0

jak wchodzi w to JAY -Z to ja to kupuje :D

0

dlatego teraz jest dobrym trenerem

0

super

chcieć a móc

0

to jest naprawdę solidny grajek a że Brazylijczyk wiadomo Sandro ich kocha :D

0

dawaj tak dalej Busi i wszystkiego NAJ :P

0

wtf ale jaja

0

Inieste jest niezastąpiony :)

0

zostaje pan ibra

0

ciekaw jestem ile zabulił tym razem ,heh miodzio

0

pio88tr

trochę poczucia humoru to by się przydało :)

0

Mou już nie raz przegrywał ,jestem spokojny ;)

0

małpka fikimiki

0

wygra Hiszpania a złotą dostanie Xavi ,należy mu się jak nikomu innemu ale dla mnie i tak najlepszym czysto piłkarsko jest oczywiście Messi

0

u mnie na razie wisi ale na tarczy do rzutek

0

Ten człowiek wyolbrzymia problemy jak mało kto !

0

Roselek chce załatwić Lapcia ,chory człowiek

0

pamiętacie Włochów z przed 4 lat także nie zachwycali :)

0

po co to było to ja nie wiem

0

nie mogę się przyzwyczaić do tej "mordki" :(

0

Pyrzo_Barca

to ty sie mylisz

0

Ramosss

weź się nie kompromituj

0

Zgadzam się ale co będzie z Niemcami.

MAŁA MIAZGA :)

0

na ładny mecz myślę że z hiszpańską defensywą będzie bardzo trudno Niemcom o finał ,ale też liczę na geniusz Hiszpanii ,mam nadzieje że szwabnia nie wygra

0

fajny wywiad z Xavim ,oby więcej takich ;)

0

na razie yayka

0

jak im wyjdzie mecz z Paragwajem to mogą pozamiatać

0

zostać zostać

0

myślę że na MŚ i LM technologia video w zupełności wystarczy

0

ZbigniewWodecki to tylko na tej stronie sieje zamęt ,krzyż na drogę człowieku

Dawaj Pique dawaj !

0

ta Brazylia to nie Brazylia ,i nie chce słyszeć że ta drużyna jest bliska ideału,zobaczymy jak poradzą sobie z Holandia ale pewnie w finale będziemy musieli ich oglądać ,mam na dzieje że nie zwyciężą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?