potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
teraz przydały by się z dwie bramki Ibry ;)
0
no ładnie jak tak dalej pójdzie to myślę że na MŚ będziemy go podziwiać bo chyba Dunga widzi co się dzieje
0
jak dla mnie to po hiszpańsku zawsze powinny być :)
0
ja jestem spokojny o to że Pep podpisze z BARCĄ kontrakt
0
chłopak jest zarąbisty to jak puścił wczoraj piłkę obok Palopa to masakra :D
0
najlepsze: to co zrobił Messi z "Pelopem";D
0
i całe kurde szczęście
0
dpoluga17
zajebioza dziękuje bardzo
0
dawaj mistrzu bramkosławy ;D
0
Alex będzie siedział na tamtej ławce do końca swoich dni
0
cwaniaczek sobie sierściuszka wysłał na polowanie :D
0
musimy im pokazać o co tutaj chodzi
0
bankowo połowa z tych cytatów jest zmyślona przez redaktora ze sportu
0
coś mi to przypomina :)
0
dali by mu strzelić z karnego :D
0
po sobocie to Leo będzie już ich miał 102 ;)
0
"Teraz nie chcę zbyt mocno rotować składem." coś czuje miazge w następnych meczach
0
zawsze jest tak że jak odpadamy z jakiegoś pucharu rozwalamy następnego przeciwnika w pył oby to i teraz nastąpiło bo jestem cholernie nienasycony wczorajszym meczem ;)
0
jestem dumny z chłopaków bo zagrali wielkie zawody,walczyli jak lwy tylko troszku szczęścia zabrakło no ale byle do soboty a tam na pełnej kórwicy rozniesiemy Seville
0
dokładnie jak można grać w piłkę cały czas nie mogąc się skupić i myśleć tylko o tym czy wróci się do domu,zupełnie jak na wojnie
0
przecież żaden piłkarz nie będzie w tak idealnej formie przez tak długi okres czasu
0
no też mam takie przeczucie ale wieże jednak w naszych bo już nie raz nas miło zaskakiwali
0
No ja myślę Xavi zawsze był The Best :D
0
Caceres chyba pauzował za czerwo
0
stevie1986
pifo dla Ciebie
0
co za serwer porażka ale u tak dzięki
0
znaczy na canal+ bo ja np. nie mam cyfry ale posiadam pakiet canal +
0
uuu Cazorla nie zapunktował ;)
0
eee cały Roni ,fajnie że jesteś zadowolony ale tak jak w Barcelonie to ty ...itd. itp.
0
ja też jestem za tym że powinien więcej grać Yaya ale Sergio to młody chłopak i bardzo ,bardzo uzdolniony co pokazuje w drużynie klubowej jak i w reprezentacji ,nie mam mu nic do zarzucenia no może te dwa podania do bramkarza