0

zapewniam Cię że to są ci sami kibice co na CN tyle tylko że zamknięci w hali :)

0

i za tydzień też chce krzyknąć CAMPEONES !!!

0

czekam dzisiaj na ten finał

0

Wspaniały mecz oczywiście do straconych bramek ;) jesteśmy blisko bardzo blisko ,szkoda tylko że Xavi nie zagra w ostatnim meczu ale może Andres wróci i przypomni o sobie

0

a po co to drzewo ?

0

ciekawe ile by Wam zajęło przystosowanie się do nowej drużyny

0

ja piernicze nie którzy to to tutaj są fachowcy

0

słabo dzisiaj spałem :( mam nadzieje że zdobędziemy 3 pkt.

0

nie ma to jak "dobry" humor o poranku

0

Super

0

zwykła pomyłka moim zdaniem ,sędzia dostał wiadomość od bocznego że za plecami mamy popychankowypychanke i dał żółtą kartkę Sergio ,potem ją wycofał i dał Llorente ,zresztą bardzo słusznie

0

i pewnie przegra też z realem

0

przecież Eto'o sam na siebie kazał wołać czarnuch

0

jak gdzieś przeczytałem teraz trzeba iść po trupach więc nawet gdyby do końca nie wyleczył tego urazu lepiej żeby zagrał

0

problemy z łydką xaviego na treningu i raczej nie zagra choć kto wie ,właśnie przechodzi badania podobno

0

Xavi nie zagra z żółtymi :(

0

pewnie zagra 10 minut i się mu odnowi

0

Jeśli dobrze wejdziemy w mecz to nie ma chu.. we wsi żebyśmy nie dali rady !

0

konradinho dzięki fajnie było sobie przypomnieć tamte czasy ;)

0

kurcze już nie pamiętam jak wyglądała ostatnia szata graficzna o/

0

liczę na Barce ale też liczę że Interowi mecz nie wyjdzie 3-0

0

Abidal znowu coś nie teges :(

0

bardzo ładnie ,jestem z WAMI :D

0

byle byśmy już nic nie stracili ,a jakby co to przez wulkan ;)

0

heh,a to sorki,czekam tam właśnie na mecz i myślałem że zabronił wklejać ,jeszcze raz sorry ;)

0

jak będziecie wklejać linki Public Sport to nie obejrzycie tam meczu ,a więc nie wklejać !!!

0

powiedział

0

Danio sobie poradzi ,jak będą wchodzić dośrodkowania to będzie git :)

0

źle słyszałeś

0

prędzej bym powiedział że to repra Kataloni,ale ten herb ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?