0

teraz przydały by się z dwie bramki Ibry ;)

0

no ładnie jak tak dalej pójdzie to myślę że na MŚ będziemy go podziwiać bo chyba Dunga widzi co się dzieje

0

jak dla mnie to po hiszpańsku zawsze powinny być :)

0

ja jestem spokojny o to że Pep podpisze z BARCĄ kontrakt

0

chłopak jest zarąbisty to jak puścił wczoraj piłkę obok Palopa to masakra :D

0

najlepsze: to co zrobił Messi z "Pelopem";D

0

i całe kurde szczęście

0

dpoluga17

zajebioza dziękuje bardzo

0

dawaj mistrzu bramkosławy ;D

0

Alex będzie siedział na tamtej ławce do końca swoich dni

0

cwaniaczek sobie sierściuszka wysłał na polowanie :D

0

musimy im pokazać o co tutaj chodzi

0

bankowo połowa z tych cytatów jest zmyślona przez redaktora ze sportu

0

coś mi to przypomina :)

0

dali by mu strzelić z karnego :D

0

po sobocie to Leo będzie już ich miał 102 ;)

0

"Teraz nie chcę zbyt mocno rotować składem." coś czuje miazge w następnych meczach

0

zawsze jest tak że jak odpadamy z jakiegoś pucharu rozwalamy następnego przeciwnika w pył oby to i teraz nastąpiło bo jestem cholernie nienasycony wczorajszym meczem ;)

0

jestem dumny z chłopaków bo zagrali wielkie zawody,walczyli jak lwy tylko troszku szczęścia zabrakło no ale byle do soboty a tam na pełnej kórwicy rozniesiemy Seville

0

dokładnie jak można grać w piłkę cały czas nie mogąc się skupić i myśleć tylko o tym czy wróci się do domu,zupełnie jak na wojnie

0

przecież żaden piłkarz nie będzie w tak idealnej formie przez tak długi okres czasu

0

no też mam takie przeczucie ale wieże jednak w naszych bo już nie raz nas miło zaskakiwali

0

No ja myślę Xavi zawsze był The Best :D

0

Caceres chyba pauzował za czerwo

0

stevie1986

pifo dla Ciebie

0

co za serwer porażka ale u tak dzięki

0

znaczy na canal+ bo ja np. nie mam cyfry ale posiadam pakiet canal +

0

uuu Cazorla nie zapunktował ;)

0

eee cały Roni ,fajnie że jesteś zadowolony ale tak jak w Barcelonie to ty ...itd. itp.

0

ja też jestem za tym że powinien więcej grać Yaya ale Sergio to młody chłopak i bardzo ,bardzo uzdolniony co pokazuje w drużynie klubowej jak i w reprezentacji ,nie mam mu nic do zarzucenia no może te dwa podania do bramkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?