0

na Fifa World Player stawią się Messi,Xavi,Iniesta i dwóch z madrytu

0

i na dodatek tego Pele nie grał nigdy w Europie

VAMOS LEO!

0

starczy,dzięki wielkie za dobrą robotę

VeB!!!

0

Mecz jest na kanale Orange Sport który jest dostępny poprzez Cyfre+ która odkodowała ten kanał do końca grudnia ale nie wiem czy dla wszystkich

0

no raczej na polskim Eurosporcie jak dotąd leciało zawsze

0

The Sun

0

nie dobrze :(

0

komu jak komu ale Xaviemu odpoczynek choć w jednym spotkaniu się należy (no ale w finale to musi zagrać;)

0

bestia79

możesz mi uwierzyć że właśnie tak powiedział (widziałem na filmie ) ;)

0

zastanawiam się jak może zagrać dzisiaj drużyna z Cancun ale szczerze wątpię by postawili autobus w bramce tamtejsze drużyny jednak wolą grać piłką co by nam odpowiadało

0

to pierwsze barcelonista93

0

czarny20

pewnie masz racje :D

0

nie wiem co mam myśleć o Keirrisonie fajnie jakby rok jeszcze pograł w jakimś słabszym zespole z La Ligi

0

wcześniej jeszcze zanim zszedł z murawy podziękował swoim kolegom z drużyny wykonując gest(wskazał na nich palcem) w ich stronę ;)

0

ludzie w derbach zawsze jest ciężko

0

sorry że dwa razy ale jakaś ścinka była

Visca el Barca !!!

0

dzielny Gai,oby się szybko pozbierał

0

dzielny Gai,oby się szybko pozbierał

0

moim zdaniem każde naciągnięcie koszulki w polu karnym to powinien być karny,mecze były by ciekawsze ;) a po paru meczach piłkarze bali by się w ogóle siebie dotykać :D

0

musimy zmieść z boiska papużki tak jak Pudzian Najmana ;)

0

Moim zdaniem Jednak Pele nie wie czego chce

0

niech się lepiej martwi o tych z Konga lub Koreii

0

niech sobie odpocznie papużki nie są w najlepszej formie (choć wiadomo derby...) na KMŚ będzie zdrów

0

Messi ma podobno naciągnięty jakiś tam mięsień 1-2 stopnia (możliwe 10 dni przerwy)JESZCE nie potwierdzone

0

Też tam oglądam,ale dzisiaj to sobie chyba włączę coś po hiszpańsku

0

będzie dobrze tyko bez paniki :D

0

komentarz szpaka istny cud

0

lubię poczucie humoru Abidala :),ciekawa wypowiedź Francka

0

tomaszowmazfcb

na swoim miejscu a co panie ?

0

Franku gdzie ty masz oczy? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?