0

Tylko szkoda że Forlanowi już pykła 30

0

Wyobrażacie sobie żeby Messi wypalił coś takiego"Jestem najlepszy ,jestem pierwszym ,drugim oraz trzecim graczem na świecie "

Skromność Messiego napawa mnie dumą :)

0

O ile się nie mylę to Eto'o pojedzie lada dzień na zgrupowanie kadry i trzeba pamiętać że już nie długo Puchar Konfederacji mam nadzieje że naszych będzie tam jak najmniej

0

Nie wiem jak można w ogóle oceniać zawodników i ten mecz:

po pierwsze nasi wypasieni piłkarze zdobyli potrójną koronę

po drugie grali finał w środę

po trzecie grali w okrojonym składzie

po czwarte zmęczenie+balanga i na pewno nie przespana noc choćby jedna

VISCA EL BARCA TRI CAMPIONS !!!

0

Eto'o 30

0

szampan wychodzo;)

CAMPIONS !panowie!

0

masz tu stronkę bo źle skopiowałem zalatany jestem teraz bedzie dobrze

http://uclclipz.blogspot.com/2009/04/champions-league-2006-final-arsenal-1-2.html

0

odpisz czy ci chodzą ?

0

masz ale mam nadzieje że mnie za to nie zbanują

Pre-match ceremony

http://rapidshare.com/files/144258827/Pre-Match.part1.rar

http://rapidshare.com/files/144260761/Pre-Match.part2.rar

1st Half

http://rapidshare.com/files/144226376/2006...half.part01.rar

http://rapidshare.com/files/144229217/2006...half.part02.rar

http://rapidshare.com/files/144234254/2006...half.part03.rar

http://rapidshare.com/files/144236886/2006...half.part04.rar

http://rapidshare.com/files/144239880/2006...half.part05.rar

http://rapidshare.com/files/144242298/2006...half.part06.rar

http://rapidshare.com/files/144245107/2006...half.part07.rar

http://rapidshare.com/files/144248239/2006...half.part08.rar

http://rapidshare.com/files/144252167/2006...half.part09.rar

http://rapidshare.com/files/144255223/2006...half.part10.rar

http://rapidshare.com/files/144256318/2006...half.part11.rar

2nd Half

http://rapidshare.com/files/144372303/2006...half.part01.rar

http://rapidshare.com/files/144379042/2006...half.part02.rar

http://rapidshare.com/files/144386481/2006...half.part03.rar

http://rapidshare.com/files/144403458/2006...half.part04.rar

http://rapidshare.com/files/144415776/2006...half.part05.rar

http://rapidshare.com/files/144420054/2006...half.part06.rar

http://rapidshare.com/files/144424659/2006...half.part07.rar

http://rapidshare.com/files/144430848/2006...half.part08.rar

http://rapidshare.com/files/144439903/2006...half.part09.rar

http://rapidshare.com/files/144445095/2006...half.part10.rar

http://rapidshare.com/files/144449051/2006...half.part11.rar

Post-match ceremony

http://rapidshare.com/files/144455804/Post...emony.part1.rar

http://rapidshare.com/files/144460454/Post...emony.part2.rar

http://rapidshare.com/files/144465636/Post...emony.part3.rar

http://rapidshare.com/files/144469655/Post...emony.part4.rar

0

aaa

posłuchaj jak cię szukam to mi wyskakuje : Myslowice to ty?

0

aaa

wysłałem

0

aaa

Jeśli bardzo chcesz to mam BAR-ARS 06 Finał ale na rapidzie to jest jakieś 22 linki po 100 mb.

0

fanbarcy1926

Na dzisiaj to wszystko po meczu Barcy się zmywam się na imprezkę ale szukaj jutro pewnie coś jeszcze będzie pozdro ;-)

0

Fotki z przejazdu autobusem oraz FIESTA!

FIESTA FOTO HQ(na razie tylko 45)

http://www.megaupload.com/?d=GWI4D6EX

i małe bonusiki ;-]

Copa del Rey & Celebracja

http://www.megaupload.com/?d=RYPUNRMO

Barca-Mallorca & Fiesta

http://www.megaupload.com/?d=6KEKEDNV

Jak by ktoś chciał sobie przypomnieć FINAŁ w Paryżu to tutaj zdjęcia w bardzo dobrej jakości ;-)

Barca-Arsenal Finał LM 05-06

http://www.megaupload.com/?d=U2AF5AVT

0

Jak by ktoś chciał sobie przypomnieć FINAŁ w Paryżu to tutaj zdjęcia w bardzo dobrej jakości ;-)

Barca-Arsenal Finał LM 05-06

http://www.megaupload.com/?d=U2AF5AVT

0

Ja jednak obstaje przy swoim Lahm

0

robo ma rację takich informacji będzie jak grzybów po deszczu

co do YaYa to wątpię żeby Pep w ogóle brał taką opcję jak sprzedaż pod uwagę szczególnie po tym jak Toure sprawdza się zarówno na DM jak i na stoperze

0

Oni są Wielcy ale dla mnie każdy zawodnik Barcy występujący w finale jest Bohaterem

VeB!!!

0

Fotki z przejazdu autobusem oraz FIESTA!!!

FIESTA FOTO HQ(na razie tylko 45)

http://www.megaupload.com/?d=GWI4D6EX

i małe bonusiki ;-]

Copa del Rey & Celebracja

http://www.megaupload.com/?d=RYPUNRMO

Barca-Mallorca & Fiesta

http://www.megaupload.com/?d=6KEKEDNV

0

chyba sobie wytatuuje go na plecach ;)

0

fanbarcy1926

Fotki z FIESTY już się robią niedługo wrzucę

0

Sam Pep kiedyś powiedział że długoletnie umowy są bezsensowne

0

Ciesz się tym Titi,GRATULACJE!

0

Fcb_Sylwie

Jeśli chodzi o "przemowę" Leo to najpewniej Pique złapał się za głowę dla tego bo z ust Messiego wydobywały się nie zrozumiałe słowa :DDD

0

cwiras

pewnie masz za słaby komp,choć nie jestem expertem ;(

0

trzeba zlikwidować spacje !

0

Z tapet posiadam tylko takie okazjonalne :)

http://img7.imageshack.us/gal.php?g=tricampionseng.jpg

0

Szkocja czy Anglia odległości prawie identyczne

0

No to Xavi będzie jeszcze trochę się musiał wysilić żeby Eto'o coś utrafił choć wątpię żeby jeszcze pracowali na tymi bramkami za wszelką cenę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?