potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko szkoda że Forlanowi już pykła 30
0
Wyobrażacie sobie żeby Messi wypalił coś takiego"Jestem najlepszy ,jestem pierwszym ,drugim oraz trzecim graczem na świecie "
Skromność Messiego napawa mnie dumą :)
0
O ile się nie mylę to Eto'o pojedzie lada dzień na zgrupowanie kadry i trzeba pamiętać że już nie długo Puchar Konfederacji mam nadzieje że naszych będzie tam jak najmniej
0
Nie wiem jak można w ogóle oceniać zawodników i ten mecz:
po pierwsze nasi wypasieni piłkarze zdobyli potrójną koronę
po drugie grali finał w środę
po trzecie grali w okrojonym składzie
po czwarte zmęczenie+balanga i na pewno nie przespana noc choćby jedna
VISCA EL BARCA TRI CAMPIONS !!!
0
Eto'o 30
0
szampan wychodzo;)
CAMPIONS !panowie!
0
masz tu stronkę bo źle skopiowałem zalatany jestem teraz bedzie dobrze
http://uclclipz.blogspot.com/2009/04/champions-league-2006-final-arsenal-1-2.html
0
odpisz czy ci chodzą ?
0
masz ale mam nadzieje że mnie za to nie zbanują
Pre-match ceremony
http://rapidshare.com/files/144258827/Pre-Match.part1.rar
http://rapidshare.com/files/144260761/Pre-Match.part2.rar
1st Half
http://rapidshare.com/files/144226376/2006...half.part01.rar
http://rapidshare.com/files/144229217/2006...half.part02.rar
http://rapidshare.com/files/144234254/2006...half.part03.rar
http://rapidshare.com/files/144236886/2006...half.part04.rar
http://rapidshare.com/files/144239880/2006...half.part05.rar
http://rapidshare.com/files/144242298/2006...half.part06.rar
http://rapidshare.com/files/144245107/2006...half.part07.rar
http://rapidshare.com/files/144248239/2006...half.part08.rar
http://rapidshare.com/files/144252167/2006...half.part09.rar
http://rapidshare.com/files/144255223/2006...half.part10.rar
http://rapidshare.com/files/144256318/2006...half.part11.rar
2nd Half
http://rapidshare.com/files/144372303/2006...half.part01.rar
http://rapidshare.com/files/144379042/2006...half.part02.rar
http://rapidshare.com/files/144386481/2006...half.part03.rar
http://rapidshare.com/files/144403458/2006...half.part04.rar
http://rapidshare.com/files/144415776/2006...half.part05.rar
http://rapidshare.com/files/144420054/2006...half.part06.rar
http://rapidshare.com/files/144424659/2006...half.part07.rar
http://rapidshare.com/files/144430848/2006...half.part08.rar
http://rapidshare.com/files/144439903/2006...half.part09.rar
http://rapidshare.com/files/144445095/2006...half.part10.rar
http://rapidshare.com/files/144449051/2006...half.part11.rar
Post-match ceremony
http://rapidshare.com/files/144455804/Post...emony.part1.rar
http://rapidshare.com/files/144460454/Post...emony.part2.rar
http://rapidshare.com/files/144465636/Post...emony.part3.rar
http://rapidshare.com/files/144469655/Post...emony.part4.rar
0
aaa
posłuchaj jak cię szukam to mi wyskakuje : Myslowice to ty?
0
aaa
wysłałem
0
aaa
Jeśli bardzo chcesz to mam BAR-ARS 06 Finał ale na rapidzie to jest jakieś 22 linki po 100 mb.
0
fanbarcy1926
Na dzisiaj to wszystko po meczu Barcy się zmywam się na imprezkę ale szukaj jutro pewnie coś jeszcze będzie pozdro ;-)
0
Fotki z przejazdu autobusem oraz FIESTA!
FIESTA FOTO HQ(na razie tylko 45)
http://www.megaupload.com/?d=GWI4D6EX
i małe bonusiki ;-]
Copa del Rey & Celebracja
http://www.megaupload.com/?d=RYPUNRMO
Barca-Mallorca & Fiesta
http://www.megaupload.com/?d=6KEKEDNV
Jak by ktoś chciał sobie przypomnieć FINAŁ w Paryżu to tutaj zdjęcia w bardzo dobrej jakości ;-)
Barca-Arsenal Finał LM 05-06
http://www.megaupload.com/?d=U2AF5AVT
0
Jak by ktoś chciał sobie przypomnieć FINAŁ w Paryżu to tutaj zdjęcia w bardzo dobrej jakości ;-)
Barca-Arsenal Finał LM 05-06
http://www.megaupload.com/?d=U2AF5AVT
0
Ja jednak obstaje przy swoim Lahm
0
robo ma rację takich informacji będzie jak grzybów po deszczu
co do YaYa to wątpię żeby Pep w ogóle brał taką opcję jak sprzedaż pod uwagę szczególnie po tym jak Toure sprawdza się zarówno na DM jak i na stoperze
0
Oni są Wielcy ale dla mnie każdy zawodnik Barcy występujący w finale jest Bohaterem
VeB!!!
0
Fotki z przejazdu autobusem oraz FIESTA!!!
FIESTA FOTO HQ(na razie tylko 45)
http://www.megaupload.com/?d=GWI4D6EX
i małe bonusiki ;-]
Copa del Rey & Celebracja
http://www.megaupload.com/?d=RYPUNRMO
Barca-Mallorca & Fiesta
http://www.megaupload.com/?d=6KEKEDNV
0
chyba sobie wytatuuje go na plecach ;)
0
fanbarcy1926
Fotki z FIESTY już się robią niedługo wrzucę
0
Sam Pep kiedyś powiedział że długoletnie umowy są bezsensowne
0
Ciesz się tym Titi,GRATULACJE!
0
Fcb_Sylwie
Jeśli chodzi o "przemowę" Leo to najpewniej Pique złapał się za głowę dla tego bo z ust Messiego wydobywały się nie zrozumiałe słowa :DDD
0
Nasi nie próżnują :D
http://www.fcbarcelona.com/web/english/galeries/futbol/temporada08-09/05/altres/fotos_tricampions/galeria.html
0
cwiras
pewnie masz za słaby komp,choć nie jestem expertem ;(
0
trzeba zlikwidować spacje !
0
Z tapet posiadam tylko takie okazjonalne :)
http://img7.imageshack.us/gal.php?g=tricampionseng.jpg
0
Szkocja czy Anglia odległości prawie identyczne
0
No to Xavi będzie jeszcze trochę się musiał wysilić żeby Eto'o coś utrafił choć wątpię żeby jeszcze pracowali na tymi bramkami za wszelką cenę