0

ZbigniewWodecki nie gadam z tobą dziecko bo riposty masz na słabym poziomie

0

ZbigniewWodecki no fakt upsss wielki byk, co do tego co napisałem niżej to jednak MŚ to nie ME

ps . straszna ta twoja muzyka ;)

0

on chyba nie wieży że z Portugalią wygra MŚ jeszcze trochę aby w nich zagrała Bośnia i H.

0

boją się jeszcze dawać Abidala na rzeźników

0

będą kopać ,ciągnąć ,mlaskać,zrobią wszystko żeby jak najczęściej przerywać grę żeby wywalać nas z rytmu

0

a widzieliście tą przefajna

0

mathew90 dzięki świetna reklama

0

nie mówmy hop lepiej :)

0

bardzo fajny nius,lubię wiedzieć co kto myśli ;)

0

fakt chyba tylko nasza obrona tak gra :)

0

posiadanie piłki wymiata :)

0

fajny wywiad ,lubię gościa :)

0

mi coś tu na górze śmierdzi zmową

0

to trzeba obserwować czy Leo da mu koszulkę ;)

0

jak widać Messi musi grać i grać żeby przekonać wszystkich , a myślałem że już wszyscy się przekonali kto jest naj

0

następny sezon będzie jego ;)

0

piłki zabiera do domu ,fajne tytuły gazet

0

Gago ...nigdy w tym piłkarzu wielkiego talentu nie widziałem ;P

0

fajna pomeczówka tak trzymać ;)

0

zawsze jak piszą o fajnej passie VV to w następnym spotkaniu tracimy jakąś bramkę ,oby tak nie było tym razem ,najlepiej siedzieć cicho ;)

0

Jestem dumny z tej drużyny i ze skromności naszych piłkarzy

0

no sport widzę pewny swego ale do końca niestety jeszcze trochę kolejek zostało

0

Pep to geniusz bez dwóch zdań tak zaskoczył rywala jak nikt przedtem VISCA EL BARCA

KTO NIE SKACZE TEN Z madrytu

0

ten skład co podałem jest oficjalny tylko co do poukładania są wątpliwości

0

nieźle nie?

0

valdes - alves pique milito puyol - xavi busquets keita - maxwell messi pedro

0

Bravo ,ładny gest

0

będzie ,będzie i powiem więcej będzie na całym świecie

0

ale mnie łeb rozbolał nie wiem czy dotrwam do GD

0

" Mówimy przecież o drugiej drużynie na świecie" to musiało boleć :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?