potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak wchodzi w to JAY -Z to ja to kupuje :D
0
dlatego teraz jest dobrym trenerem
0
super
chcieć a móc
0
to jest naprawdę solidny grajek a że Brazylijczyk wiadomo Sandro ich kocha :D
0
dawaj tak dalej Busi i wszystkiego NAJ :P
0
wtf ale jaja
0
Inieste jest niezastąpiony :)
0
zostaje pan ibra
0
ciekaw jestem ile zabulił tym razem ,heh miodzio
0
pio88tr
trochę poczucia humoru to by się przydało :)
0
Mou już nie raz przegrywał ,jestem spokojny ;)
0
małpka fikimiki
0
wygra Hiszpania a złotą dostanie Xavi ,należy mu się jak nikomu innemu ale dla mnie i tak najlepszym czysto piłkarsko jest oczywiście Messi
0
u mnie na razie wisi ale na tarczy do rzutek
0
Ten człowiek wyolbrzymia problemy jak mało kto !
0
Roselek chce załatwić Lapcia ,chory człowiek
0
pamiętacie Włochów z przed 4 lat także nie zachwycali :)
0
po co to było to ja nie wiem
0
nie mogę się przyzwyczaić do tej "mordki" :(
0
Pyrzo_Barca
to ty sie mylisz
0
Ramosss
weź się nie kompromituj
0
Zgadzam się ale co będzie z Niemcami.
MAŁA MIAZGA :)
0
na ładny mecz myślę że z hiszpańską defensywą będzie bardzo trudno Niemcom o finał ,ale też liczę na geniusz Hiszpanii ,mam nadzieje że szwabnia nie wygra
0
fajny wywiad z Xavim ,oby więcej takich ;)
0
na razie yayka
0
jak im wyjdzie mecz z Paragwajem to mogą pozamiatać
0
zostać zostać
0
myślę że na MŚ i LM technologia video w zupełności wystarczy
0
ZbigniewWodecki to tylko na tej stronie sieje zamęt ,krzyż na drogę człowieku
Dawaj Pique dawaj !
0
ta Brazylia to nie Brazylia ,i nie chce słyszeć że ta drużyna jest bliska ideału,zobaczymy jak poradzą sobie z Holandia ale pewnie w finale będziemy musieli ich oglądać ,mam na dzieje że nie zwyciężą