prucnalkam
Dołączył/a: maj 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ludzie czekajcie do 21 , wiadomo że u nas inna strefa czasowa
0
Wolę czekać na Rafinhe 23 mecze , niż stawiać na Gomesa, Turana itd
0
To jego druga poważna kontuzja , a tak wgl jeżeli łapał jakieś urazy to wypadał na 10-15 dni . Na pewno ten chłopak powinien zostać , aby nie było takiej sytuacji jak z Thiago ...
0
W końcu witamy Dembele !
0
Mam pytanie dlaczego każdy z was chce odejścia Rafinhi ? Gościu jest dobry ,ma lewą nogę a poza tym w tamtym sezonie prezentował się dobrze.
0
Reus to raczej szpitale częściej odwiedza niż boisko ...
0
Co jak co ale Goretzka to jest kozak
2
Moim zdaniem zamiast ściągać Paulinho można było postawić na Sampera ,a Rafinha zasługuje na grę i więcej minut - co do reszty zgodzę się, muszą odejść
5
Ludzie dzisiaj już 19 sierpnia ,a Messi dalej nie podpisał umowy.Jest po 3 w nocy nie mogę zasnąć bo nachodzi mi wizja stycznia i oficjalnego kommunikatu ze Leo podpisał kontrakt z City
1
Ach te czasy ...
0
Ktoś wie czy na Cyfrowym Polsacie można obejrzeć El Clasico?
0
hahah,Masz może numer telefonu ? :D
12
A gdyby tak postawić na lewą flankę Albę i zanim Digne w rewanżu? Do tego w środku pola Denis i Iniesta ???
1
W ostatnich dwóch meczach na Bernabeu , strzeliliśmy 3 i 4 bramki , więc światełko w tunelu jest :D
1
Patrząc jeszcze raz na skróty , pełna zgoda z Tobą :)
2
Minęło już kilka godzin od porażki z Realem ,mimo późnej pory zdecydowałem się podzielić się swoimi refleksjami i ocenami dla naszych zawodników :
- Moim zdaniem nie powinniśmy wieszać na haku Valverde oraz drużyny ,ponieważ z przebiegu spotkania nie była to drużyna gorsza od Królewskich. Trzeba zaznaczyć ze Real był skuteczniejszy i zasłużenie wygrał spotkanie. Decydującym momentem było samobójcze trafienie Pique ,który sprawił że Blaugrana otworzyła się ,stworzyła dużo sytuacji ,jednak to spowodowało otwarcie się przed przeciwnikiem który bezlitośnie skarcił nas golami z kontraataku Cristiano Ronaldo i Marco Asensio.
Oceny (1-5) :
Ter Stegen : +3 - solidny mecz ,bez szans przy bramkach , widać brak rytmu i kilka złych zagrań
Vidal : 2 - bardzo nerwowy ,słaba gra w defensywie ,kilka razy swoimi złymi podaniami w pierwszej połowie mógł narazić nas na utratę bramki
Pique : 1 - o ile pierwsza połowa w jego wykonaniu solidna ,to druga połowa w wykonaniu Gerarda woła o pomstę do nieba
Umtiti : 4 - pewny w swoich zadaniach ,jeden z wyróżniających się zawodników
Alba : 4 - Jordi wyglądał dzisiaj bardzo dobrze zarówno w ataku jak i destrukcji
Busquets : 4 - jak zwykle tytaniczna praca w środku pola ,pewny punkt w środku pomocy
Rakitic : 3 - dużo biegał ,walczył, jednak brakowało dokładności w przyjęciu oraz szybszego zagrania piłki w wolne pola
Iniesta : 3 - nasz kapitan pokazał kilka niezłych zagrań i dryblingów jednak nie wpłynęło to znacząco na sytuację podbramkowe
Messi : 3+ - nie był to wybitny mecz Argentynczyka, kilka razy próbował ruszyć z piłką jednak skutecznie był powstrzymywany przez 3-4 zawodników Realu ,plus za pewnie wykorzystany rzut karny
L.Suarez : 2 - wymachiwanie rękami ,bezradność oraz wymuszony rzut karny, tak w skrócie można opisać bardzo słaby mecz w wykonaniu Luisito
Deulofeu : 2 - jeżeli tym występem miał załatać dziurę po Neymarze to niestety nie udało mu się to ,mało dryblingow i dużo strat
Denis Suarez : 4 - bardzo dobra zmiana ,świetnie zastąpił Deulofeu pokazując kilka odważnych rajdów z piłką ,tym spotkaniem wyrasta na głównego kandydata na pozycję lewego skrzydłowego
Sergi Roberto : 2 - jego zmiana nie wpłynęła na grę Dumy Katalonii
Paco : zbyt krótko przebywał na boisku aby go ocenić
Taka jest moja opinia ,ktoś może się nie zgadzać, ktoś może się zgadzać ,ale w jednym musimy być solidarni i wierzyć że z każdym meczem będzie lepiej. Visca el Barca !!
0
Czasem warto sprawdzić dla pewności ;)
0
Z ciekawości sprawdziłem skład meczowy Guangzhou i niestety ale nie ma tam Paulinho , co potwierdza że jest już baaardzo blisko Barcelony....
1
Być może nowy skrzydłowy :D
0
#FCB | Paulinho, camino de Barcelona https://t.co/oN2JbtlQf2">https://t.co/oN2JbtlQf2 https://t.co/15T1jrcc6l">pic.twitter.com/15T1jrcc6l— Diario SPORT (@sport) 13 sierpnia 2017
1
Jeśli dzisiaj nasza Barcelona pokona Real ,zapomnimy o transferze Coutinho i Dembele - jednak gdybyśmy się dzisiaj potkneli ,moim zdaniem szansę na ich transfer wzrosną .
0
Raczej ofensywny pomocnik , ale bardzo dobrze radzi sobie w defensywie.
0
Zwłaszcza ze Monaco kupiło go za 25 milionów euro ....
10
Gerard Romero na twitterze , potwierdza że pierwsza oferta Barcelony zostaje odrzucona.
0
Podłączam się do pytania i proszę o link :D
8
Kto ze mną szuka samolotu z Dembele na pokładzie , na stronie flightradar24 ? :D :D