0

W Rzymie dźgnięty nożem został angielski kibic. Fan Manchesteru United jest hospitalizowany,tak donosi pewien niewiarygodny polski portal

ps.,oberwał w nogę

Myślę że pseudokibice z Rzymu mają coś do załatwienia z manu

0

La Masia & Manu

0

Kurde już się idę wykąpać dzisiaj drugi raz cały się dzisiaj pocę emocje są niesłychane a co będzie wieczorem sstrrrach się bać,ale jestem dobrej myśli Vamos Barca Vamos!!!

0

Ferdinand to obrońca jak każdy inny

0

939

a gdzie ty tu widzisz że go zbełtałem ?

po pierwsze jest ser JEST !

po drugie jest w podeszłym wieku JEST!

0

Nie wierze w te słowa bo jak by tak się stało to znaczy że ser oszalał na starość :)

0

Wczoraj na TVCi natomiast widziałem sport po 21 i pokazywali obrazki z treningu na Olimpijskim w którym brali udział Pan Andres oraz Pan Titi

0

Prawda jest taka że w tej religii alkohol jest zakazany lecz wodne faje idą równo a sam Allah wie co oni do nich ładują

0

no nie wiem też niezbyt w to wieże ale Sylwkowi pewnie wygodnie się mieszka w Barcelonie

0

niech mi ktoś napisze z jakiego kanału jest ta fiesta z góry dzięki. Czyżby BARCA TV?

0

No to VAMOS BARCA!

0

Mam nadzieje że FR obierze jeden właściwy kierunek

0

co nie którym to Pep powinien kary finansowe nałożyć za takie zachowanie :)

http://img35.imageshack.us/img35/7135/ogkr3c.gif

usunąć pauze jeśli jest potrzeba

0

a może Henry chciał pokazać że czeka jednak na tytuł LM

0

No i teraz widać jacy ludzie odwiedzają tą stronę żenada ,dzieciuszki spokojnie to jest mecz o nic,my mamy finał w środę nie możemy narażać naszych zawodników na kontuzje możemy wywalczyć potrójną koronę której jeszcze nie mieliśmy więc luz ,a że jak gramy tak gramy no co się będziemy oszukiwać ten skład gra dopiero drugi raz ze sobą

Visca el Barca!!!

0

nudny gość

0

Rzeczywiście manu gra ofensywnie z zespołami typu Fulham czy Wigan ;)

0

fiesta fiesta!:)już się nie mogę doczekać

0

Ser się troszku zagalopował

0

Na pozostałych fotkach z treningu widać że Titi powrócił do treningów z drużyną :)

0

hardcore live

0

AVE Messi :)

0

Gudi jak na Oskary ;0

0

Będą gotowi na 90 minut :)

0

Forlan w madrycie miał nie lepiej celownik ustawiony od Eto'o

0

aha fajny Lej dopiero zauważyłem ;)

0

ja pierdziele wszystko dla Barcy układa się wyśmienicie a Wy marudzicie że Eto'o tego nie strzelił czy tego nie strzelił to się robi żałosne jak by wszystko strzelał to miał by teraz chyba 50 bramek w lidze a widzieliście kogoś z takim stanem konta bo ja NIE!

0

Oier; Alves, Abidal, Cáceres, Sylvinho; Xavi Torres, Gudjohnsen, Hleb; Pedro, Bojan y Eto'o

oficjalne :)

0

Wielki Dzięki TiTi :)

0

Panie Laporta to MY Dziękujemy za trofea za pańskiej kadencji i prosimy jeszcze o to jedno 27 maja ;=)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?