0

cules_since95

ładna drabinka ale nie na miejscu ;)

0

Jeszcze się wszystko odwróci ale już nie z tymi trenerami

0

Właśnie była mowa że ból zniknął całkowicie :O

0

Już Pique mu humor poprawi :)

0

No ładnie Hiszpańczyki :) jadą do Afryki 3-0

0

174.142.24.201 3128

0

FC Barcelona ogłosiła listę piłkarzy zgłoszonych do gry w Lidze Mistrzów w sezonie 2009/2010

Jest na niej Milito a więc Pep na niego liczy :)

0

Dawaj Gaby dawaj !

0

Babcia by się w grobie przekręciła

0

Choć wątpię żeby zaliczył pełne 90 minut

0

No nareszcie mistrzu wraca :)))

0

wicek11

Wieczorem będę wszystko wiedział,dam znać ;-)

0

Fajna sprawa mam nadzieje że moi kumple z Poznania także się wybiorą ;D

0

Niespodzianka na pewno jakaś będzie ja mam tylko nadzieje że nie będzie nią Argentyna

0

Eto'o nic nie mówi dobre kolego na prawdę dobre a i jeszcze coś co ci sie nie podoba w grze Ibry jeszcze z dwa spotkania i będzie chodzić maszynka jak ta lala

0

Messi ładnie próbował się przedzierać na klepki takie jak w Barcelonie nie miał co liczyć lecz z dwa,trzy razy ośmieszył obrońców Brazylii co do boskiego to ŻAL

0

spokojnie są jeszcze baraże :D

0

nie wiem czy to jest niemieckie ale na tym u mnie śmiga

174.142.24.201 3128

0

ja tam wole dziewczyny ale jest spoko ;D

0

Jak widać wystarczy miesiąc w madrycie i już mu klepki poprzestawiali ŻAL,ŻAL,ŻAL

0

el_pichichi_9

;D no fakt

0

I dobrze niech się tam zjawi bo później by było gadanie ;)

0

:) aby na pewno

0

dzisiaj o 19 grają młodzi

0

super nie ma co :)

0

Sprawa z Jeffrenem została odłożona do stycznia czyż nie ;)

0

Yes Ser brać go w zimowym oknie i się nie oglądać

0

no i pięknie :DDD

0

a to nie jest z polski?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?