potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie znam siły tej drużyny ale wydaje się być słabsza od LAG
0
Oczywiście że się cieszyli jak przy piłce był Marquez widziałem przez balkon ;)
0
o kurna jeszcze nic nie widze ale odpalam meczyk :DDD
0
Ciekawe kiedy dadzą linki na Rojadirecta :( bo bym sobie posprawdzał za nim pójde spać
0
Ameryki nie odkrył :)
0
E co a chwile pamiętam jak modliłem się o bramkę dla Barcy a tu kontuzja Rafy potem kartka dla Abidala a jak już myśleliśmy że wszystko pozamiatane że lepsi odpadną zdarzyło się to co wszyscy pamiętamy
0
Trudno znaleźć jego zdjęcie gdzie nie jest uśmiechnięty (ostatnio)
Szkoda Bobbyego:(
0
Szade:(
0
Była też chyba mowa o Galatasaray Ryjka
0
słyszałem że wczoraj święto w madrycie kryśka strzeliła bramkę z karnego
0
tu poszło o zakład bankowo
0
fajnie
0
Zlatan BarçaToons zjebisty dzięki
0
lucas24
to masz taką jak ja na czym jedziesz bo ja na kotletach ;O
0
Barcelonista87
jakiś ty bystry :D
0
Dawać rojbry dawać :D
0
Na wiki dają że ma 192 ale coś nie chce mi się wieżyć jest chyba bardziej mojego wzrostu czyli 200 ;=]
Co do całowania to ja stawiam że pocałuję i to nie raz :D
0
c.de.f.b
co po nie które to się znają lepiej niż MY ;)
0
dzienks :O
0
z Messim to ściema ;)
0
Laporta no to rozumiem takiego prezydenta to ja kocham :D
0
No niestety za Cracka się płaci
0
Ibra pewnie dołączy do nich w Londynie
0
A ja uważam panie SER że Messi i Iniesta są ponad krystyną i Kaką
0
Boze jaki to fantastyczny zawodnik z tego Messiego
0
Samuel_Eto&
:DDD
0
Wygląda na to że pozamiatane
0
hubymess10
Jak najbardziej :D
0
i jestem ciekaw z czego by Valencia płaciła Eto'o
0
Jestem z tego powodu zadowolony ,Ibra bukuj bilecik i przylatuj :D