0

ok ;)

0

Konradinho działa ta twoja stronka ?

0

Henry - możliwa kontuzja przywodziciela

0

siusky

Może nie którzy nie lubią polskich komentatorów i wolą sobie na golt tv obejrzeć :D

0

Malaga Tiki Taki i Kasztanki ja obstawiam 1-3 lub 1-4

0

Taki los najlepszej drużyny Europy

0

Myślę jednak że nie zagra natomiast z Kijowem coś ustrzeli oby

0

msk11

co ty w ogóle gadasz

0

No to DAWAJ Barca po 3 pkt.

0

Jeśli to prawda to przed meczem na Camp Nou to niezbyt dobry pomysł

0

a nie koledze chodziło pewnie o tego dziadka z siwą brodą to jest moim zdaniem jakiś BIG socio :)

0

Brodacz na trybunach =Dżose

Cerber może troche precyzyjniej :D

0

Ciekawe co się dzieje ze stroną konrandinho czy jakoś tak sorry ale nie pamiętam dobrze niku

0

dzięki ale poczekam na skrót mam nadzieje że będzie

0

JA nie mogę brak słów szkoda kiksa Busiego no ale cóż czekam na Pana Inieste

0

no nie wiem czy na Atletico to to nie jest za słaby skład

0

pierdu pierdu

0

Soltyz

Nawet mi to przez myśl nie przeszło :)

0

Ja nie wiem ile razy jeszcze napiszecie Samu to Samu tamto

0

Panowie nie oszukujmy sie Pep dobrze wiedział że tu bedzie ciężko wygrać i nie angażowali sie w ataku na sto procent widział ktoś Abidala żeby podłączał się do ataku

0

potrzebny jest......................INIWSTA

0

Torres był nie do wyciągnięcia

0

sebolpes

Będzie murarka jak byk ze strony Interu innej rady na Barce nie ma

0

a przypadkiem po tym strzale w poprzeczkę nie było wcześniej gwizdka sędziego

0

gdzie oglądacie Panowie?

0

barcanazawsze94

nie ciekawie to wygląda z tym Gol Tv ale mam nadzieje że jeszcze będzie online

0

Gol tv :)

0

Ja wiem że okoliczności tego spotkania nie są dla Barcy zbyt łaskawe ale mam nadzieje że NASI nas miło zaskoczą :)

0

Ta a na brame La Caixa

0

Jak by Diego miał jakiś pomysł na grę to nie rozmawiali byśmy o tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?