prucnalkam
Dołączył/a: maj 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
A co ma zrobić Milik, jak Napoli nie próbuje nawet wrzucić piłki ze skrzydła i spróbować wykorzystać jego warunków
0
Wypadałoby aby zaczął grać ,ma bardzo dobry sezon, uwielbiam go , ale chodzi mi w szczególności o jego ofensywne granie i tzw luz :D
1
O'Sullivan to kozaaak , najpierw trafił nieziemsko trudną bilę , a potem spudłował w głupi charakterystyczny dla siebie sposób , cały Ronnie :V :V
0
Jak myślicie : Wygra dziś Adamek czy jednak dostanie dzwona od Abella ? :D
0
Ter Stegen - Alba,Puyol,Pique,Alves - Busquets ,Xavi, Iniesta - Ronaldinho,Henry,Messi
0
Zdecydowanie 10/11, i tylko nieszczęsny finał Copa del Rey z Realem ...
0
Girona coś ciężko sobie radzi ostatnio , a Alaves u siebie gra dobrze więc raczej czysta 1 dla mnie
5
Jeśli odejdzie Iniesta to Eriksen
1
Chyba każdy wie , jaki temperament i żywiołowość ma Cristiano a Leo :D
1
Ale jednak tamten okres gdzie był zgrzyt Lucho-Messi trafił się w styczniu w momencie po losowaniu LM i ligi kiedy traciliśmy punkty do Realu. Ta sytuacja jest całkowicie inna ponieważ odpadamy z LM w fatalnym stylu a jesteśmy już w finale Pucharu Króla a w lidze mamy solidną przewagę.
0
Tak wracając do dzisiejszego meczu. Barca grała wczoraj , więc darujmy sobie oszczerstwa wobec Realu i miejmy troszkę szacunku.
1
Darujmy sobie wystawianie ocen za ten mecz. Graliśmy padakę ,gorszą niż można sobie wyobrazić. Niestety w dzisiejszym futbolu ciężko jest cały sezon jechać na niesamowitej intensywności. Przegraliśmy DRUGIE spotkanie w sezonie ,a wylecieliśmy z Ligi Mistrzów.
0
Tu śmierdzi bramką i kompromitacją. ZMIANY ,zaklinamy Cię Valverde RÓB ZMIANY !
0
ter Stegen - Semedo,Umtiti,Verma,Alba - Rakitić,Paulinho,Iniesta-Denis,Suarez,Dembele
0
Ramsey ......
Klątwa trwa
1
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/mundial-2018/klatwa-dziewicy-wciaz-ciazy-nad-argentyna-felieton-michala-zaranka/yv51dhw?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage
0
O matko Marc :o
0
Dawać Denisa! !!
0
Smierdzialo karnym ..
0
Musi Valverde zareagować bo na razie Barca gra slaboooo
0
Dopiero teraz :
Cristiano czapki z głów !
1
Jak ten Tottenham nie dał rady przejść Juve ....
3
Nie wyobrażam sobie momentu kiedy Leo ogłosi koniec kariery. Nawet czytając taką wypowiedź i to pytanie o koniec kariery przyprawia mnie w żałobę. Królu graj wiecznie !
1
Graj sobie np jeden tydzień w grze z meczem i przerwa ;)
48
Szacun dla łucznika z reklamy TVP Sport ,już wiele reklam poszło a cały czas w dyche trafia xdddd
0
Jak sobie Girona radzi? Postawiłem na ich zwycięstwo, uda się?
3
OFICJALNIE : LIONEL MESSI ZWOLNIŁ JORGE SAMPAOLEGO !
1
Umtiti profesor !
0
Dokładnie, trzeba zagrać swoje zdominować ich i 1/4 nasza !
24
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29026233_2164900556862860_4157918760881465084_n.jpg?oh=02ae01c6ae0c569be96efd9560cdbff8&oe=5B0B3C21
CIROOO