0

Moim zdaniem problemu nie będzie a Mou załatwi sprawę i tak dzięki tłumaczowi z Barcy Ibra przejdzie tu a Eto'o pójdzie tam :D

0

Raiola = REKLAMA

0

No rzeczywiście Keirrison miał się zjawić w Barcelonie hohoho dawno temu a tu nic jak ktoś coś wie niech napiszę z góry dzięki ;)

0

Havret

tam ten nius jest z 15 godziny od tego czasu dużo się mogło zmienić

0

Jak dla mnie to nie jest jeszcze moment żebym rzucił beretem ale jesteśmy coraz bliżej :)

0

Widocznie as pierdoły pisze

ale Ameryke odkryłem :)

0

horang: zapomnij

0

Rozumiem że badanie przeszedł wyśmienicie :)

0

Maxwell w Barcelonie film :D

0

Ide spać jak się obudzę chce tu mieć oficjalnego niusa Ibra w Blaugranie ,kurna ;)

0

0

Co wy piszecie przecież Ibra ma taką technikę że strach w oczach i do tego jest wysoki ,każdy kto po nim jedzie nie zna się na piłce albo nie widział meczów z jego udziałem ,osobiście też wolał bym Ville bo miał bym gwarancje że będzie się rozumiał z Xavim i spółką bez słów ale jak sami widzicie wyciągnąć go z Valencii to raczej ciężko a po za tym została by sprawa Samu do załatwienia

0

DJ6:

Zgadzam się w 100% no ale my niestety w zarządzie nie siedzimy

0

DJ6:

Pomoc zostanie jeszcze wzmocniona bo po Hlebie i chyba raczej Gudo zrobić to musimy

0

Moją pierwszą opcją był David lecz jeśli rzeczywiście nie można go wyciągnąć z Valencii to Ibra byłby wyśmienitym zakupem

0

"Tymczasem w czwartek rano agent Villi, Jose Luis Tamargo, skontaktował się z wiceprezesem Valencii, Javierem Gómezem, przekazując mu pragnienie swojego klienta, którym jest gra na Camp Nou."

i co dalej ?

0

Wszystkiego Naj Mistrzu :)

0

Narzekanie na Pepa jest co najmniej śmieszne dla czego odpowiem Tri Campions

0

Bardzo dobry doświadczony, grajek tylko czy się zaadoptuje poczekamy zobaczymy ,mimo wszystko chyba lepszy interes niżeli byśmy zakupili Kasmirskiego

0

TheNewBarça

No muszę przyznać że jak bym widział starego R10 :O

0

Bartosh:

Właśnie miałem oświecić zizu tym samym :D

0

Casillas: Barça grała wspaniały futbol

I nie zamierzamy przestać panie Iker :)

0

Villa przybądź i po kłopocie

0

a tam Puyol jest ze swoją dziewczyną już ze dziesięć lat tak gdzieś wyczytałem ,odpoczywaj kapitanie :P

0

Transfer Villi jest niezależny od sytuacji Eto'o podobno

0

Nie ma takiej opcji jak dla mnie

0

Są trochę podobni :D

0

Następny nius będzie Eto'o jednak zostaje w Barcelonie

0

Najpierw Villa potem ...

0

I z głowy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?