0

Zawsze z przyjemnością czytam to co powie Xavi

0

Ładnie z tego wszystkiego to najbardziej podoba mi się że zobaczę na boisku Jeffrena i mam nadzieje że młodzi postarają się o jako taki wynik ;)

0

Myślę że fiesta będzie w poniedziałek po przylocie naszych,powinien byś tradycyjny przejazd autobusem po ulicach Barcelony ;=]

0

Za to co dokonała Barca w tym sezonie na boiskach w Hiszpani spokojnie powinna dostać OSCARA!

0

Na temat Pana ze zdjęcia to szkoda nawet się wypowiadać real może cieszyć się że będzie miał innego prezydenta .....o kurna jeszcze gorszego prezydenta

0

No najpewniej są w trakcie rehabilitacji

0

Zawsze się jakieś głupki znajdą które szukają zadymy

0

O kurde dobrze że ich radiowozami nie obrzucali __o_o__

0

Może zrobimy pielgrzymkę :=]

0

szejanek

stopem dasz rade ;=]

0

No i co?Arszawin rok posiedział by na ławce i gaworzył że nie podoba mu się rola rezerwowego

0

Nie ma co się łudzić,no ale jak by zagrał z tym całym Hull i tam mu się odnowi uraz to po finale ma,no ale oczywiście życzę mu dużo zdrowia ;=]

0

hłe,hłe no ładnie ale to mi się podoba,Xavi IoI

0

Całkiem apetyczny pucharek :=)

0

Bez paniki najfajniejszy jestem JA ;=]

0

Z tego co wyczytałem na sporcie to ciekawie dzisiaj było na treningu

0

Gest Kozakiewicza czyli popularnego wała pokazał no cóż emocje ale przeprosił jak dla mnie nie ma sprawy

0

Ja dobrze rozumiem że z 2 serwera będą także 3 party?

0

No Jasne Rzymianie Są Dotknięci Wynikiem Z LM 7-1 Dla manu

0

Jak ktoś ma TVCi to na tym kanale poleci na 90 % ,w tej chwili leci relacja na żywo z lotniska

0

Podobno powrót został opóźniony i barca wyląduje na lotnisku o 14:00 =]

0

jakieś małpy zawsze się znajdą

0

NIE jechać na Eto'o w końcu wygrywamy a zwycięzców się nie krytykuje !Dziękuje !

0

ja patrzałem na jakiejś holenderskiej i nie wiem czy to było na wszystkich kanałach ale jak schodził XAVI to go podpisali XABI sie pytam CO JEST?

0

Jeśli Sergio zagra dobrze to jestem spokojny choć martwię się o naszą prawą stronę

0

Po prostu musimy dojechać do METY!!!

0

Ludzie dziś przyszli świętować na Camp Nou i dla tego taki skład ;)

0

Nie tylko na ulicach Barcelony w moim domku też szykuje się fiesta :)

0

Dzisiaj jestem rozdarty ponieważ mocno będę kibicował Nietoperzą ale z drugiej strony nie chciał bym żeby Villa odrobił te dwie bramki do Eto'o no ale liczę że jutro w końcu też strzeli coś Samu

0

ps:

. us/ usunąć spację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?