potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no to pa
0
coś mi się wydaje że to będzie najlepszy mecz Hiszpanii na tych mistrzostwach ;)
0
adan23
Niemca mowimy stanowcze NIE
NIE NIE NIE
0
po 2-0 Messi już czekał tylko na Niemców
0
uła ładny skok zanotowałem :D
0
tylko właśnie że Messi nie zna angielskiego ;)
0
sport cały czas pisał bzdury a teraz sprytnie się wykręcił :D
0
Mata Albiolowi kolego !
0
pozamiatał
0
Naj naj Leo !
0
dobrze że wymierzył sprawiedliwość
0
Ibra to żaden błąd dzieciaczku !!!
0
niby taki twardziel a boi rywalizacji z Busim
0
mam nadzieje że Meksyk da rade zremisować bo nie chce już oglądać gospodarzy
0
tak mecz był fajny ale tylko dlatego że obydwie defensywy to była straszna lipa
0
szkoda Betisu czasami potrafił ugrać punkty z madrytem
0
łza w moim oku nie jest przypadkowa ,dzięki wielkie
0
batony nie wygrywają tylu tytułów
0
ale ładne tabelki ;) fajnie że Francja nie ma już praktycznie większych szans
0
Rosell coś tak nie bardzo ma na to ochotę
0
pierdoły ,powtarzam sie ale taka prawda :)
0
pierdoły wszystko wyjaśni się pozytywnie po MŚ
0
0
NIECH ŻYJE LAPORTA
0
Messi najlepszy ale mi to wygląda na jakąś klątwę ,ta niemoc strzelecka
0
no fakt ale myślę że już wszystko będzie z nim ok
0
o/
0
widziałem już tydzień temu ,teledysk zajebisty ,piosenka ujdzie WAKAWAKA:P
0
zgadzam się Ibra musi zostać :P
0
inaczej być nie mogło :D