potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pojechal mu pewnie po matce, to sie dziwic ze gowniazowi zylka pekla
0
Chodzi o to, ze Messi najlepiej wie ile moze zagrac, bo to on najbardziej zna swoje cialo :)
0
Nie ktorzy w wieku 30/40 lat nie umieja zaplacic rachunkow, wiec tak ja mu wierze xD
4
Otto synku Otto
5
wymyślaja z tym Neyem zeby tylko gazete sprzedać
0
cos długo lecą https://pbs.twimg.com/media/CWIuM1SXIAEqoWA.jpg
1
a nie chodzi tutaj także o zawodników juz naprawdę starych i zarabiających kiedyś śmieszną kasę ?
0
Tello tak czy tak odejdzie bo dla niego miejsca nie ma jesli chcemy budować mocną ekipe
0
zesraj sie posraj sie, ale cud jest realny :]
0
Jakos rozowym ferreari nie zajwania, tylko LR
0
LM a ten o odpoczynku dla leo yhy
0
Nie osmieszaj sie synek, prosze
0
3polowka a ty ze cienki bolek? Jeszcze ugryziesz sie w jezyk :) zal dupe sciska ze Barca sie nie spiela :)
0
Sarna, idź odwiedź piaskownice dziecko
0
bzdury na górze !
0
co Wy tutaj dajecie za stare niesprawdzone niusy ? bój sie Boga !
0
ttrzemu nnic nie mówisz?
0
jakiej walki ?
0
ta kontuzja to zwykły pech a nie jakiś tam brak presezonu ;)
ciekawy jestem kto następny wypadnie na PK a może i na Euro? wrrrry
0
Najgorsze : Wakacje
0
co z Iniestą? przecież dalej jest łamliwy
0
Xavi zagra :]
0
zagra dopiero za tydzień (może)
0
weź mnie nawet nie rozśmieszaj i powiedz waszemu bramkarzowi że mu garb urośnie
0
a komu mamy wierzyć jak nie katalońskiej prasie ?
0
w 9 ;)
0
super,wygrana z chorobą jest największym zwycięstwem
0
Laporta wróć!
0
k** się zesrałem :/
0
ten usmiech to efekt chyba bardziej jakiegoś specyfiku przeciwbólowego