potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Jednakże, wydaje mi się, że ręka Pique i bójka Daniego Alvesa z Florentem Malodą zasługiwały tamtego wieczoru na karne."
może tak a może nie ale jeśli tam miały być karne to co powiecie o tym:
http://img517.imageshack.us/img517/1030/chelsearka.gif
0
Chyba nie dla tego dostał ten kontrakt żeby dobrze zagrał w finale LM?taka myśl przeszła mi przez głowę :)
0
Eto'o liczę że z Villa strzelisz i przypieczętujesz mistrza (oczywiście jeśli real wtopi) :)
0
Módlmy się żeby nikt już ze składu nie wypadł,daj boże !!!
0
tytuł niusa powinien być Titi będzie gotowy dopiero na Rzym ,bo zagra na pewno
0
Eto'o strzeli w finałach brameczki to wam to wypomnę co tutaj wypisujecie !
0
dlaczego żadnego niusa o Henrym?
0
to jest wiadomość :D,już leci hahaha
0
Robercik to lubi Szewczenke :)
0
Fakt trochę prawdy w tym jest ;)
0
no i tak powinien zachować się prawdziwy kapitan po meczu
0
teraz to już mleko się wytlało ale odnotuję te przeprosiny :)
http://img522.imageshack.us/img522/5893/ballack.gif
0
Myślę że Bayern byłby odpowiedni :)
0
rayan giggs
Śmieszny jesteś mecz będzie na neutralnym terenie i w takich meczach nie ma się co murować (manu)bo tak myślisz mówiąc że gra Barcy w ataku będzie wyglądać tak samo ja Chelsea która nic innego nie robiła jak grała ATYFootball
0
ja piernicze do tej pory szukam mojego lewego laczka wyrzuconego w geście radości :)
dzienks za media!
0
jestem zalany łzami szczęścia Inieste jesteś BOGIEM KOCHAM WAS JEDZIEMY DO RZYMU PANOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
m_o_z
no nie rozwaliłeś mnie ale nie wiem jakoś tak mam że papa mi się od wczorajszego wieczora cieszy normalnie bananowiec
a wracając do GP to mam nadzieje że pokieruję naszą defensywą na SB tak jak robił to na SB :)
0
Crack!!!
0
lulinho:
To byłem ja więc wielkie dzięki ,zajebista robota już mam na pulpicie ;-)
0
patrysss:
No ładnie ,tylko czy PL?
0
robokochambarce:
Myślę że już można mówić o wspaniałym Henrym z Barcelony
0
Nasz Canal+ tłumaczył się że to główny nadawca zapowiadał że mecz obejrzymy w jakiejś nie spotykanej dotąd super jakości .....no i tak go nadali że zawalili po całości
0
ale co wy,freju (chyba) napisał to tak jak to widzi nieobiektywny kibic prześcieradeł ;-)
0
No też czekam na cały meczyk taki klasyk trzeba mieć dla potomności ;-)
0
Wielkie Dzięki Mistrzu konradinho
ps.Bonus przefajny aż mi ciary przeszły
0
Proponuję zrobić jakąś tapetkę : )
http://img22.imageshack.us/img22/2226/chorreohistricosetparti.jpg
0
Może zabrzmi to nieco arogancko ale spodziewałem się takiego wyniku ,co można powiedzieć o takiej kosmicznej grze U-Łi-You-Si.
No i po lidze e jeszcze nie do puki piłka w grze...no ale jak pokonamy Villa to powiemy AMEEEEEEN
0
No to czekam teraz na bramkę Eto'o w Londynie panowie jest zajebiście idę chlać :))))
0
Tak czy tak będzie grał pewnie połówkę
0
dzondzo:
Poczekaj do godziny 20 15 i odśwież stronkę ,meczyk powinien się podświetlić
VeB!!!