0

Ibra strzela mniej bo ma lepszych kolegów którzy go w tym wyręczają a Villa wiadomo sam ten wózek ciągnie no może jeszcze z Silvą

0

M3nToS

Idź se pograj w fife

0

na pewno będzie ciekawie

0

super wybrane sceny podobało mi się ;)

0

łysa głowa ,mądra głowa :)

0

coś czuje że wynik będzie pozytywny

0

Myślę że już wszystko w porządku z Xavim

0

także wolałbym Davida zamiast Robsona no ale cóż poczekamy zobaczymy

0

solek91

a ty czytaj wszystkie niusy a potem miej pretensje

0

Fifa World Player

0

vares999

Gorzej jak trafi na fana espanyolu,a z Ibrą to nie wiem może coś przegapiłem ale wydawało mi się że ma zamieszkać w chatce Franka R.

0

Henry się na to nie zgodzi nie ma szans (Arsenal)tak jak kolega poniżej

0

no to kurde super ja wiem o kontuzji Henrego ,ale szpital

0

Mam nadzieje że w tym meczu zagra ale w następnym z Kazaniem może już sobie odpocząć

0

jeśli trafią na Bośnię to będą mieli ciężko ta ekipa zrobiła wielkie postępy zresztą powinna już dzisiaj się o tym przekonać ekipa la furia roja

0

Polsat na N pierwsze słyszę

0

mała poprawka mecz jest o 00 00 wczoraj podawali że o 01 00 nie mam pojęcia dla czego

0

mecz jest o 01 00 ale nie wiem na jakim polskim kanale ;)

0

Ja się tylko zastanawiam czy Diego ma jakąś wizje

0

Atlas

:)

0

Eto'o też grał w realu i co wszyscy go kochaliśmy(kochamy:))

0

w tej Bolivii powinni zakazać rozgrywania jakichkolwiek meczy

0

jak dla mnie to Messi wcale gorzej w reprezentacji nie gra po prostu ma słabszych kolegów

0

gringo1989

Ja o tym bardzo dobrze wiem ale już nie chciałem pisać ,myślę jednak że przez ten tydzień się pod kurują i będzie ok

0

Ten ból kolana to już odczuwał parę dni przed meczem ja nie wiem co ten trener sobie myśli

0

Jest młody może potrzebuje nieco więcej czasu

0

Rengifo napędził im niezłego stracha

0

a co mnie obchodzi komu kibicuje komentator jak dla mnie może być transmisja bez komentatora byle by BARCA wygrywała

0

Po pierwsze w pierwszym meczu wyjazdowym nie zobaczymy wielu z naszych gwiazd i wynik może być niski

0

To co robi ten chłopak to jest w prost niesamowite

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?