0

jutro pewnie zagra Titi ,nie ma innej opcji znaczy jest ale ta wydaje się najlepsza

0

mój ulubiony ,to był gość(jest)

0

cieszcie się jutro pomyślimy na realem

ps.Abidal odnowienie urazu 10 dni ko

0

ja pierd... Messi jest... no właśnie :D

0

to już nawet nie jest geniusz ja nie wiem ciesze się że dożyłem czasów najlepszego piłkarza świata o/o/o/

0

do następnej połówki trzeba podejść jak by było 0-0 i tyle

0

Nie rób tego Messi nie zatrzymuuuuuuuuj sięęęęęęęęęęęę !!!!!

0

Messi zagra środek

0

Yaya musi trzymać w takich sytuacjach nerwy na wiadomo czym

0

myślę że Milito z Yaya na Arsenal to dobra opcja na real Puyol i Milito ;)

0

Yaya ma raczej stłuczenie

0

Wesołych Świąt Panowie i Panie :D http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf

i niech Barca dzisiaj zwycięży VeB!!!

0

licha historia :[]

0

jak czegoś poważniejszego? przecież miał tyko migrenę ,nieprzespaną noc ,żadnych innych informacji nie widziałem także nie wiem po co ta panika ;)

0

ja bym jednak nie przesadzał 1-0 i sru do półfinału :)

0

"Przegrać wygrany mecz... ja pierd.." :)

weź się nie ośmieszaj dziecko

0

żeby nie było nudno w rewanżu ;P moim zdaniem nie ważne jaką obroną zagramy tak czy tak zdmuchniemy ich a CN

0

FanBarcaa Puyol grał na tej pozycji na długo przed twoimi narodzinami ,pozdrawiam ;)

0

obrona na jutro ;P Alves,Pique,Milito,Puyol

0

pełna kultura :D

0

mnie tam będzie smakować:D

0

gdyby nie on nie zdobyli byśmy PK

0

"możesz być pewien, że znajdziesz mnie przed ekranem telewizora"

a na fotce kobita :D

0

pewnie i tak Keita by zagrał w Londynie

0

już nie mogę tego czytać niech to się wreszcie skończy ;P

0

Słaby to jest twój komentarz

0

Vamos Pep po następne puchary :D

0

pewnie żart :)

0

no w tym meczu to sie nie spodziewałem braku Messiego a z Titim to już lekkie przegięcie jest

0

w ogóle nie liczcie na Atletico ,nie ma szans żeby coś zrobili białym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?