potok100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi musisz go wyprzedzić dasz rade :D
0
nie łudźcie się dzisiaj real po porażce będzie chciał zrobić kanonadę na SB
0
sphinks
zostaw gościa chciał być uprzejmy a ty mu fochy strzelasz ;D
ps.
Danio i tak nie wieże że to był strzał :)
0
ja tam nie widzę problemu jak się Pique nie podoba to dawać Rafe a jak nie Rafa to Milito a jak nie Milito to może być Czygra a jak nie Czygra to Muniesa albo Fontas ;D
0
Milito wszedł bo musi się ogrywać już niech nie przesadzają :D
0
dpoluga17
coś nie tak bo spacje usuwam i dalej jest kicha
0
Pedro wejdzie z ławy z nowymi siłami i pozamiata :D
0
lepiej wskoczyć na krótko do Szkocji i śluz ;)
0
plota ,nie da się ukryć
0
ja stawiam na 0-2 i fajnie było by jakby Titi się przełamał no i Ibra jakąś brameczke by ustrzelił
0
chciał bym Rafe ale coś czuje że Pep postawi na Keite
0
ładny gest ;)
0
ProSabaku
Reina proszę ja Ciebie to jest w tej chwili cień tego właściwego Pepe
0
kurde już nich nie pierdzieli bo trzecim bramkarzem w kadrze to on powinien być najmniej
0
a co robił tam Michael Schumacher ?
0
i spokój ;D
0
czyli bez Puyola na Real
0
200 bramek.super ale bez tych 100 co już strzeliłeś Panie Messi ;)
0
mam nadzieje że jeszcze w tym sezonie pogra na skrzydełku
0
Puyola widzę jutro na treningu !
0
Hiszpania -Argentyna taki finał bym chciał ale to raczej nie możliwe
0
prawda jest taka że Pep ma poparcie Cules i żaden prezesik nie odważy się postawić na kogoś innego
0
no zabieram się za ściąganie,mam nadzieje że pliki nie wygasną :)
0
Generał nigdy się nie myli ;)
0
Rafa,Rafa,Rafa nikt inny on tam dużo grywał i napewno się sprawdzi
0
ja pierdziele gadacie tak jakby Eto'o nie miał wahań formy
0
golazo o/
0
nie chce WAS opuścić
0
jedyny zawodnik Barcy który słycha rapu ;D,taka ciekawostka :)
0
samych sukcesów w barwach Blaugrana :)