potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i mają teraz dwa dni więcej na odpoczynek
0
tak na pewno ,cieszy że wracają kontuzjowani
0
Kibic od 1990r bo ja wiem czy ten uraz był taki lekki jak piszesz ,no ale wiadomość wyśmienita
0
uwielbiam tego gościa :)
0
znaczy trzecią ,pozdrawiam !
0
lepiej napiszcie co ja mam wpisać w pierwszą oraz drugą rubrykę ? :)
0
szkoda karnego
0
i znowu Dani będzie musiał gadać coś takiego że dziękuje za zainteresowanie jego osobą przez tak wielki klub ale musi odmówić bo jest szczęśliwy tam gdzie jest czyli w Barcelonie :)
0
spoko jeszcze bedzie wymiatał
0
no tak marca się cieszy
0
oj Panie Dunga toć to raczej nie możliwe :)
0
chyba macie zawirusowaną tą stronkę co chwile wyświetla mi się trojan :(
0
nelson25 mi też niestety nie działała
golazo po co dajesz tutaj swoje dziewczynki nie rozumiem ?
0
EL Polaco
to masz tak jak ja ;)
0
do szerokiego składu by sie przydał,raz na ławce, raz na trybunach
0
no to z tej przyjaźni 3 pkt. nam oddadzą ,nie żartuje ale na pewno mocno się wyściskają ;)
0
fakt Ibra zrezygnował z reprezentali,ale dałem ciała no ale na treningu też go nie było
0
z Ibrą co wyjechał czy nadal plecy go bolą ?
0
Pep ma świetne pomysły :D
0
finansowo już nie tak różowo co ty pleciesz ,moim zdaniem za kadencji Laporty klub wyszedł na prostą
0
Rubinos Pérweros już tak ma
0
konradinho proponuje wrzucić te pliki do niusa pozdrawiam ;)
http://www.przeklej.pl/plik/barcelona-malaga-1-0-pedro-wmv-000ardavp40i
http://www.przeklej.pl/plik/2-1-messi-www-przeklej-pl-avi-000are4p47tb
0
ten hotfile jest załamujący ale dzięki
0
Henry,Henry ;)
0
z Danim to już będzie wyglądać jak należy :D
0
szału nie robi ;)
0
a jak ma Titi być w super formie jak nie gra prawie wcale :(
0
a ja myślę że przejedziemy się po Maladze , oby ;)
0
to proste drużyna musi zaczerpnąć oddechu ;)
0
trener nie może prezes już tak "murawa była śliska " to mi wszystko wyjaśnia ;)