0

a co wy chcieliście 1-1 jest nie źle wróci Dani będzie ładna gra no i to boisko też nie pasowało Barcie

0

no to na całe szczęście nic mu nie jest ,był świetny na prawej stronie

0

ja LM wole nie typować tutaj są dwa mecze i nigdy nie wiadomo jaki skład wyjdzie na ten pierwszy mecz co do meczu to myślę że będzie się wynik kręcił między 1-1 a 1-2 no ale zobaczymy VeB!

0

real zagrał z kontry :D

0

Regal podrażnił ich troszku i sie musieli odkuć ale coś kują i dogonić nas nie mogą ;)

0

miki_barca przyzwoicie człowieku

0

boberov zgodzę się nie ma co ryzykować z Danim ani z Xavim ;)

0

no ładnie powoli wracają :)

0

nelson25 niesamowite o/ ,swoją drogą ta koszulka na aukcji była by niezłym rarytasem :)

0

najgorsze :biedny Puyol znowu głowę pobijał (tak pół żartem)

0

no ładnie o/ miejmy nadzieje że na LM da rade Zlatan

0

w Stuttgarcie remis bedzie dobry ;)

0

no to rzeczywiście niezłe zaniedbanie

0

no to Kobe znowu zrobi sobie parę fotek w koszulce Barcy :)

0

co za koleś , Ronni na chwile obecną wymiata ale jak mówi że mu popsuje atmosferę w szatni to nic się nie da zrobić nawet gdyby Ronaldinho strzelałby teraz po 5 bramek na mecz to już jest pozamiatane

0

jak wrócą Xavi i Dani to będę już spokojny

0

W tym tygodniu wspomniał o nim sir Alex Ferguson, widząc w nim swego następcę.

w nim też? o/

0

liczę że w następnych dwóch meczach Titi zagra

0

tak na pewno przetrwamy o/

0

jak nas odwiedzi to Ci powiem ;)

0

nie oszukujmy się Milan już raczej odpadł a szkoda

0

przeważnie jak Barca przegrywa w następnym meczu jest coś w okolicach 5-0 no ale teraz może być oto ciężko ;)

0

no ja miałem przyjemność oglądać pierwszy sukces Barcelony w pucharze Europy z Sampdorią i cudowną bramkę Ronalda K. i od tamtego czasu podążam tą drogą :)

0

Dani 3 tygodnie jak nie dwa co ty piszesz?

0

janek_centrum poczekaj z tym składem do soboty lepiej bo jest jeszcze pare treningów a trup sie ściele ostro

0

przecież że się pojawił to nie oznacza że jest zdolny do gry

0

Xavi KO paranoja !!!

0

nie wiem dla czego Pep nie dał ani 5 minut Titiemu kto jak kto ale on wchodząc z ławki może sam rozstrzygnąć o wyniku meczu

0

kryzys ;)

0

coś czuje że Messi albo Pique odmówili pannie paris )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?