0

co z tym Abidalem myślałem że to nic poważnego?

0

wystarczy 0-2

0

przecież nie powiedział że właśnie tak zrobi a na dole panika ,ja nie wiem

0

liczę że Leo pokręci obrońców Sevilli

0

śmieszne komcie piszecie i tyle

0

no ładnie

0

dzięki

0

Łoles

jaką masz szybkość bi przy 2mb idzie tylko 50%?

0

też mi się wydaje że razem z Iniestą posiedzą na ławce

0

pięknie ale pewnie dopiero na Seville Pep go wypuści w pierwszym składzie

0

szkoda że nie umie się określić oj wielka szkoda

0

czyli mam rozumieć że Messi i rafa nie zagrają z Villa ?

0

Lloyd

Lewandowski też pije wiem bo widziałem a jest na szczycie listy strzelców w naszej lidze;D

0

ja tam jestem spokojny takich błyskotliwych piłkarzy nie ma NIKT

0

nie taki nowy ten dom ;)

0

Keita, trzy tygodnie,wiedziałem już to dawno a nie chcieli słuchać ;D

0

jak najbardziej mu się należy za CdR

0

Wesołych Świąt wszystkim na stronce

usunąć spacje

0

jak to czytam jeszcze w święta ehhhhh robi się ciepło :D

0

rozumiem że jak piszecie tutaj o tym filmie ,to pojawi się on do pobrania na stronie

0

Bojanek trzymał się za nogę schodząc z boiska...ktoś widział ?

0

no i podobno Bojan trzymał się za nogę schodząc bravo BOSKI

0

ester874

z tą Argentyną to żeś trochę przesadził choć im kibicuję to więcej niż na półfinał przy bardzo dużym szczęściu mogą liczyć o Anglię się nie boję bo to co zagrali z Hiszpanią(mecz towarzyski) to...po prostu ich nie było i mam nadzieję że szybko odpadną,liczę na Hiszpanie następnie Argentyna a potem nie wiem kibicuje tym reprezentacją gdzie zasuwają NASI

0

Kaka ma abonament na nie zajmowanie ostatnich pozycji w rankingach FIFA bo to że tam regularnie się znajduje to jest jakiś tamtejszy standard

bo i primo Wielkie GRATULACJE dla Ciebie Leo jesteś najlepszy i udowodnij to wszystkim jeszcze raz w tym sezonie

0

a Kuwejt to też miasto ?

0

po co Danio na tej gali?

0

zajebioza że tak powiem ;)

0

co kraj to obyczaj :O

0

Ta kontuzja Keity to podobno 3 tygodnie przerwy

0

ja też dziękuje Evarist Murtra :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?