potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
musimy tam wygrać nie ma innej opcji
0
Bez przesady z tym tytułem niusa aż tak słabo nie grali a może to Osa dawała rade ;=
0
Uwielbiam tego gościa :D
0
znając życie ;) pewnie w tym meczu właśnie strzeli bramkę pierwszą od dłuższego czasu
0
Strażak Sam nic nie zrobisz musisz czekać
0
To ci Ibra :))))
0
ktoś ogląda przez Justin ???
0
kurde to nie podawać bo spuszczę psy :[]
0
proponuje GolTV na TVU ;D
0
To ja rozumiem że go ząb już nie boli :P
0
orzeł ale sie produkujesz a na nikim to wrażenia nie robi
0
Pewnie że ten z Paryża lepszy
0
To już nie te pokolenie Francuzów co kiedyś
0
co tenTiti wyczynia o/
0
laptopie*
0
jak ktoś ogląda mecze na laptpie to klimatu nie czuje :D
0
jeśli dojdziemy do finału to gramy jako gość
0
Arsenal,Inter,Manu to droga po puchar ,szykować miejsce :D
0
mY
0
agenci zawsze tak pieprzą taka ich robota ;)
0
ja bym powiedział że o dwie klasy :)
0
no ładnie Bojan może ta bramka da mu większego kopa
0
uśmiecham się Panie G :D
0
Messi pewnie dzisiaj zagra tuż za Ibrą a jego pozycje zajmie Pedro + Titi na lewym
0
mieliśmy utrzymywać się przy piłce Vfb nie miał jej powąchać ale bez Xaviego to będzie bardzo trudne
0
no to jesteśmy pozamiatani ,szkoda sezonu
0
m/ ???
podpowiedzcie staremu dziadu o co chodzi!
0
w istocie :) , liczę teraz na równą formę Titiego
0
słabo bedzie nie ciekawie :[
0
zlatan,villa ,zlatan ,villa głowa boli,zamiast wspierać szweda to dzieciaczki już szukają zmienników ,tragedia kibice tragedia