potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zapewniam Cię że to są ci sami kibice co na CN tyle tylko że zamknięci w hali :)
0
i za tydzień też chce krzyknąć CAMPEONES !!!
0
czekam dzisiaj na ten finał
0
Wspaniały mecz oczywiście do straconych bramek ;) jesteśmy blisko bardzo blisko ,szkoda tylko że Xavi nie zagra w ostatnim meczu ale może Andres wróci i przypomni o sobie
0
a po co to drzewo ?
0
ciekawe ile by Wam zajęło przystosowanie się do nowej drużyny
0
ja piernicze nie którzy to to tutaj są fachowcy
0
słabo dzisiaj spałem :( mam nadzieje że zdobędziemy 3 pkt.
0
nie ma to jak "dobry" humor o poranku
0
Super
0
zwykła pomyłka moim zdaniem ,sędzia dostał wiadomość od bocznego że za plecami mamy popychankowypychanke i dał żółtą kartkę Sergio ,potem ją wycofał i dał Llorente ,zresztą bardzo słusznie
0
i pewnie przegra też z realem
0
przecież Eto'o sam na siebie kazał wołać czarnuch
0
jak gdzieś przeczytałem teraz trzeba iść po trupach więc nawet gdyby do końca nie wyleczył tego urazu lepiej żeby zagrał
0
problemy z łydką xaviego na treningu i raczej nie zagra choć kto wie ,właśnie przechodzi badania podobno
0
Xavi nie zagra z żółtymi :(
0
pewnie zagra 10 minut i się mu odnowi
0
Jeśli dobrze wejdziemy w mecz to nie ma chu.. we wsi żebyśmy nie dali rady !
0
konradinho dzięki fajnie było sobie przypomnieć tamte czasy ;)
0
kurcze już nie pamiętam jak wyglądała ostatnia szata graficzna o/
0
liczę na Barce ale też liczę że Interowi mecz nie wyjdzie 3-0
0
Abidal znowu coś nie teges :(
0
bardzo ładnie ,jestem z WAMI :D
0
byle byśmy już nic nie stracili ,a jakby co to przez wulkan ;)
0
heh,a to sorki,czekam tam właśnie na mecz i myślałem że zabronił wklejać ,jeszcze raz sorry ;)
0
jak będziecie wklejać linki Public Sport to nie obejrzycie tam meczu ,a więc nie wklejać !!!
0
powiedział
0
Danio sobie poradzi ,jak będą wchodzić dośrodkowania to będzie git :)
0
źle słyszałeś
0
prędzej bym powiedział że to repra Kataloni,ale ten herb ?