potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co z tym Abidalem myślałem że to nic poważnego?
0
wystarczy 0-2
0
przecież nie powiedział że właśnie tak zrobi a na dole panika ,ja nie wiem
0
liczę że Leo pokręci obrońców Sevilli
0
śmieszne komcie piszecie i tyle
0
no ładnie
0
dzięki
0
Łoles
jaką masz szybkość bi przy 2mb idzie tylko 50%?
0
też mi się wydaje że razem z Iniestą posiedzą na ławce
0
pięknie ale pewnie dopiero na Seville Pep go wypuści w pierwszym składzie
0
szkoda że nie umie się określić oj wielka szkoda
0
czyli mam rozumieć że Messi i rafa nie zagrają z Villa ?
0
Lloyd
Lewandowski też pije wiem bo widziałem a jest na szczycie listy strzelców w naszej lidze;D
0
ja tam jestem spokojny takich błyskotliwych piłkarzy nie ma NIKT
0
nie taki nowy ten dom ;)
0
Keita, trzy tygodnie,wiedziałem już to dawno a nie chcieli słuchać ;D
0
jak najbardziej mu się należy za CdR
0
Wesołych Świąt wszystkim na stronce
usunąć spacje
0
jak to czytam jeszcze w święta ehhhhh robi się ciepło :D
0
rozumiem że jak piszecie tutaj o tym filmie ,to pojawi się on do pobrania na stronie
0
Bojanek trzymał się za nogę schodząc z boiska...ktoś widział ?
0
no i podobno Bojan trzymał się za nogę schodząc bravo BOSKI
0
ester874
z tą Argentyną to żeś trochę przesadził choć im kibicuję to więcej niż na półfinał przy bardzo dużym szczęściu mogą liczyć o Anglię się nie boję bo to co zagrali z Hiszpanią(mecz towarzyski) to...po prostu ich nie było i mam nadzieję że szybko odpadną,liczę na Hiszpanie następnie Argentyna a potem nie wiem kibicuje tym reprezentacją gdzie zasuwają NASI
0
Kaka ma abonament na nie zajmowanie ostatnich pozycji w rankingach FIFA bo to że tam regularnie się znajduje to jest jakiś tamtejszy standard
bo i primo Wielkie GRATULACJE dla Ciebie Leo jesteś najlepszy i udowodnij to wszystkim jeszcze raz w tym sezonie
0
a Kuwejt to też miasto ?
0
po co Danio na tej gali?
0
zajebioza że tak powiem ;)
0
co kraj to obyczaj :O
0
Ta kontuzja Keity to podobno 3 tygodnie przerwy
0
ja też dziękuje Evarist Murtra :D