0

widze że co niektórzy to nie wiedzą o zawieszeniu Sergio ;)

0

moim zdaniem te dwie kartki dla Barcy to wynik nagonki na Blaugrane ze strony madryckiej prasy po meczu ze Sportingiem no ale pewnie nie napisałem nic nowego ;)

0

przy wypowiedziach Messiego wymiękam chłopak ma nie oceniony spokój :D

0

po pierwszej bramce dla Barcy wszyscy oczekiwali goleady i tak by się zapewne stało gdy by nie wiadomo co ;)

0

Brawo Pep świetnie poukładałeś drużynę po przerwie :) teraz poukładaj ją tak samo dobrze na mecz w madrycie i będzie ok

0

co do tego mają medycy ?już Ci odpowiadam to oni dają "zielone światło" do gry tak też się stało w przypadku Daniego no i jak widzimy bardzo się pomylili

0

super medycy nie ma co

0

przecież udał się na Minorkę więc nie wiem o co chocho :)

0

bilans ma całkiem niezły ;)

0

daj pan spokój

0

Silva byłby idealny ale jak sobie pomyśle o jego kontuzjach to sam już nie wiem

0

większość kibiców wkraczając na murawę niemal nie stratowała piłkarzy o/

0

po co nam Henry ,po co nam Henry jeszcze zobaczycie po co nam Henry,czytać tego nie idzie :o

0

no ba fajnie to mało powiedziane ;)

0

jestem spokojny o Ibre bramki przyjdą na pewno i to seriami :)

0

no to po 3pkt.

0

no i Gudi wraca na stare śmieci

0

o której wy imprezujecie :)ja tam lubię meczyki w sobotę

0

znając Daniela to jutro już będzie gotowy :D

0

Alves podobno z kontuzją :(

0

denerwują mnie ten porównania Xaviego z Iniestą

0

ciekawy człowiek

0

myślę że na Cesca jest jeszcze za wcześnie no chyba że Iniesta na lewe skrzydło no ale on tam się marnuje więc myślę że Silva i zmiennik dla Danio i powinno być git

0

precz z chamstwem na stadionach

0

preemo

bujanka extra :D

0

to się nazywa Drużyna

0

;D

0

jestem na TAK wolę nie ryzykować ;)

0

Marco87

jest tak jak się podsumowałeś

0

ja pierdziele idźcie wy wszyscy na trenerkę chłopcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?