prucnalkam
Dołączył/a: maj 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ekipy sprzątające nie sa potrzebne, bo Kamil pozamiatał wszystko
0
Kamil STOCH - pięknie ! Fajnie jest że widzimy takie obrazki ,myślę ze jeżeli Kamil wygra dwa złota indywidualnie i złoto w drużynie to może spokojnie odejść w szczycie chwały
12
Deulofeu poza kadrą - chyba czas się pożegnać
1
Sprawdzając dzisiaj historię Coutinho ,dowiedziałem się że był wypożyczony do Espanyolu i zagrał nawet na Camp Nou
0
Wiecie co ma w domu Adam Małysz?
Ma łyżki
0
http://ripple.is/football/1407-celta-de-vigo-vs-barcelona
0
DEMBELEEE :D nadszedł czas
2
Powtarzam to zawsze sobie ,bratu ,kolegom itd Cristiano to najlepszy napastnik w historii ,świetny atleta i pazerny (w pozytywnym wrażeniu) na gole , ale to Leo jest najlepszym piłkarzem obecnie i w historii. Jego wizja,drybling, kreatywność , skromność dają mu tą przewagę . Szanuję Ronaldo ,ale to Messi jest drugim synem Pana Boga :D :D
6
Kante 8 - no jakieś jaja
0
12 miejsce Isco
0
Nawet jakby puścił korzyść, obrońca zagrał piłkę a więc grę i tak by przerwał :)
0
Nie skrzywdził ponieważ przed przyjęciem piłki przez CR7 OBROŃCA dotknął piłkę a więc przerwał ew korzyść - jeszcze spalony tam był
0
Gdzie jest karny ,ja się pytam gdzie jest karny? ?
5
Grupa wymagająca , ale jeżeli Nawałka trafi z przygotowaniami tak jak na Euro , a Lewy nie będzie przemęczony sezonem ,moim zdaniem stać nas na komplet punktów. Argentyna ? Jeżeli nic się nie zmieni z ich grą to o awans będzie piekielnie ciężko ...
4
Bartomeu jak Ty mnie zaimponowałes w tej chwili !
1
Koniec końców , nie rozumiem dlaczego go trener zdjął , a zostawił miernie wyglądającego Lusito ...
0
No i wykrakałem
1
Solidnie ,pomaga w defensywie ,no i najważniejsze że wykorzystał błąd i strzelił bramkę
0
Nasza gra przy 1:0 to igranie z ogniem .Strzelmy bramkę na 2:0 bo to się może źle skończyć. ..
2
Zrobione z przyjemnością , powodzenia :D !!
6
Maradona jeszcze , cieszmy się że prezes PZPN jest zapraszany na takie uroczystości :)
1
Dziwić się że nie ma konferencji ? Takich przypadków jest baardzo mało , jeśli patrzymy na naszą ojczyznę. Trzeba też poczekać na śledztwo oraz na to kim był sprawca. Dziwnie to odebrałem zwłaszcza ,że mieszkam 50km od miejsca ataku .
0
Przepadają Ci , nie masz za to punktów , a ranga i próg punktowy cały czas się podnosi :)
3
Trzymamy kciuki oraz modlimy się za twojego Tate !!!
0
Zbliża się mecz z Getafe , jaki prognozujecie skład , jaki wg was powinien wyglądać ? Mój typ : ter Stegen - Semedo,Pique,Umtiti,Digne-Busquets,Iniesta,Paulinho - Dembele,Paco,Messi :D
0
1.Z numerem 9 Cristiano Ronaldo
2.Na ławce Luca Vasquez
3.W środku pola Realu dzisiaj zagra Kovacevic
To tylko kilka przykładów które Dariusz dzisiaj na samym początku wypaplał :D :D
0
Jeżeli ktoś ma ZDF to jest uratowany ,ponieważ tam będą transmitowac Spurs - Dortmund :)
0
I to z przewrotki xD
0
To teraz prosimy "ULTIMA HORA'' odnośnie Coutinho !
0
Faktycznie , mój błąd :D