0

"Jednakże, wydaje mi się, że ręka Pique i bójka Daniego Alvesa z Florentem Malodą zasługiwały tamtego wieczoru na karne."

może tak a może nie ale jeśli tam miały być karne to co powiecie o tym:

http://img517.imageshack.us/img517/1030/chelsearka.gif

0

Chyba nie dla tego dostał ten kontrakt żeby dobrze zagrał w finale LM?taka myśl przeszła mi przez głowę :)

0

Eto'o liczę że z Villa strzelisz i przypieczętujesz mistrza (oczywiście jeśli real wtopi) :)

0

Módlmy się żeby nikt już ze składu nie wypadł,daj boże !!!

0

tytuł niusa powinien być Titi będzie gotowy dopiero na Rzym ,bo zagra na pewno

0

Eto'o strzeli w finałach brameczki to wam to wypomnę co tutaj wypisujecie !

0

dlaczego żadnego niusa o Henrym?

0

to jest wiadomość :D,już leci hahaha

0

Robercik to lubi Szewczenke :)

0

Fakt trochę prawdy w tym jest ;)

0

no i tak powinien zachować się prawdziwy kapitan po meczu

0

teraz to już mleko się wytlało ale odnotuję te przeprosiny :)

http://img522.imageshack.us/img522/5893/ballack.gif

0

Myślę że Bayern byłby odpowiedni :)

0

rayan giggs

Śmieszny jesteś mecz będzie na neutralnym terenie i w takich meczach nie ma się co murować (manu)bo tak myślisz mówiąc że gra Barcy w ataku będzie wyglądać tak samo ja Chelsea która nic innego nie robiła jak grała ATYFootball

0

ja piernicze do tej pory szukam mojego lewego laczka wyrzuconego w geście radości :)

dzienks za media!

0

jestem zalany łzami szczęścia Inieste jesteś BOGIEM KOCHAM WAS JEDZIEMY DO RZYMU PANOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

m_o_z

no nie rozwaliłeś mnie ale nie wiem jakoś tak mam że papa mi się od wczorajszego wieczora cieszy normalnie bananowiec

a wracając do GP to mam nadzieje że pokieruję naszą defensywą na SB tak jak robił to na SB :)

0

Crack!!!

0

lulinho:

To byłem ja więc wielkie dzięki ,zajebista robota już mam na pulpicie ;-)

0

patrysss:

No ładnie ,tylko czy PL?

0

robokochambarce:

Myślę że już można mówić o wspaniałym Henrym z Barcelony

0

Nasz Canal+ tłumaczył się że to główny nadawca zapowiadał że mecz obejrzymy w jakiejś nie spotykanej dotąd super jakości .....no i tak go nadali że zawalili po całości

0

ale co wy,freju (chyba) napisał to tak jak to widzi nieobiektywny kibic prześcieradeł ;-)

0

No też czekam na cały meczyk taki klasyk trzeba mieć dla potomności ;-)

0

Wielkie Dzięki Mistrzu konradinho

ps.Bonus przefajny aż mi ciary przeszły

0

0

Może zabrzmi to nieco arogancko ale spodziewałem się takiego wyniku ,co można powiedzieć o takiej kosmicznej grze U-Łi-You-Si.

No i po lidze e jeszcze nie do puki piłka w grze...no ale jak pokonamy Villa to powiemy AMEEEEEEN

0

No to czekam teraz na bramkę Eto'o w Londynie panowie jest zajebiście idę chlać :))))

0

Tak czy tak będzie grał pewnie połówkę

0

dzondzo:

Poczekaj do godziny 20 15 i odśwież stronkę ,meczyk powinien się podświetlić

VeB!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?