potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ok ;)
0
Konradinho działa ta twoja stronka ?
0
Henry - możliwa kontuzja przywodziciela
0
siusky
Może nie którzy nie lubią polskich komentatorów i wolą sobie na golt tv obejrzeć :D
0
Malaga Tiki Taki i Kasztanki ja obstawiam 1-3 lub 1-4
0
Taki los najlepszej drużyny Europy
0
Myślę jednak że nie zagra natomiast z Kijowem coś ustrzeli oby
0
msk11
co ty w ogóle gadasz
0
No to DAWAJ Barca po 3 pkt.
0
Jeśli to prawda to przed meczem na Camp Nou to niezbyt dobry pomysł
0
a nie koledze chodziło pewnie o tego dziadka z siwą brodą to jest moim zdaniem jakiś BIG socio :)
0
Brodacz na trybunach =Dżose
Cerber może troche precyzyjniej :D
0
Ciekawe co się dzieje ze stroną konrandinho czy jakoś tak sorry ale nie pamiętam dobrze niku
0
dzięki ale poczekam na skrót mam nadzieje że będzie
0
JA nie mogę brak słów szkoda kiksa Busiego no ale cóż czekam na Pana Inieste
0
no nie wiem czy na Atletico to to nie jest za słaby skład
0
pierdu pierdu
0
Soltyz
Nawet mi to przez myśl nie przeszło :)
0
Ja nie wiem ile razy jeszcze napiszecie Samu to Samu tamto
0
Panowie nie oszukujmy sie Pep dobrze wiedział że tu bedzie ciężko wygrać i nie angażowali sie w ataku na sto procent widział ktoś Abidala żeby podłączał się do ataku
0
potrzebny jest......................INIWSTA
0
Torres był nie do wyciągnięcia
0
sebolpes
Będzie murarka jak byk ze strony Interu innej rady na Barce nie ma
0
a przypadkiem po tym strzale w poprzeczkę nie było wcześniej gwizdka sędziego
0
gdzie oglądacie Panowie?
0
barcanazawsze94
nie ciekawie to wygląda z tym Gol Tv ale mam nadzieje że jeszcze będzie online
0
Gol tv :)
0
Ja wiem że okoliczności tego spotkania nie są dla Barcy zbyt łaskawe ale mam nadzieje że NASI nas miło zaskoczą :)
0
Ta a na brame La Caixa
0
Jak by Diego miał jakiś pomysł na grę to nie rozmawiali byśmy o tym