potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ściągać nie marudzić najwyżej troszkę dłużej poczekacie
ps.wielkie dzięki
0
Ja nie wiem co tu się dzieje przecież tyloma młodymi na ławce ligi się nie wygra.........no ale to Barca :)
0
po remisie z gigantami z Bari i zwycięstwie z Milanem ja bym jednak poczekał z oceną formy
0
No to ładnie ale ja jeszcze bym go jutro nie wystawiał ale co ja tam wiem zaufam Pepowi ;)
0
nie,nie,nie,to już nie ta Szewa,Barca wygra spokojnie ;)
0
co do tego dzikiego to ja bym nie liczył na jego dobrą formę przynajmniej na początku
0
gra realu dziś galaktyczna nie była to fakt :DDDDD
0
aaa1
Swojego futbolu?nie pozwalała na to murawa a nie ukraińcy choć zgrali przyzwoicie
Co do ich trenera to nie zła cwaniura
0
jowunia
ciekawe jak ty na takich dziurach prowadził(a) byś piłkę,to co nie którzy wypisują po tym meczu to po prostu kpina ,zamiast cieszyć się z kolejnego trofeum to wyją że to i tamto było źle :0
0
Mam nadzieje że Muraś zagra choć z 15 minut :)
0
Co wy krytykujecie Zlatana ja nie wiem na tym klepisku to sobie dziki mogą pykać
0
Fatalna murawa -FC Barcelona 0-1
0
konradinho
wielkie dzięki
0
Mam pytanie czy mogę pobierać na przemian tych z serwerów ?
0
Pokłony Królu ;) za twą skromność
0
jurgiel real
dajesz popis inteligencji bravo
0
Miejmy nadzieje że listopad i grudzień będą wyjątkowo ciepłe ;)
0
o Valdano to szkoda się w ogóle wypowiadać :O
0
Strach pomyśleć jak Andres będzie grał po tej kontuzji :D
0
jak ma zarabiać takie grosze to ta astronomiczna kwota za transfer się zwróci
0
Moja siora mieszka teraz w Bari dzwoniła i mówi że na ulicach wielkie święto :D
0
tak myślałem no to Ibra do roboty:)
0
ja jednak poczekam na listę Pepa bo sport ...
0
TheMusli
dzieki ;)
0
TheMusli i to ci normalnie chodzi i nic nie tnie to ja mam pytanie jaką ty masz szybkość ?
0
Zlatan jak najbardziej tak
0
ej ten Ukrainiec musi zasuwać jak nikt tak coś czuje że Pep bez przyczyny sie nie uparł na niego
0
DAJCIE spokój komentujcie niusy
0
FCB keres
o Boże pamiętam tego tępaka (sorry)ale naprawdę kolega potrafił pisać długo treściwie i nie na temat :DDD
0
wuja 44444 pamiętAM mam z nim na pieńku ale i tak go lubię do puki Barca wygrywa :D nie żartuje dajcie spokój bo tu nie chodzi jak kto pisze tylko jak wypada nasza Barca