potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ZbigniewWodecki nie gadam z tobą dziecko bo riposty masz na słabym poziomie
0
ZbigniewWodecki no fakt upsss wielki byk, co do tego co napisałem niżej to jednak MŚ to nie ME
ps . straszna ta twoja muzyka ;)
0
on chyba nie wieży że z Portugalią wygra MŚ jeszcze trochę aby w nich zagrała Bośnia i H.
0
boją się jeszcze dawać Abidala na rzeźników
0
będą kopać ,ciągnąć ,mlaskać,zrobią wszystko żeby jak najczęściej przerywać grę żeby wywalać nas z rytmu
0
a widzieliście tą przefajna
0
mathew90 dzięki świetna reklama
0
nie mówmy hop lepiej :)
0
bardzo fajny nius,lubię wiedzieć co kto myśli ;)
0
fakt chyba tylko nasza obrona tak gra :)
0
posiadanie piłki wymiata :)
0
fajny wywiad ,lubię gościa :)
0
mi coś tu na górze śmierdzi zmową
0
to trzeba obserwować czy Leo da mu koszulkę ;)
0
jak widać Messi musi grać i grać żeby przekonać wszystkich , a myślałem że już wszyscy się przekonali kto jest naj
0
następny sezon będzie jego ;)
0
piłki zabiera do domu ,fajne tytuły gazet
0
Gago ...nigdy w tym piłkarzu wielkiego talentu nie widziałem ;P
0
fajna pomeczówka tak trzymać ;)
0
zawsze jak piszą o fajnej passie VV to w następnym spotkaniu tracimy jakąś bramkę ,oby tak nie było tym razem ,najlepiej siedzieć cicho ;)
0
Jestem dumny z tej drużyny i ze skromności naszych piłkarzy
0
no sport widzę pewny swego ale do końca niestety jeszcze trochę kolejek zostało
0
Pep to geniusz bez dwóch zdań tak zaskoczył rywala jak nikt przedtem VISCA EL BARCA
KTO NIE SKACZE TEN Z madrytu
0
ten skład co podałem jest oficjalny tylko co do poukładania są wątpliwości
0
nieźle nie?
0
valdes - alves pique milito puyol - xavi busquets keita - maxwell messi pedro
0
Bravo ,ładny gest
0
będzie ,będzie i powiem więcej będzie na całym świecie
0
ale mnie łeb rozbolał nie wiem czy dotrwam do GD
0
" Mówimy przecież o drugiej drużynie na świecie" to musiało boleć :P