0

jestem na TAK ,przebojowy chłopak z niego :)

0

pierdoły i domysły

0

no szkoda ale jak sie nie chce walczyć to trzeba opuścić ten klub

0

Mystique Rules ;)

0

modle się żeby oglądać go na MŚ

0

Iniesta Xavi to BAJKA

0

takich jak ty to powinni wieszać ,nie nie nabrałeś mnie :[]

0

ja musiałem wejść w ustawienia i odhaczyć Liga Typerów ,a tak w ogóle to szykujcie koszulkę Argentyny podwójny XXL ;P

0

Laporta: Zlatan nie jest na sprzedaż

Oliver:Ibra nie jest na sprzedaż

DZIĘKUJE :)

0

Ferrer RULES !

0

to jednak nie oglądałeś tych meczy

0

no Holandia jak zwykle pewnie,grupę przejdzie jak huragan wygra jeszcze jeden dwa mecze i porażka ;P

0

fajny wywiad ,myślałem że do neta mają po prostu zakaz wchodzić ;)

No to ja postawię trochę grosza na Brazylię jak wygrają będę miał kasę a jak przegrają to się będę cieszył jeszcze mocniej ,wszyscy tylko nie Brazylia !

0

Iker jest VV nie ma ;)

0

nagroda musi być :)

0

mam nadzieje że jednak Brazylia nie wygra

0

dzięki za bramkę bo w Poznaniu polsaty wysiadły

0

Toure nic Ci nie powie bo najwidoczniej jest za tchórzliwy ,no cóż szanowałem go ale jak nie chce podjąć walki z Sergio to chyba pora na niego

0

ale pierdoły ,Zlatan z jego dumą na pewno by tak nie pograł

0

Torres mówi, że już wygraliście...

no ładnie

0

ja myślę że dzisiaj właśnie zagrają "zmiennicy" a na ostatni mecz z Polską da "ostateczną" jedenastkę

0

no nieciekawie po wyjściu z grupy ale oni chcą być mistrzami więc czy trafią zaraz na początku na Brazylię czy Portugalię to chyba bez większej różnicy ,osobiście także liczę na WKS,ale po tym co zaprezentowali w PNA to różowo może nie być

0

oj nie lubię Andresa na lewej stronie

0

chcieli by żeby powiedział Hiszpania :)

0

Ibra nigdzie NIE IDZIE !

0

nichaj Pedro zagra z Polską :D

0

Ten człowiek załatwi mi zawał

0

śmiszna sprawa ;)

0

to nie twój poziom Hlebie !!!

0

Roma nie sprzeda im De Rossiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?