potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestem na TAK ,przebojowy chłopak z niego :)
0
pierdoły i domysły
0
no szkoda ale jak sie nie chce walczyć to trzeba opuścić ten klub
0
Mystique Rules ;)
0
modle się żeby oglądać go na MŚ
0
Iniesta Xavi to BAJKA
0
takich jak ty to powinni wieszać ,nie nie nabrałeś mnie :[]
0
ja musiałem wejść w ustawienia i odhaczyć Liga Typerów ,a tak w ogóle to szykujcie koszulkę Argentyny podwójny XXL ;P
0
Laporta: Zlatan nie jest na sprzedaż
Oliver:Ibra nie jest na sprzedaż
DZIĘKUJE :)
0
Ferrer RULES !
0
to jednak nie oglądałeś tych meczy
0
no Holandia jak zwykle pewnie,grupę przejdzie jak huragan wygra jeszcze jeden dwa mecze i porażka ;P
0
fajny wywiad ,myślałem że do neta mają po prostu zakaz wchodzić ;)
No to ja postawię trochę grosza na Brazylię jak wygrają będę miał kasę a jak przegrają to się będę cieszył jeszcze mocniej ,wszyscy tylko nie Brazylia !
0
Iker jest VV nie ma ;)
0
nagroda musi być :)
0
mam nadzieje że jednak Brazylia nie wygra
0
dzięki za bramkę bo w Poznaniu polsaty wysiadły
0
Toure nic Ci nie powie bo najwidoczniej jest za tchórzliwy ,no cóż szanowałem go ale jak nie chce podjąć walki z Sergio to chyba pora na niego
0
ale pierdoły ,Zlatan z jego dumą na pewno by tak nie pograł
0
Torres mówi, że już wygraliście...
no ładnie
0
ja myślę że dzisiaj właśnie zagrają "zmiennicy" a na ostatni mecz z Polską da "ostateczną" jedenastkę
0
no nieciekawie po wyjściu z grupy ale oni chcą być mistrzami więc czy trafią zaraz na początku na Brazylię czy Portugalię to chyba bez większej różnicy ,osobiście także liczę na WKS,ale po tym co zaprezentowali w PNA to różowo może nie być
0
oj nie lubię Andresa na lewej stronie
0
chcieli by żeby powiedział Hiszpania :)
0
Ibra nigdzie NIE IDZIE !
0
nichaj Pedro zagra z Polską :D
0
Ten człowiek załatwi mi zawał
0
śmiszna sprawa ;)
0
to nie twój poziom Hlebie !!!
0
Roma nie sprzeda im De Rossiego