potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze z przyjemnością czytam to co powie Xavi
0
Ładnie z tego wszystkiego to najbardziej podoba mi się że zobaczę na boisku Jeffrena i mam nadzieje że młodzi postarają się o jako taki wynik ;)
0
Myślę że fiesta będzie w poniedziałek po przylocie naszych,powinien byś tradycyjny przejazd autobusem po ulicach Barcelony ;=]
0
Za to co dokonała Barca w tym sezonie na boiskach w Hiszpani spokojnie powinna dostać OSCARA!
0
Na temat Pana ze zdjęcia to szkoda nawet się wypowiadać real może cieszyć się że będzie miał innego prezydenta .....o kurna jeszcze gorszego prezydenta
0
No najpewniej są w trakcie rehabilitacji
0
Zawsze się jakieś głupki znajdą które szukają zadymy
0
O kurde dobrze że ich radiowozami nie obrzucali __o_o__
0
Może zrobimy pielgrzymkę :=]
0
szejanek
stopem dasz rade ;=]
0
No i co?Arszawin rok posiedział by na ławce i gaworzył że nie podoba mu się rola rezerwowego
0
Nie ma co się łudzić,no ale jak by zagrał z tym całym Hull i tam mu się odnowi uraz to po finale ma,no ale oczywiście życzę mu dużo zdrowia ;=]
0
hłe,hłe no ładnie ale to mi się podoba,Xavi IoI
0
Całkiem apetyczny pucharek :=)
0
Bez paniki najfajniejszy jestem JA ;=]
0
Z tego co wyczytałem na sporcie to ciekawie dzisiaj było na treningu
0
Gest Kozakiewicza czyli popularnego wała pokazał no cóż emocje ale przeprosił jak dla mnie nie ma sprawy
0
Ja dobrze rozumiem że z 2 serwera będą także 3 party?
0
No Jasne Rzymianie Są Dotknięci Wynikiem Z LM 7-1 Dla manu
0
Jak ktoś ma TVCi to na tym kanale poleci na 90 % ,w tej chwili leci relacja na żywo z lotniska
0
Podobno powrót został opóźniony i barca wyląduje na lotnisku o 14:00 =]
0
jakieś małpy zawsze się znajdą
0
NIE jechać na Eto'o w końcu wygrywamy a zwycięzców się nie krytykuje !Dziękuje !
0
ja patrzałem na jakiejś holenderskiej i nie wiem czy to było na wszystkich kanałach ale jak schodził XAVI to go podpisali XABI sie pytam CO JEST?
0
Jeśli Sergio zagra dobrze to jestem spokojny choć martwię się o naszą prawą stronę
0
Po prostu musimy dojechać do METY!!!
0
Ludzie dziś przyszli świętować na Camp Nou i dla tego taki skład ;)
0
Nie tylko na ulicach Barcelony w moim domku też szykuje się fiesta :)
0
Dzisiaj jestem rozdarty ponieważ mocno będę kibicował Nietoperzą ale z drugiej strony nie chciał bym żeby Villa odrobił te dwie bramki do Eto'o no ale liczę że jutro w końcu też strzeli coś Samu
0
ps:
. us/ usunąć spację