0

Xavi musisz go wyprzedzić dasz rade :D

0

nie łudźcie się dzisiaj real po porażce będzie chciał zrobić kanonadę na SB

0

sphinks

zostaw gościa chciał być uprzejmy a ty mu fochy strzelasz ;D

ps.

Danio i tak nie wieże że to był strzał :)

0

ja tam nie widzę problemu jak się Pique nie podoba to dawać Rafe a jak nie Rafa to Milito a jak nie Milito to może być Czygra a jak nie Czygra to Muniesa albo Fontas ;D

0

Milito wszedł bo musi się ogrywać już niech nie przesadzają :D

0

dpoluga17

coś nie tak bo spacje usuwam i dalej jest kicha

0

Pedro wejdzie z ławy z nowymi siłami i pozamiata :D

0

lepiej wskoczyć na krótko do Szkocji i śluz ;)

0

plota ,nie da się ukryć

0

ja stawiam na 0-2 i fajnie było by jakby Titi się przełamał no i Ibra jakąś brameczke by ustrzelił

0

chciał bym Rafe ale coś czuje że Pep postawi na Keite

0

ładny gest ;)

0

ProSabaku

Reina proszę ja Ciebie to jest w tej chwili cień tego właściwego Pepe

0

kurde już nich nie pierdzieli bo trzecim bramkarzem w kadrze to on powinien być najmniej

0

a co robił tam Michael Schumacher ?

0

i spokój ;D

0

czyli bez Puyola na Real

0

200 bramek.super ale bez tych 100 co już strzeliłeś Panie Messi ;)

0

mam nadzieje że jeszcze w tym sezonie pogra na skrzydełku

0

Puyola widzę jutro na treningu !

0

Hiszpania -Argentyna taki finał bym chciał ale to raczej nie możliwe

0

prawda jest taka że Pep ma poparcie Cules i żaden prezesik nie odważy się postawić na kogoś innego

0

no zabieram się za ściąganie,mam nadzieje że pliki nie wygasną :)

0

Generał nigdy się nie myli ;)

0

Rafa,Rafa,Rafa nikt inny on tam dużo grywał i napewno się sprawdzi

0

ja pierdziele gadacie tak jakby Eto'o nie miał wahań formy

0

golazo o/

0

nie chce WAS opuścić

0

jedyny zawodnik Barcy który słycha rapu ;D,taka ciekawostka :)

0

samych sukcesów w barwach Blaugrana :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?