potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
widze że co niektórzy to nie wiedzą o zawieszeniu Sergio ;)
0
moim zdaniem te dwie kartki dla Barcy to wynik nagonki na Blaugrane ze strony madryckiej prasy po meczu ze Sportingiem no ale pewnie nie napisałem nic nowego ;)
0
przy wypowiedziach Messiego wymiękam chłopak ma nie oceniony spokój :D
0
po pierwszej bramce dla Barcy wszyscy oczekiwali goleady i tak by się zapewne stało gdy by nie wiadomo co ;)
0
Brawo Pep świetnie poukładałeś drużynę po przerwie :) teraz poukładaj ją tak samo dobrze na mecz w madrycie i będzie ok
0
co do tego mają medycy ?już Ci odpowiadam to oni dają "zielone światło" do gry tak też się stało w przypadku Daniego no i jak widzimy bardzo się pomylili
0
super medycy nie ma co
0
przecież udał się na Minorkę więc nie wiem o co chocho :)
0
bilans ma całkiem niezły ;)
0
daj pan spokój
0
Silva byłby idealny ale jak sobie pomyśle o jego kontuzjach to sam już nie wiem
0
większość kibiców wkraczając na murawę niemal nie stratowała piłkarzy o/
0
po co nam Henry ,po co nam Henry jeszcze zobaczycie po co nam Henry,czytać tego nie idzie :o
0
no ba fajnie to mało powiedziane ;)
0
jestem spokojny o Ibre bramki przyjdą na pewno i to seriami :)
0
no to po 3pkt.
0
no i Gudi wraca na stare śmieci
0
o której wy imprezujecie :)ja tam lubię meczyki w sobotę
0
znając Daniela to jutro już będzie gotowy :D
0
Alves podobno z kontuzją :(
0
denerwują mnie ten porównania Xaviego z Iniestą
0
ciekawy człowiek
0
myślę że na Cesca jest jeszcze za wcześnie no chyba że Iniesta na lewe skrzydło no ale on tam się marnuje więc myślę że Silva i zmiennik dla Danio i powinno być git
0
precz z chamstwem na stadionach
0
preemo
bujanka extra :D
0
to się nazywa Drużyna
0
;D
0
jestem na TAK wolę nie ryzykować ;)
0
Marco87
jest tak jak się podsumowałeś
0
ja pierdziele idźcie wy wszyscy na trenerkę chłopcy