6

A co ma zrobić Milik, jak Napoli nie próbuje nawet wrzucić piłki ze skrzydła i spróbować wykorzystać jego warunków

0

Wypadałoby aby zaczął grać ,ma bardzo dobry sezon, uwielbiam go , ale chodzi mi w szczególności o jego ofensywne granie i tzw luz :D

1

O'Sullivan to kozaaak , najpierw trafił nieziemsko trudną bilę , a potem spudłował w głupi charakterystyczny dla siebie sposób , cały Ronnie :V :V

0

Jak myślicie : Wygra dziś Adamek czy jednak dostanie dzwona od Abella ? :D

0

Ter Stegen - Alba,Puyol,Pique,Alves - Busquets ,Xavi, Iniesta - Ronaldinho,Henry,Messi

0

Zdecydowanie 10/11, i tylko nieszczęsny finał Copa del Rey z Realem ...

0

Girona coś ciężko sobie radzi ostatnio , a Alaves u siebie gra dobrze więc raczej czysta 1 dla mnie

5

Jeśli odejdzie Iniesta to Eriksen

1

Chyba każdy wie , jaki temperament i żywiołowość ma Cristiano a Leo :D

1

Ale jednak tamten okres gdzie był zgrzyt Lucho-Messi trafił się w styczniu w momencie po losowaniu LM i ligi kiedy traciliśmy punkty do Realu. Ta sytuacja jest całkowicie inna ponieważ odpadamy z LM w fatalnym stylu a jesteśmy już w finale Pucharu Króla a w lidze mamy solidną przewagę.

0

Tak wracając do dzisiejszego meczu. Barca grała wczoraj , więc darujmy sobie oszczerstwa wobec Realu i miejmy troszkę szacunku.

1

Darujmy sobie wystawianie ocen za ten mecz. Graliśmy padakę ,gorszą niż można sobie wyobrazić. Niestety w dzisiejszym futbolu ciężko jest cały sezon jechać na niesamowitej intensywności. Przegraliśmy DRUGIE spotkanie w sezonie ,a wylecieliśmy z Ligi Mistrzów.

0

Tu śmierdzi bramką i kompromitacją. ZMIANY ,zaklinamy Cię Valverde RÓB ZMIANY !

0

ter Stegen - Semedo,Umtiti,Verma,Alba - Rakitić,Paulinho,Iniesta-Denis,Suarez,Dembele

0

Ramsey ......
Klątwa trwa

0

O matko Marc :o

0

Dawać Denisa! !!

0

Smierdzialo karnym ..

0

Musi Valverde zareagować bo na razie Barca gra slaboooo

0

Dopiero teraz :
Cristiano czapki z głów !

1

Jak ten Tottenham nie dał rady przejść Juve ....

3

Nie wyobrażam sobie momentu kiedy Leo ogłosi koniec kariery. Nawet czytając taką wypowiedź i to pytanie o koniec kariery przyprawia mnie w żałobę. Królu graj wiecznie !

1

Graj sobie np jeden tydzień w grze z meczem i przerwa ;)

48

Szacun dla łucznika z reklamy TVP Sport ,już wiele reklam poszło a cały czas w dyche trafia xdddd

0

Jak sobie Girona radzi? Postawiłem na ich zwycięstwo, uda się?

3

OFICJALNIE : LIONEL MESSI ZWOLNIŁ JORGE SAMPAOLEGO !

1

Umtiti profesor !

0

Dokładnie, trzeba zagrać swoje zdominować ich i 1/4 nasza !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?