potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ludzie dajcie spokój już chyba każdy ma większe ego od następnego icecube4life
0
Liczę że z tyłu będzie na zero a nasze trio H-I-M bo na nich liczę w pierwszej jedenastce zaprezentuje pełnie swoich możliwości ;)
0
Ten Dos Santos to jest prawdziwa perełka :)
0
Nie chce mi się w to wierzyć
0
miras
No rzeczywiście też to pamiętam teraz ludzie widzą że się mylili,Andres jest w trójce najlepszych graczy na świecie
0
Oglądając mecze Argentyny zwróciłem uwagę na niego i bardzo mi się spodobał waleczny,dobra technika,przegrywa mało pojedynków :)
0
Jak zwykle Xavi prawi z głową
0
m_brionic
nie każdy chce mieć dzieci
0
Jak dla mnie mała korekta twarzy jest ok
0
Ten facet dobrze strzela z dystansu ale nic po za tym
0
Pep na fotce chwile po imprezce :)
0
Kibic_z_Madrytu
a ty wierzysz we wszystko co piszą gazety
0
Może gdyby Benfica miała taki budżet jak ma Barca no ale w tedy też nie panie saviola :)
0
Sklonować Danio i problem z głowy :)
0
Teraz to mnie w głowie tylko Cicinho :)
0
Jasne że Hiszpania i jak zwykle niestety Niemcy
0
zagra to była zwykła panika
0
Na szczęście Messi nie ma żadnej poważnej kontuzji.
Pomimo dobrych wieści, Leo nie zagra w meczu przeciwko Rosji. "Jeśli ktoś ma uraz, nie możemy ryzykować, musimy o taką osobę dbać", powiedział Maradona
0
Ja mam nadzieje że chociaż Titi zagra w niedziele
0
Dawać mi tu Mańka z Lecha .......nie oczywiście żartuje ;)
0
Niech się trochę zregenerują chłopaki przez te dwa dni
0
Messi do końca końców w FCB
0
dzięki wielkie
0
z tym 3-0 to była ironia oczywiście że najważniejsza wygrana no może jeszcze jak to na Barce przystało ładna dla oka gra ;)
0
ale ban
0
Victor Sanchez to typowa zapchaj dziura jak dla mnie,pytanie tylko czy nie stać nas na lepszą ?
0
Nie no tak na poważnie to Athletic bardzo się męczył w LE,a więc w formie extra to chyba raczej nie są ,tak więc powinno być dobrze
0
blaugranacule19
no spoko ;)
człowiek jest nerwowy jak się nie wyśpi
0
Teraz nawet nie wiesz co piszesz
0
blaugranacule19
tylko 3-0