0

grali co trzy dni kontuzjowanych nie było sie pytam gdzie leży prawda ?

0

dzięki

0

szkoda że te kontuzje komplikują nam sezon ,ale będzie dobrze byle do przodu

0

Alfons Godall albo od biedy Soriano

0

napisze to po raz ostatni mam nadzieje że Ibra się przełamie i nie będę za tydzień musiał pisać tego samego ;)

0

PaweŁek albo może to oznaczać że strzeli dziś dwie ;)

0

a ja mam przeczucie że właśnie wiele bramek NIE zobaczymy :)

0

daj spokój Boruc nigdy nie był wybitnym bramkarzem ani nie miał żadnej wyśmienitej formy po prostu zrobił taką masę że piłka chcąc nie chcąc w niego trafiała

0

nie przesadzaj Puziol to takie fajne zdrobnienie :)

0

Dunga jest ślepy czy co ?

0

dużo gada mało robi

0

vares999

czas kiedy Messi marnował setki już dawno się skończył,pozdrowienia ;)

0

Titi ostatni mówił że jeszcze w następnym sezonie nie zagra w MLS chyba że gazety drukują swoje wymysły

0

mam nadzieje że Puyol zagra

0

to jak w końcu było z tym wynikiem bo musiałem wyjść przed 4 kwartą ,a idę sobie zobaczyć :) ważne zwycięstwo

0

bykunn

no tak masz racje co do tych gazet ,tylko zauważ moją "emotkę" na końcu zdania ;)

0

Bamos Barca :) zapomniałem o meczyku

0

Cesc o swoim transferze mówi inaczej po zwycięstwach Arsenalu i inaczej po porażkach ;)

0

wszystko fajnie tylko żeby tak mniej machał do fanek ;)

0

good job

0

KLĄTWA

0

łoj Carlo,Carlo łoj ,łoj

0

podoba mi się powtarzane co chwila określenie "Cesc wraca do domu" :) no ale poczekamy zobaczymy

0

Abidal dos meses KO!

0

szpital Barca

0

Abidal KO

0

co WY z tymi małpami macie !? ;D

0

nie wiem co za dzieciaczki tu piszą ślepiutkie ale jak można nie widzieć tego że Henry stara się jak nigdy i gra całkiem przyzwoicie fakt brakuje mu bramki ale nie można mówić że gra słabo

ps.MD pisze pierdoły

0

to trudny zawód i co nie którzy nie powinni go wykonywać

0

coś mu dolega bo chyba przegapiłem ,chodzi oczywiście o Puyola ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?