0

musimy tam wygrać nie ma innej opcji

0

Bez przesady z tym tytułem niusa aż tak słabo nie grali a może to Osa dawała rade ;=

0

Uwielbiam tego gościa :D

0

znając życie ;) pewnie w tym meczu właśnie strzeli bramkę pierwszą od dłuższego czasu

0

Strażak Sam nic nie zrobisz musisz czekać

0

To ci Ibra :))))

0

ktoś ogląda przez Justin ???

0

kurde to nie podawać bo spuszczę psy :[]

0

proponuje GolTV na TVU ;D

0

To ja rozumiem że go ząb już nie boli :P

0

orzeł ale sie produkujesz a na nikim to wrażenia nie robi

0

Pewnie że ten z Paryża lepszy

0

To już nie te pokolenie Francuzów co kiedyś

0

co tenTiti wyczynia o/

0

laptopie*

0

jak ktoś ogląda mecze na laptpie to klimatu nie czuje :D

0

jeśli dojdziemy do finału to gramy jako gość

0

Arsenal,Inter,Manu to droga po puchar ,szykować miejsce :D

0

mY

0

agenci zawsze tak pieprzą taka ich robota ;)

0

ja bym powiedział że o dwie klasy :)

0

no ładnie Bojan może ta bramka da mu większego kopa

0

uśmiecham się Panie G :D

0

Messi pewnie dzisiaj zagra tuż za Ibrą a jego pozycje zajmie Pedro + Titi na lewym

0

mieliśmy utrzymywać się przy piłce Vfb nie miał jej powąchać ale bez Xaviego to będzie bardzo trudne

0

no to jesteśmy pozamiatani ,szkoda sezonu

0

m/ ???

podpowiedzcie staremu dziadu o co chodzi!

0

w istocie :) , liczę teraz na równą formę Titiego

0

słabo bedzie nie ciekawie :[

0

zlatan,villa ,zlatan ,villa głowa boli,zamiast wspierać szweda to dzieciaczki już szukają zmienników ,tragedia kibice tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?