potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
grali co trzy dni kontuzjowanych nie było sie pytam gdzie leży prawda ?
0
dzięki
0
szkoda że te kontuzje komplikują nam sezon ,ale będzie dobrze byle do przodu
0
Alfons Godall albo od biedy Soriano
0
napisze to po raz ostatni mam nadzieje że Ibra się przełamie i nie będę za tydzień musiał pisać tego samego ;)
0
PaweŁek albo może to oznaczać że strzeli dziś dwie ;)
0
a ja mam przeczucie że właśnie wiele bramek NIE zobaczymy :)
0
daj spokój Boruc nigdy nie był wybitnym bramkarzem ani nie miał żadnej wyśmienitej formy po prostu zrobił taką masę że piłka chcąc nie chcąc w niego trafiała
0
nie przesadzaj Puziol to takie fajne zdrobnienie :)
0
Dunga jest ślepy czy co ?
0
dużo gada mało robi
0
vares999
czas kiedy Messi marnował setki już dawno się skończył,pozdrowienia ;)
0
Titi ostatni mówił że jeszcze w następnym sezonie nie zagra w MLS chyba że gazety drukują swoje wymysły
0
mam nadzieje że Puyol zagra
0
to jak w końcu było z tym wynikiem bo musiałem wyjść przed 4 kwartą ,a idę sobie zobaczyć :) ważne zwycięstwo
0
bykunn
no tak masz racje co do tych gazet ,tylko zauważ moją "emotkę" na końcu zdania ;)
0
Bamos Barca :) zapomniałem o meczyku
0
Cesc o swoim transferze mówi inaczej po zwycięstwach Arsenalu i inaczej po porażkach ;)
0
wszystko fajnie tylko żeby tak mniej machał do fanek ;)
0
good job
0
KLĄTWA
0
łoj Carlo,Carlo łoj ,łoj
0
podoba mi się powtarzane co chwila określenie "Cesc wraca do domu" :) no ale poczekamy zobaczymy
0
Abidal dos meses KO!
0
szpital Barca
0
Abidal KO
0
co WY z tymi małpami macie !? ;D
0
nie wiem co za dzieciaczki tu piszą ślepiutkie ale jak można nie widzieć tego że Henry stara się jak nigdy i gra całkiem przyzwoicie fakt brakuje mu bramki ale nie można mówić że gra słabo
ps.MD pisze pierdoły
0
to trudny zawód i co nie którzy nie powinni go wykonywać
0
coś mu dolega bo chyba przegapiłem ,chodzi oczywiście o Puyola ?