potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem problemu nie będzie a Mou załatwi sprawę i tak dzięki tłumaczowi z Barcy Ibra przejdzie tu a Eto'o pójdzie tam :D
0
Raiola = REKLAMA
0
No rzeczywiście Keirrison miał się zjawić w Barcelonie hohoho dawno temu a tu nic jak ktoś coś wie niech napiszę z góry dzięki ;)
0
Havret
tam ten nius jest z 15 godziny od tego czasu dużo się mogło zmienić
0
Jak dla mnie to nie jest jeszcze moment żebym rzucił beretem ale jesteśmy coraz bliżej :)
0
Widocznie as pierdoły pisze
ale Ameryke odkryłem :)
0
horang: zapomnij
0
Rozumiem że badanie przeszedł wyśmienicie :)
0
Maxwell w Barcelonie film :D
0
Ide spać jak się obudzę chce tu mieć oficjalnego niusa Ibra w Blaugranie ,kurna ;)
0
Maxwell w Barcelonie :
http://img91.imageshack.us/gal.php?g=20090717llegadamaxwell0.jpg
0
Co wy piszecie przecież Ibra ma taką technikę że strach w oczach i do tego jest wysoki ,każdy kto po nim jedzie nie zna się na piłce albo nie widział meczów z jego udziałem ,osobiście też wolał bym Ville bo miał bym gwarancje że będzie się rozumiał z Xavim i spółką bez słów ale jak sami widzicie wyciągnąć go z Valencii to raczej ciężko a po za tym została by sprawa Samu do załatwienia
0
DJ6:
Zgadzam się w 100% no ale my niestety w zarządzie nie siedzimy
0
DJ6:
Pomoc zostanie jeszcze wzmocniona bo po Hlebie i chyba raczej Gudo zrobić to musimy
0
Moją pierwszą opcją był David lecz jeśli rzeczywiście nie można go wyciągnąć z Valencii to Ibra byłby wyśmienitym zakupem
0
"Tymczasem w czwartek rano agent Villi, Jose Luis Tamargo, skontaktował się z wiceprezesem Valencii, Javierem Gómezem, przekazując mu pragnienie swojego klienta, którym jest gra na Camp Nou."
i co dalej ?
0
Wszystkiego Naj Mistrzu :)
0
Narzekanie na Pepa jest co najmniej śmieszne dla czego odpowiem Tri Campions
0
Bardzo dobry doświadczony, grajek tylko czy się zaadoptuje poczekamy zobaczymy ,mimo wszystko chyba lepszy interes niżeli byśmy zakupili Kasmirskiego
0
TheNewBarça
No muszę przyznać że jak bym widział starego R10 :O
0
Bartosh:
Właśnie miałem oświecić zizu tym samym :D
0
Casillas: Barça grała wspaniały futbol
I nie zamierzamy przestać panie Iker :)
0
Villa przybądź i po kłopocie
0
a tam Puyol jest ze swoją dziewczyną już ze dziesięć lat tak gdzieś wyczytałem ,odpoczywaj kapitanie :P
0
Transfer Villi jest niezależny od sytuacji Eto'o podobno
0
Nie ma takiej opcji jak dla mnie
0
Są trochę podobni :D
0
Następny nius będzie Eto'o jednak zostaje w Barcelonie
0
Najpierw Villa potem ...
0
I z głowy :)