potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cules_since95
ładna drabinka ale nie na miejscu ;)
0
Jeszcze się wszystko odwróci ale już nie z tymi trenerami
0
Właśnie była mowa że ból zniknął całkowicie :O
0
Już Pique mu humor poprawi :)
0
No ładnie Hiszpańczyki :) jadą do Afryki 3-0
0
174.142.24.201 3128
0
FC Barcelona ogłosiła listę piłkarzy zgłoszonych do gry w Lidze Mistrzów w sezonie 2009/2010
Jest na niej Milito a więc Pep na niego liczy :)
0
Dawaj Gaby dawaj !
0
Babcia by się w grobie przekręciła
0
Choć wątpię żeby zaliczył pełne 90 minut
0
No nareszcie mistrzu wraca :)))
0
wicek11
Wieczorem będę wszystko wiedział,dam znać ;-)
0
Fajna sprawa mam nadzieje że moi kumple z Poznania także się wybiorą ;D
0
Kogo ja tu znowu widzę :DDD
http://www.fcbarcelona.com/web/Galeries/club/temporada09-10/09/trobada/congres/WEB_CONGRESO_10.jpg
0
Niespodzianka na pewno jakaś będzie ja mam tylko nadzieje że nie będzie nią Argentyna
0
Eto'o nic nie mówi dobre kolego na prawdę dobre a i jeszcze coś co ci sie nie podoba w grze Ibry jeszcze z dwa spotkania i będzie chodzić maszynka jak ta lala
0
Messi ładnie próbował się przedzierać na klepki takie jak w Barcelonie nie miał co liczyć lecz z dwa,trzy razy ośmieszył obrońców Brazylii co do boskiego to ŻAL
0
spokojnie są jeszcze baraże :D
0
nie wiem czy to jest niemieckie ale na tym u mnie śmiga
174.142.24.201 3128
0
ja tam wole dziewczyny ale jest spoko ;D
0
Jak widać wystarczy miesiąc w madrycie i już mu klepki poprzestawiali ŻAL,ŻAL,ŻAL
0
el_pichichi_9
;D no fakt
0
I dobrze niech się tam zjawi bo później by było gadanie ;)
0
:) aby na pewno
0
dzisiaj o 19 grają młodzi
0
super nie ma co :)
0
Sprawa z Jeffrenem została odłożona do stycznia czyż nie ;)
0
Yes Ser brać go w zimowym oknie i się nie oglądać
0
no i pięknie :DDD
0
a to nie jest z polski?????