0

no i mają teraz dwa dni więcej na odpoczynek

0

tak na pewno ,cieszy że wracają kontuzjowani

0

Kibic od 1990r bo ja wiem czy ten uraz był taki lekki jak piszesz ,no ale wiadomość wyśmienita

0

uwielbiam tego gościa :)

0

znaczy trzecią ,pozdrawiam !

0

lepiej napiszcie co ja mam wpisać w pierwszą oraz drugą rubrykę ? :)

0

szkoda karnego

0

i znowu Dani będzie musiał gadać coś takiego że dziękuje za zainteresowanie jego osobą przez tak wielki klub ale musi odmówić bo jest szczęśliwy tam gdzie jest czyli w Barcelonie :)

0

spoko jeszcze bedzie wymiatał

0

no tak marca się cieszy

0

oj Panie Dunga toć to raczej nie możliwe :)

0

chyba macie zawirusowaną tą stronkę co chwile wyświetla mi się trojan :(

0

nelson25 mi też niestety nie działała

golazo po co dajesz tutaj swoje dziewczynki nie rozumiem ?

0

EL Polaco

to masz tak jak ja ;)

0

do szerokiego składu by sie przydał,raz na ławce, raz na trybunach

0

no to z tej przyjaźni 3 pkt. nam oddadzą ,nie żartuje ale na pewno mocno się wyściskają ;)

0

fakt Ibra zrezygnował z reprezentali,ale dałem ciała no ale na treningu też go nie było

0

z Ibrą co wyjechał czy nadal plecy go bolą ?

0

Pep ma świetne pomysły :D

0

finansowo już nie tak różowo co ty pleciesz ,moim zdaniem za kadencji Laporty klub wyszedł na prostą

0

Rubinos Pérweros już tak ma

0

ten hotfile jest załamujący ale dzięki

0

Henry,Henry ;)

0

z Danim to już będzie wyglądać jak należy :D

0

szału nie robi ;)

0

a jak ma Titi być w super formie jak nie gra prawie wcale :(

0

a ja myślę że przejedziemy się po Maladze , oby ;)

0

to proste drużyna musi zaczerpnąć oddechu ;)

0

trener nie może prezes już tak "murawa była śliska " to mi wszystko wyjaśnia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?