potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra idę jestem rzeczywiście trochę za stary i za nerwowy żeby się użerać z takimi gnojkami
0
:D
0
Ban! - 1 tydz.
0
Stłuczka Bojana z Puyolem :(
0
Ufff nareszcie,już mam wory pod oczami
0
"Po 60 minutach Katalończycy mieli 72% posiadania piłki, przy zaledwie 28% rywala. Później ta przewaga powiększała się nawet do 80%. Imponujące."
Normalka :D
0
R.I.P
0
Jak dla mnie Muniesa ok ale do gry Fontasa to się przyczepie ,przy wyprowadzaniu piłki przez niego zauważyłem parę razy nie celne podanie takie podanie z którego lepsza drużyna może wyprowadzić skuteczną kontrę ale mam nadzieje że się poprawi :D
0
Co nie którzy to się chyba wczoraj urodzili
Barca w tym spotkaniu wygrała by z Chivas i 6-0 gdyby grała od początku do końca w pełnym składzie to są mecze kontrolne więc Pep próbuje różne warianty nawet za cenę wyniku
Natomiast prawda jest taka że co nie którzy byli już w samolocie do Barcelony
0
No to jazda ............ale bym sobie pospał :O
0
Mecz jest dzisiaj w nocy? mam nadzieje że na próżno się nie obudzę
0
barcelonista93 "jeśli ma grać jak w finale LM to mu dziękuję." Jak miał zagrać przeciwko najlepszej linii ataku na świecie ?
0
Spokojnie zobaczymy co przyniosą te rozmowy
0
Nie wygląda to za dobrze
http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_380/foto_380915_CAS.jpg
0
Skrót w hiszpańskiej wersji językowej
http://odsiebie.com/pokaz/4650056---ef35.html
0
Bramki w hiszpańskiej wersji językowej
Messi
http://odsiebie.com/pokaz/4647528---84b8.html
Messi
http://odsiebie.com/pokaz/4647906---0574.html
Jeffren
http://odsiebie.com/pokaz/4648481---51ca.html
Pedro
http://odsiebie.com/pokaz/4648751---3296.html
0
Nie wyobrażam sobie że Ibra nie jest wstanie zastąpić Czarnej Perły
0
Martwię się o Rafe coś jest z nim nie tak tu chyba także potrzeba jest rozpisania mu odpowiedniej diety
0
Fajnie będzie zobaczyć Andresa w jeszcze lepszej formie :)
0
Do Doniecka na piechotę nie pójdzie :D
0
Pewnie by się zgodzili jak byśmy im dali skandaliczną ofertę i do tego Pedro ej szkoda gadać
ps.oczywiście mówię tu o Macie
0
Ale ma pecha Rafa niesamowitego
0
kurna nie ma na sopcasta ale mi sie chce spać :DDD
0
tominho777 ma dobre źródła
0
Przecież przed chwilą czytałem że lewoskrzydłowy nie wchodzi w gre :O
0
w kleje jeszcze raz bo jak ulał pasuje do niusa
Fotki z pobytu FC Barcelona w Los Angeles (bardzo dobrej jakości)
http://www.megaupload.com/?d=RQJJKECK
0
Dobrze mówisz Kunie ;)
0
Fotki z pobytu FC Barcelona w Los Angeles (bardzo dobrej jakości)
http://www.megaupload.com/?d=RQJJKECK
0
Fotki z pobytu FC Barcelona w Los Angeles (bardzo dobrej jakości)
http://www.megaupload.com/?d=RQJJKECK
0
Tak jest polać mu :D