potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na Fifa World Player stawią się Messi,Xavi,Iniesta i dwóch z madrytu
0
i na dodatek tego Pele nie grał nigdy w Europie
VAMOS LEO!
0
starczy,dzięki wielkie za dobrą robotę
VeB!!!
0
Mecz jest na kanale Orange Sport który jest dostępny poprzez Cyfre+ która odkodowała ten kanał do końca grudnia ale nie wiem czy dla wszystkich
0
no raczej na polskim Eurosporcie jak dotąd leciało zawsze
0
The Sun
0
nie dobrze :(
0
komu jak komu ale Xaviemu odpoczynek choć w jednym spotkaniu się należy (no ale w finale to musi zagrać;)
0
bestia79
możesz mi uwierzyć że właśnie tak powiedział (widziałem na filmie ) ;)
0
zastanawiam się jak może zagrać dzisiaj drużyna z Cancun ale szczerze wątpię by postawili autobus w bramce tamtejsze drużyny jednak wolą grać piłką co by nam odpowiadało
0
to pierwsze barcelonista93
0
czarny20
pewnie masz racje :D
0
nie wiem co mam myśleć o Keirrisonie fajnie jakby rok jeszcze pograł w jakimś słabszym zespole z La Ligi
0
wcześniej jeszcze zanim zszedł z murawy podziękował swoim kolegom z drużyny wykonując gest(wskazał na nich palcem) w ich stronę ;)
0
ludzie w derbach zawsze jest ciężko
0
sorry że dwa razy ale jakaś ścinka była
Visca el Barca !!!
0
dzielny Gai,oby się szybko pozbierał
0
dzielny Gai,oby się szybko pozbierał
0
moim zdaniem każde naciągnięcie koszulki w polu karnym to powinien być karny,mecze były by ciekawsze ;) a po paru meczach piłkarze bali by się w ogóle siebie dotykać :D
0
musimy zmieść z boiska papużki tak jak Pudzian Najmana ;)
0
Moim zdaniem Jednak Pele nie wie czego chce
0
niech się lepiej martwi o tych z Konga lub Koreii
0
niech sobie odpocznie papużki nie są w najlepszej formie (choć wiadomo derby...) na KMŚ będzie zdrów
0
Messi ma podobno naciągnięty jakiś tam mięsień 1-2 stopnia (możliwe 10 dni przerwy)JESZCE nie potwierdzone
0
Też tam oglądam,ale dzisiaj to sobie chyba włączę coś po hiszpańsku
0
będzie dobrze tyko bez paniki :D
0
komentarz szpaka istny cud
0
lubię poczucie humoru Abidala :),ciekawa wypowiedź Francka
0
tomaszowmazfcb
na swoim miejscu a co panie ?
0
Franku gdzie ty masz oczy? :D