potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ibra strzela mniej bo ma lepszych kolegów którzy go w tym wyręczają a Villa wiadomo sam ten wózek ciągnie no może jeszcze z Silvą
0
M3nToS
Idź se pograj w fife
0
na pewno będzie ciekawie
0
super wybrane sceny podobało mi się ;)
0
łysa głowa ,mądra głowa :)
0
coś czuje że wynik będzie pozytywny
0
Myślę że już wszystko w porządku z Xavim
0
także wolałbym Davida zamiast Robsona no ale cóż poczekamy zobaczymy
0
solek91
a ty czytaj wszystkie niusy a potem miej pretensje
0
Fifa World Player
0
vares999
Gorzej jak trafi na fana espanyolu,a z Ibrą to nie wiem może coś przegapiłem ale wydawało mi się że ma zamieszkać w chatce Franka R.
0
Henry się na to nie zgodzi nie ma szans (Arsenal)tak jak kolega poniżej
0
no to kurde super ja wiem o kontuzji Henrego ,ale szpital
0
Mam nadzieje że w tym meczu zagra ale w następnym z Kazaniem może już sobie odpocząć
0
jeśli trafią na Bośnię to będą mieli ciężko ta ekipa zrobiła wielkie postępy zresztą powinna już dzisiaj się o tym przekonać ekipa la furia roja
0
Polsat na N pierwsze słyszę
0
mała poprawka mecz jest o 00 00 wczoraj podawali że o 01 00 nie mam pojęcia dla czego
0
mecz jest o 01 00 ale nie wiem na jakim polskim kanale ;)
0
Ja się tylko zastanawiam czy Diego ma jakąś wizje
0
Atlas
:)
0
Eto'o też grał w realu i co wszyscy go kochaliśmy(kochamy:))
0
w tej Bolivii powinni zakazać rozgrywania jakichkolwiek meczy
0
jak dla mnie to Messi wcale gorzej w reprezentacji nie gra po prostu ma słabszych kolegów
0
gringo1989
Ja o tym bardzo dobrze wiem ale już nie chciałem pisać ,myślę jednak że przez ten tydzień się pod kurują i będzie ok
0
Ten ból kolana to już odczuwał parę dni przed meczem ja nie wiem co ten trener sobie myśli
0
Jest młody może potrzebuje nieco więcej czasu
0
Rengifo napędził im niezłego stracha
0
a co mnie obchodzi komu kibicuje komentator jak dla mnie może być transmisja bez komentatora byle by BARCA wygrywała
0
Po pierwsze w pierwszym meczu wyjazdowym nie zobaczymy wielu z naszych gwiazd i wynik może być niski
0
To co robi ten chłopak to jest w prost niesamowite