priest9999
Dołączył/a: marzec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Z 800+ to ja troche nie rozumiem tej logiki myslenia. Czy elektorat PO przestałby na nich głosowac jakby byli na nie? Czy ludzie głosujący na KO nie rozumieją że to złe?. Może glosując przeciw pokazaliby z dobrej strony i mogli przekonac niezdecydowanych. Bo idąc tym tropem zaraz się okaże 80% społeczeństwa jest za 800+, bo PiS, PO, Lewica itd. nie mogą glosować przeciw bo stracą.
1
@mekston Myślę że jest szansa największa od lat na przełamanie serii. Bardzo podoba mi się praca Grbicia, który bardzo mocno poprawił system gry blok-obrona. Naszym problemem w meczach ze Słowenia zawsze było, że graliśmy bardzo zerojedynkowo, czyli zdobywaliśmy mnóstwo punktów atakiem, serwisem itd., ale jednocześnie robiliśmy mnóstwo błędów. Odejście od Kurka w 1 składzie na rzecz Kaczmarka bardzo poprawiło zespół w bloku, obronie i powtarzalności akcj.
5
@escarabajo Słowenia nas elimininowała po kolei z ME 2015, ME 2017, ME 2019, ME 2021. Więc jak z kimś odpadasz 4 razy z rzędu to trochę słabo , by wciąz uważać się za faworyta.
2
@partymaker Juz bez przesady, mu płacą za to żebym pracował jak najlepiej może dla swojego pracodawcy czyli City. Balde czy Yamal byli w pewnym sensie okazjami rynkowymi, wiec sondowanie ich jest naturalne.
2
@Culers Mnie zastanawia skąd taki hype na tego Felixa jest, chłop przez w 2023 strzelił 6 goli(4 w Chelsea i 2 w kadrze przeciwko Luksemborgowi) i nie ma żadnej asysty, a grał całkiem sporo. Nie oglądałem meczów Chelsea często w zeszłym sezonie, ale trochę mnie dziwi że on tutaj wystepuje często jako zbawca ataku.
0
@esem91 Kursy na Polskę są na poziomie 1,15. Serbia gra bez Urosa czy Lisinaca, myslę może mogą nam urwać max 1 seta.
1
@Criss18Barca Może nie w kwestii pełnych debiutantów, ale jest kilku zawodnikow co ma niewiele meczów w kadrze i są pomijani przez Santosa na rzecz wypalonych graczy. Mam na myśli np. graczy typu Dawidowicz, Wieteska którzy grają regularnie w klubie i żaden z nich nie dostanie szansy na stoperze. Gramy uparcie Bednarek-Kiwior. Jeden kompletnie bez formy(Bednarek i gra w 2 lidze), a drugi Kiwior jest rezerwowym w Arsenalu, a jak już gra to na lewej obronie. Dlaczego na siłę gramy Kiwiorem na stoperze a nie np. na lewej obronie(gdzie na tej pozycji mamy problemy)? Jak już raz dostał szanse na LO(w meczu domowym z Albanią) to zagraliśmy na 0 z tyłu. Dzięki temu taki Bereszyński nie musiałby grać na LO, a np. na PO, gdzie nie musielibysmy oglądać Kędziory. W pomocy np. taki Slisz gra całkiem nieźle w Legii, ale my wolimy Krychowiaka po raz kolejny reaktywować. Nie mówię że Ci zawodnicy sa dobrzy, ale lepsi od wyborów Santosa np. na taką Mołdawię są wystarczający.
5
@barcelonaLM Nie wymagaj zbyt dużo od naszych dziennikarzy. Oni mieliby znać jakieś przepisy awansu na Euro? A po co to komu.
3
@VegetaPolska Jesli jest sie zmienianym po 45 minutach przez Wszołka, którego nawet w początkowej 25 osobowej kadrze nie było, to znaczy że grałeś dramatycznie.
1
@HighestInTheRoom Nie cierpię lewaków, ale oni przynajmniej mówią w miare to samo przez lata, a nie zmieniają zdanie w zależności gdzie wiatr zawieje.
0
@SuperPatsonFCB Jakby piłkarze narzucali kogo ma powoływać i wystawiać to od razu powinien się podać do dymysji. Wydaje mi się to jednak dziwne biorąc np. pod uwage że potrafił posadzić np. CR7 na ławie podczas ostatniego mundialu, czy Cancelo posadzić kosztem Dalota. Nie wiem czego miałby się obawiać Santos względem naszych piłkarzyn.
2
@AdiKingu96 To po przepłacać jak trener nie ma znaczenia to bierzemy Brzeczka czy innego Czesia i jedziemy. Wyniki będą podobne, a przynajmniej kilkukrotnie mniej na trenera.
1
@barcelonaLM Co do samodzielnych rządów PiS ja nie byłbym tego taki pewien. TD ma koło 9% średnio w sondażach, jeśli spadną ponizej 8% to nie wchodzą do sejmu, a taki scenariusz + ok. 38% PiS w wyborach może dać im samodzielną większość. Kluczowe jest by TD weszli to wtedy PiS nie będzie miał samodzielnej większości.
0
@HighestInTheRoom W wyborach parlamentarnych 2019 frekwencja była 61,74%, więc całkiem to możliwe.
0
@Emhyr Nie twierdzę że Oriol jest zawsze potrzebny, bardziej uważam, że nie chciałbym ograniczyć gry do przodu Holendra. Mamy zawodnika w super formie, a chcemy go wystawiać na nieswojej pozycji.
0
@Emhyr Moim zdaniem FdJ bardzo straci na jakości gdyby musiał grać jako pivot. Bardzo ograniczy to jego zapędy ofensywne. Najlepsza wersja Holendra to wtedy kiedy obok siebie ma kogoś na pivocie, w kadrze też lepiej wygląda grając wyżej.
7
@takisobiektos Klasyczne wymówki po przegranej, po takim meczu trzeba mieć tupet by narzekać jeszcze, gdy było się zdecydowanie słabszym.
0
@taxky Christensen jest zmieniany w każdym meczu w tym sezonie, bo nie jest fizycznie jeszcze gotowy w 100%, wczesniej Eric go zmieniał, teraz Inigo jest jedynym stoperem na ławie.
3
@mrboom Jak jest atak na piłkę to nie ma podwójnej kary, tutaj nie było ataku na piłkę.
0
@Medium Jakie jest twoje powiedzmy TOP3 angielskich sędziów?
1
@bartas97 Od tego sezonu reguła kasowania spalonego została zmieniona przez FIFA, interwencja obrońcy nie może kasować spalonego. Więcej tutaj https://sport.tvp.pl/61658390/wazna-zmiana-w-interpretacji-spalonego-czy-polskie-kluby-o-tym-wiedza
0
@mientusek1407 Jesli będzie Cancelo to trochę lepsza niż w zeszłym sezonie, bez niego słabsza.
4
@Kessie To jest blok obronny za ponad 250mln, parodia.
0
@MOLESTA Co więcej chcą by Barca placiła większośc pensji podczas tego wypożyczenia.
0
@Michael24 Obstawiam, że tak Guardiola odejdzie z City myśle za 2-3 lata i będzie łatwiej. Arteta wydaje mi się, że długo będzie trenerem w Arsenalu, także do 10 lat myślę wpadnie jakieś główne trofeum do gabloty.
0
@Messibestplayerintheworld Jorgensen wpuścił 4 bramki a i tak 11 kolejki, ale świetnie się chłop pokazał.
1
@lucca87 Masz np. ostatni mecz z Villarealem. Christensen łapie dolegliwośc i musi zejść w przerwie i Xavi zmienia go na Erica. Na kogo bys go zmienił, gdyby go nie było na ławie? Frenkie cofnął na stopera i tym samym nasza pomoc osłabił?
0
@pt9 W przypadku Lengleta tak samo jak np. przy FdJ w grę wchodzi że od tego sezonu zostają zwracane % pensji którzy odroczyli piłkarze w trakcie pandemii, sam kontrakt Lengleta byłby o kilka mln mniejszy bez tego.
0
@Firestone Kogo proponujesz zakładając że Balde nie jest zdrowy na lewą obronę
0
@ObiektywnyKibic121 Powiedziałbym nawet bardziej niż Barcelona. Xavi chociaż zmieni formacje w trakcie meczu i wprowadzi np. skrzydłowych jak nie idzie. De Zerbi robi zmiany 1:1 i liczy że to coś pomoże.