0

Nie znam siły tej drużyny ale wydaje się być słabsza od LAG

0

Oczywiście że się cieszyli jak przy piłce był Marquez widziałem przez balkon ;)

0

o kurna jeszcze nic nie widze ale odpalam meczyk :DDD

0

Ciekawe kiedy dadzą linki na Rojadirecta :( bo bym sobie posprawdzał za nim pójde spać

0

Ameryki nie odkrył :)

0

E co a chwile pamiętam jak modliłem się o bramkę dla Barcy a tu kontuzja Rafy potem kartka dla Abidala a jak już myśleliśmy że wszystko pozamiatane że lepsi odpadną zdarzyło się to co wszyscy pamiętamy

0

Trudno znaleźć jego zdjęcie gdzie nie jest uśmiechnięty (ostatnio)

Szkoda Bobbyego:(

0

Szade:(

0

Była też chyba mowa o Galatasaray Ryjka

0

słyszałem że wczoraj święto w madrycie kryśka strzeliła bramkę z karnego

0

tu poszło o zakład bankowo

0

fajnie

0

Zlatan BarçaToons zjebisty dzięki

0

lucas24

to masz taką jak ja na czym jedziesz bo ja na kotletach ;O

0

Barcelonista87

jakiś ty bystry :D

0

Dawać rojbry dawać :D

0

Na wiki dają że ma 192 ale coś nie chce mi się wieżyć jest chyba bardziej mojego wzrostu czyli 200 ;=]

Co do całowania to ja stawiam że pocałuję i to nie raz :D

0

c.de.f.b

co po nie które to się znają lepiej niż MY ;)

0

dzienks :O

0

z Messim to ściema ;)

0

Laporta no to rozumiem takiego prezydenta to ja kocham :D

0

No niestety za Cracka się płaci

0

Ibra pewnie dołączy do nich w Londynie

0

A ja uważam panie SER że Messi i Iniesta są ponad krystyną i Kaką

0

Boze jaki to fantastyczny zawodnik z tego Messiego

0

Samuel_Eto&

:DDD

0

Wygląda na to że pozamiatane

0

hubymess10

Jak najbardziej :D

0

i jestem ciekaw z czego by Valencia płaciła Eto'o

0

Jestem z tego powodu zadowolony ,Ibra bukuj bilecik i przylatuj :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?