0

no to pa

0

coś mi się wydaje że to będzie najlepszy mecz Hiszpanii na tych mistrzostwach ;)

0

adan23

Niemca mowimy stanowcze NIE

NIE NIE NIE

0

po 2-0 Messi już czekał tylko na Niemców

0

uła ładny skok zanotowałem :D

0

tylko właśnie że Messi nie zna angielskiego ;)

0

sport cały czas pisał bzdury a teraz sprytnie się wykręcił :D

0

Mata Albiolowi kolego !

0

pozamiatał

0

Naj naj Leo !

0

dobrze że wymierzył sprawiedliwość

0

Ibra to żaden błąd dzieciaczku !!!

0

niby taki twardziel a boi rywalizacji z Busim

0

mam nadzieje że Meksyk da rade zremisować bo nie chce już oglądać gospodarzy

0

tak mecz był fajny ale tylko dlatego że obydwie defensywy to była straszna lipa

0

szkoda Betisu czasami potrafił ugrać punkty z madrytem

0

łza w moim oku nie jest przypadkowa ,dzięki wielkie

0

batony nie wygrywają tylu tytułów

0

ale ładne tabelki ;) fajnie że Francja nie ma już praktycznie większych szans

0

Rosell coś tak nie bardzo ma na to ochotę

0

pierdoły ,powtarzam sie ale taka prawda :)

0

pierdoły wszystko wyjaśni się pozytywnie po MŚ

0

biedny Inieste :)

0

NIECH ŻYJE LAPORTA

0

Messi najlepszy ale mi to wygląda na jakąś klątwę ,ta niemoc strzelecka

0

no fakt ale myślę że już wszystko będzie z nim ok

0

o/

0

widziałem już tydzień temu ,teledysk zajebisty ,piosenka ujdzie WAKAWAKA:P

0

zgadzam się Ibra musi zostać :P

0

inaczej być nie mogło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?