potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a co wy chcieliście 1-1 jest nie źle wróci Dani będzie ładna gra no i to boisko też nie pasowało Barcie
0
no to na całe szczęście nic mu nie jest ,był świetny na prawej stronie
0
ja LM wole nie typować tutaj są dwa mecze i nigdy nie wiadomo jaki skład wyjdzie na ten pierwszy mecz co do meczu to myślę że będzie się wynik kręcił między 1-1 a 1-2 no ale zobaczymy VeB!
0
real zagrał z kontry :D
0
Regal podrażnił ich troszku i sie musieli odkuć ale coś kują i dogonić nas nie mogą ;)
0
miki_barca przyzwoicie człowieku
0
boberov zgodzę się nie ma co ryzykować z Danim ani z Xavim ;)
0
no ładnie powoli wracają :)
0
nelson25 niesamowite o/ ,swoją drogą ta koszulka na aukcji była by niezłym rarytasem :)
0
najgorsze :biedny Puyol znowu głowę pobijał (tak pół żartem)
0
no ładnie o/ miejmy nadzieje że na LM da rade Zlatan
0
w Stuttgarcie remis bedzie dobry ;)
0
no to rzeczywiście niezłe zaniedbanie
0
no to Kobe znowu zrobi sobie parę fotek w koszulce Barcy :)
0
co za koleś , Ronni na chwile obecną wymiata ale jak mówi że mu popsuje atmosferę w szatni to nic się nie da zrobić nawet gdyby Ronaldinho strzelałby teraz po 5 bramek na mecz to już jest pozamiatane
0
jak wrócą Xavi i Dani to będę już spokojny
0
W tym tygodniu wspomniał o nim sir Alex Ferguson, widząc w nim swego następcę.
w nim też? o/
0
liczę że w następnych dwóch meczach Titi zagra
0
tak na pewno przetrwamy o/
0
jak nas odwiedzi to Ci powiem ;)
0
nie oszukujmy się Milan już raczej odpadł a szkoda
0
przeważnie jak Barca przegrywa w następnym meczu jest coś w okolicach 5-0 no ale teraz może być oto ciężko ;)
0
no ja miałem przyjemność oglądać pierwszy sukces Barcelony w pucharze Europy z Sampdorią i cudowną bramkę Ronalda K. i od tamtego czasu podążam tą drogą :)
0
Dani 3 tygodnie jak nie dwa co ty piszesz?
0
janek_centrum poczekaj z tym składem do soboty lepiej bo jest jeszcze pare treningów a trup sie ściele ostro
0
przecież że się pojawił to nie oznacza że jest zdolny do gry
0
Xavi KO paranoja !!!
0
nie wiem dla czego Pep nie dał ani 5 minut Titiemu kto jak kto ale on wchodząc z ławki może sam rozstrzygnąć o wyniku meczu
0
kryzys ;)
0
coś czuje że Messi albo Pique odmówili pannie paris )