0

ściągać nie marudzić najwyżej troszkę dłużej poczekacie

ps.wielkie dzięki

0

Ja nie wiem co tu się dzieje przecież tyloma młodymi na ławce ligi się nie wygra.........no ale to Barca :)

0

po remisie z gigantami z Bari i zwycięstwie z Milanem ja bym jednak poczekał z oceną formy

0

No to ładnie ale ja jeszcze bym go jutro nie wystawiał ale co ja tam wiem zaufam Pepowi ;)

0

nie,nie,nie,to już nie ta Szewa,Barca wygra spokojnie ;)

0

co do tego dzikiego to ja bym nie liczył na jego dobrą formę przynajmniej na początku

0

gra realu dziś galaktyczna nie była to fakt :DDDDD

0

aaa1

Swojego futbolu?nie pozwalała na to murawa a nie ukraińcy choć zgrali przyzwoicie

Co do ich trenera to nie zła cwaniura

0

jowunia

ciekawe jak ty na takich dziurach prowadził(a) byś piłkę,to co nie którzy wypisują po tym meczu to po prostu kpina ,zamiast cieszyć się z kolejnego trofeum to wyją że to i tamto było źle :0

0

Mam nadzieje że Muraś zagra choć z 15 minut :)

0

Co wy krytykujecie Zlatana ja nie wiem na tym klepisku to sobie dziki mogą pykać

0

Fatalna murawa -FC Barcelona 0-1

0

konradinho

wielkie dzięki

0

Mam pytanie czy mogę pobierać na przemian tych z serwerów ?

0

Pokłony Królu ;) za twą skromność

0

jurgiel real

dajesz popis inteligencji bravo

0

Miejmy nadzieje że listopad i grudzień będą wyjątkowo ciepłe ;)

0

o Valdano to szkoda się w ogóle wypowiadać :O

0

Strach pomyśleć jak Andres będzie grał po tej kontuzji :D

0

jak ma zarabiać takie grosze to ta astronomiczna kwota za transfer się zwróci

0

Moja siora mieszka teraz w Bari dzwoniła i mówi że na ulicach wielkie święto :D

0

tak myślałem no to Ibra do roboty:)

0

ja jednak poczekam na listę Pepa bo sport ...

0

TheMusli

dzieki ;)

0

TheMusli i to ci normalnie chodzi i nic nie tnie to ja mam pytanie jaką ty masz szybkość ?

0

Zlatan jak najbardziej tak

0



ej ten Ukrainiec musi zasuwać jak nikt tak coś czuje że Pep bez przyczyny sie nie uparł na niego

0

DAJCIE spokój komentujcie niusy

0

FCB keres

o Boże pamiętam tego tępaka (sorry)ale naprawdę kolega potrafił pisać długo treściwie i nie na temat :DDD

0

wuja 44444 pamiętAM mam z nim na pieńku ale i tak go lubię do puki Barca wygrywa :D nie żartuje dajcie spokój bo tu nie chodzi jak kto pisze tylko jak wypada nasza Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?