potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jutro pewnie zagra Titi ,nie ma innej opcji znaczy jest ale ta wydaje się najlepsza
0
mój ulubiony ,to był gość(jest)
0
cieszcie się jutro pomyślimy na realem
ps.Abidal odnowienie urazu 10 dni ko
0
ja pierd... Messi jest... no właśnie :D
0
to już nawet nie jest geniusz ja nie wiem ciesze się że dożyłem czasów najlepszego piłkarza świata o/o/o/
0
do następnej połówki trzeba podejść jak by było 0-0 i tyle
0
Nie rób tego Messi nie zatrzymuuuuuuuuj sięęęęęęęęęęęę !!!!!
0
Messi zagra środek
0
Yaya musi trzymać w takich sytuacjach nerwy na wiadomo czym
0
myślę że Milito z Yaya na Arsenal to dobra opcja na real Puyol i Milito ;)
0
Yaya ma raczej stłuczenie
0
Wesołych Świąt Panowie i Panie :D http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf
i niech Barca dzisiaj zwycięży VeB!!!
0
licha historia :[]
0
jak czegoś poważniejszego? przecież miał tyko migrenę ,nieprzespaną noc ,żadnych innych informacji nie widziałem także nie wiem po co ta panika ;)
0
ja bym jednak nie przesadzał 1-0 i sru do półfinału :)
0
"Przegrać wygrany mecz... ja pierd.." :)
weź się nie ośmieszaj dziecko
0
żeby nie było nudno w rewanżu ;P moim zdaniem nie ważne jaką obroną zagramy tak czy tak zdmuchniemy ich a CN
0
FanBarcaa Puyol grał na tej pozycji na długo przed twoimi narodzinami ,pozdrawiam ;)
0
obrona na jutro ;P Alves,Pique,Milito,Puyol
0
pełna kultura :D
0
mnie tam będzie smakować:D
0
gdyby nie on nie zdobyli byśmy PK
0
"możesz być pewien, że znajdziesz mnie przed ekranem telewizora"
a na fotce kobita :D
0
pewnie i tak Keita by zagrał w Londynie
0
już nie mogę tego czytać niech to się wreszcie skończy ;P
0
Słaby to jest twój komentarz
0
Vamos Pep po następne puchary :D
0
pewnie żart :)
0
no w tym meczu to sie nie spodziewałem braku Messiego a z Titim to już lekkie przegięcie jest
0
w ogóle nie liczcie na Atletico ,nie ma szans żeby coś zrobili białym