potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BARCA Campions !!!
0
Jak dla mnie Eto'o może zostać a jak chce bardzo odejść przecież nikt mu nie zabroni
Więc szpaku przechodzi samego siebie sprzedał Ville do realu o czym już pisaliście na dole,ja osobiście nie mogę słuchać jakim cudem ten typ myli Xaviego z Alonso po takiej ilości komentowanych meczy,TO JEST ŻAŁOSNE
0
O ile się nie mylę to Van der Sar jeszcze nie powiesił butów na kołku w takiej sytuacji VV siedział by na ławce a o to raczej mu nie chodzi
0
el raton: Już ty się nie bój oni mają głowę na karku
0
Co to za coś na zdjęciu ?
0
Tak jest nareszcie jakieś meczyki bo od tej posuchy to już mi się ręce trzęsą
0
No tak naszych jest pięciu ti FAKT :-)
Sorry za po niżej
0
n taK
0
frotki jak frotki fajne są :)
0
a świstak siedzi...
0
Do Boju BARCA Po Zwycięstwo ;O
0
Do Boju BARCA Po Zwycięstwo ;O
0
Caceres nie ma co się odradzać ;)tylko grać więcej bo umiejętności to on ma tylko niech je potwierdzi na boisku,a co do YaYa to podwyżka jak najbardziej się należy tylko mam nadzieje że nie żąda pieniędzy takich jakie zarabia Leo :)
0
może być ciężko (jest ciężko) sprowadzić Ibre ,na pewno nie za wszelką cenę,szkoda by mi było Samu bo przywiązany jestem do niego jak cholera lecz moim zdaniem ściągnięcie Ibry który ma głód sukcesu w Lidze Mistrzów jest bardzo zdrowym posunięciem.
Co do francuza to uważam że ściągnięcie go jest nam potrzebne jak woda wprowadził by na lewej stronie (francuskiej stronie) bardzo wiele nowych pomysłów ,ale to tylko moje zdanie ;)
0
blau-grana: :-]
0
Drużyna A :-)
0
Super asysta Xaviego przy bramce Torresa :)
0
zmiana tytułu :)
Było by fajnie ale jeszcze chyba nie w tym roku
0
Dobry ruch ze strony Pepa
0
Widziałem ten mecz i Messi był najlepszym zawodnikiem na boisku także nie rozumiem tekstu po wyżej,dynamiczne rajdy mijanie po dwóch obrońców to że przeważnie zatrzymywał się na trzecim to wina jednak chyba słabej murawy ,piękny strzał z wolnego (tylko poprzeczka) i kilka naprawdę świetnych podań,jak dla mnie świetny mecz.
0
Dani wczoraj ostoja defensywy :)
Caceres mnie pozytywnie zaskoczył choć popełnił kilka małych byków
0
Ciekaw jestem tego meczu obejrzę go a później Argentyna-Kolumbia
0
Jest wstanie pograć tak długo jak Paolo na najwyższym poziomie
0
no proszę i on potrafi zauważyć prawdę
0
Powodzenia Ryjek :-]
0
Bardzo liczę że z realu znowu zrobi się galaktyczne g....
0
Chodzi mu oczywiście o to że Messi byłby lepszy od Maradony i Pele :)
0
SZkoda profesjonalista pełną gębą i najlepszy przyjaciel Massiego
Dzięki za wszystko Sylvinho! :-[
0
Ja teraz czekam na puchar konfederacji bo posuch JAK BYK !
0
szade :)