0

Dobra idę jestem rzeczywiście trochę za stary i za nerwowy żeby się użerać z takimi gnojkami

0

:D

0

Ban! - 1 tydz.

0

Stłuczka Bojana z Puyolem :(

0

Ufff nareszcie,już mam wory pod oczami

0

"Po 60 minutach Katalończycy mieli 72% posiadania piłki, przy zaledwie 28% rywala. Później ta przewaga powiększała się nawet do 80%. Imponujące."

Normalka :D

0

R.I.P

0

Jak dla mnie Muniesa ok ale do gry Fontasa to się przyczepie ,przy wyprowadzaniu piłki przez niego zauważyłem parę razy nie celne podanie takie podanie z którego lepsza drużyna może wyprowadzić skuteczną kontrę ale mam nadzieje że się poprawi :D

0

Co nie którzy to się chyba wczoraj urodzili

Barca w tym spotkaniu wygrała by z Chivas i 6-0 gdyby grała od początku do końca w pełnym składzie to są mecze kontrolne więc Pep próbuje różne warianty nawet za cenę wyniku

Natomiast prawda jest taka że co nie którzy byli już w samolocie do Barcelony

0

No to jazda ............ale bym sobie pospał :O

0

Mecz jest dzisiaj w nocy? mam nadzieje że na próżno się nie obudzę

0

barcelonista93 "jeśli ma grać jak w finale LM to mu dziękuję." Jak miał zagrać przeciwko najlepszej linii ataku na świecie ?

0

Spokojnie zobaczymy co przyniosą te rozmowy

0

0

Skrót w hiszpańskiej wersji językowej

http://odsiebie.com/pokaz/4650056---ef35.html

0

Nie wyobrażam sobie że Ibra nie jest wstanie zastąpić Czarnej Perły

0

Martwię się o Rafe coś jest z nim nie tak tu chyba także potrzeba jest rozpisania mu odpowiedniej diety

0

Fajnie będzie zobaczyć Andresa w jeszcze lepszej formie :)

0

Do Doniecka na piechotę nie pójdzie :D

0

Pewnie by się zgodzili jak byśmy im dali skandaliczną ofertę i do tego Pedro ej szkoda gadać

ps.oczywiście mówię tu o Macie

0

Ale ma pecha Rafa niesamowitego

0

kurna nie ma na sopcasta ale mi sie chce spać :DDD

0

tominho777 ma dobre źródła

0

Przecież przed chwilą czytałem że lewoskrzydłowy nie wchodzi w gre :O

0

w kleje jeszcze raz bo jak ulał pasuje do niusa

Fotki z pobytu FC Barcelona w Los Angeles (bardzo dobrej jakości)

http://www.megaupload.com/?d=RQJJKECK

0

Dobrze mówisz Kunie ;)

0

Fotki z pobytu FC Barcelona w Los Angeles (bardzo dobrej jakości)

http://www.megaupload.com/?d=RQJJKECK

0

Fotki z pobytu FC Barcelona w Los Angeles (bardzo dobrej jakości)

http://www.megaupload.com/?d=RQJJKECK

0

Tak jest polać mu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?