony, to nie Fifa...

0

Zmienić nie można, ale można go zmodyfkować.

0

Chciałbym, żeby to on grał w pierwszym składzie, ale jeśli Tito będzie teraz stawiał na duet Fabregas - Iniesta, to Thiago będzie musiał poczekać na miejsce w 11 dopiero jak Iniesta zakończy karierę. To by zdecydowanie zahamowało jego rozwój.

0

Masz rację. Argentyna na świetna ofensywę. Może nawet i najlepszą na świecie. Poza Messim jeszcze min Higuain, Aguero, Lavezzi, Pastore, Di Maria, Lamela. :) A co się stało z Pastore, jakaś kontuzja, kartki?

0

On jest warty 20 milionów max. Nic jeszcze takiego nie pokazał, żeby za niego płacić aż takie pieniądze. Sto razy lepszym rozwiązaniem byłby Aguero.

0

Adriano na środku obrony? Błagam. Bartra powinien grać jak najwięcej, poza tym on jest pewniejszy od Adriano min w grze w powietrzu. Znowu Xavi, Iniesta i Busquets... Thiago powinien grać też z lepszymi rywalami, a nie tylko z ogórkami, a mistrzostwa już nie stracimy. Na skrzydłach Villa i Pedro... Może jeszcze Alexis i Tello na trybuny, bo są w formie? :D Mam nadzieję, że wszystkie mecze do końca przegramy i Tito pójdzie po rozum do głowy...

0

Mam dosyć tej telenoweli. Niech ogłoszą oficjalnie, co z nim będzie, bo tego się nie da już czytać.

0

Ma kontrakt do 2014, sam mówił, że go nie przedłuży. Poza tym mówił, że nie odejdzie za darmo z Santosu. Albo teraz, albo nigdy.

0

Byłoby fantastycznie, tylko pytanie czy 21 latek poradziłby sobie z tak ogromna presją. :)

0

Dlaczego nikt nit wymienie w planach transferowych Vertonghena? Szybki i silny, świetnie gra głową, dobry technicznie i wcale nie taki drogi. Do tego wychowanek Ajaxu.

0

@FromCatalonia - jestem tego samego zdania. Mi bardziej chodziło o to, czy uważacie, że to realne, że ci zawodnicy do nas zawitają z polecenia Tito. :) Głupi pomysł moim zdaniem sprowadzać obrońcę, który rozgrywa fatalny sezon i 26 letniego rezerwowego bramkarza Valencii.

0

Ja się boję, że z tych naszych planów transferowych nic nie wyjdzie pożytecznego. Thiago Silva - nie do wyciągnięcia (chyba, że zawodnik będzie prosił o ten transfer, zgodzi się na niższe zarobki niż w PSG i nasz zarząd wyłoży odpowiednią sumę), Hummels - Tito go podobno nie chce, Kompany - City na pewno go nie odda. Pozostają Vermaelen i Inigo Martinez (z planów transferowych Tito). Wg Agencia News (ta strona na twitterze wiele razy informowała o wielu ważnych rzeczach ze sporym wyprzedzeniem - w większości przypadków miała rację) sprowadzimy w tym okienku Neymara, Guaitę i Vermaelen'a. Ja nie mówię, że tak na pewno będzie, ale z pewnością jest taka możliwość. Osobiście nie byłbym wtedy zadowolony z transferów ŚO i BR. Co o tym myślicie? :) Ciekawi mnie wasze zdanie.

0

@PatrychoO - mimo całej sytuacji, tak byłoby mi przykro z tego powodu. :)

0

@nelson25 - o Hummelsie możemy moim zdaniem zapomnieć. Borussia wczoraj wydała oświadczenie, ze zostanie na kolejny sezon u nich. Moim zdaniem potrzebujemy przede wszystkim szybkiego, silnego i dobrze grającego obrońcy. Hummels jest silny i dobrze gra głowa, ale demonem szybkości nie jest. Stylem w sumie przypomina trochę Pique.

0

Błagam, znowu Pedro... Jak Alexis jest w coraz lepszej formie, to Tito i tak woli stawić na tego bezproduktywnego Pedro...

0

Chciałbym, żeby tak było, ale przy grającym tak Bayernie ciężko będzie zachować czyste konto. :)

0

Może Tito zrozumie, że nie można grać w każdym meczu. W końcu Songa mamy, trzeba z niego korzystać.

0

Pewnie wystawi dokładnie taki sam skład jak w pierwszym meczu. Cały Tito.

0

Abidal i Bartra. Nie mamy nic do stracenia. Mascherano raczej nie zdązy, a poza na Bayern lepszy do pojedynków główkowych byłby Bartra. Pique gra totalny piach w ostatnich kilku sezonach.

0

Bardzo dobry mecz Songa. Mam nadzieję, że jak już liga będzie wygrana Tito spróbuje zagrać dwoma DP.

0

Czekam na kolejne odcinki. :)

0

A może Bartra zaczyna mecz na ławce, bo jest oszczędzany na mecz z Bayernem. Wejdzie w drugiej połowie w miejsce Abidala. Hmm, fajnie by było. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?