prucnalkam
Dołączył/a: maj 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r Bardzo trafne słowa , mimo że ciężko znaleźć jakieś w obliczu tragedii każdego człowieka ,czy Lucho czy zwykłego "Kowalskiego'' . [*]
1
@Chwytliwy Gdyby nie Pogba jutro przytuliłbym ciepłe 100zł ,a tak ... znowu szukać szczęścia trzeba mać !
9
"Myśleliśmy że wyjedziemy stąd z remisem' to jest podsumowanie cyrku który dzieje się w Barcelonie
Ś.P Cruyff przewraca się w grobie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kenneth99 Sprawdzałem i w swoich powiadomieniach ,wyskoczylo ze Coutinho zaobserwował 25min temu profil Bayernu
1
@krzychu1526 podpis na pasku : Polacy popierają działania prezesa i popierają projekt transferu Neymara
0
@pero1983 Tak ,samolot planowo na 11.15
0
@Hubert98 gdyby dzisiaj mu się powiodło ,miałby za rok szansę wygrać 10 raz na Wimbledonie to by było coś !
1
Ukłony dla Rogera , ukłony dla Nole ! - jako wielki fan Rogera ,szacunek dla Djokovica - a mecz ... takie mecze się zapamiętuje do końca życia ,pozostaje mieć nadzieję że Federer jeszcze osiągnie taki kosmiczny poziom przez rok,dwa
0
Tymczasem Neymar wrzucił zdjęcie na IG , podpisany drukowanymi literami "Dream Chaser" ;)
0
@GregSTG najważniejsze ze Netflix potwierdził że będzie drugi sezon
0
@Criss18Barca Huber wczoraj też włączył się w walkę o IO
1
@MichalZZZ mimo że ten serial jest Polski i powstał chyba 15 lat to temu , to poleciłbym Kryminalnych ,trzyma w napięciu,wspaniała muzyka i dość wzruszający .Jedna z lepszych Polskich produkcji XXI wieku.
0
@Jaca96 Bezpośredni
0
@Mns21 9-10 lipiec chyba
2
Bate - Piast w eliminacjach LM!
1
@Xavifcb6 Akurat jego rodzine nie powinno się mieszać (chyba że ktoś współdziałał)
1
@Triv44 Powiedz to rodzicom dziewczynki ...
1
Szkoda że z nas się też smieją ...
1
Moim zdaniem taki BOYS zrobił by lepszy wynik ,niż jakieś jękoły ...
0
Top 10 tak , ale trójka czy piątka było by ciężko - dla mnie : Trent,Kimmich,Piszczek
0
Masakra ,ale śmierdzi ,śmierdzi kolejnym i kolejnym golem ...
0
A jakby tak oddać Rafinhę za Tadicia i dopłacić kapkę hahah XDD
0
Malcom pewnie i tak ława
2
Kuuurnia Rakitić dziś fenomenalny
2
Cierpimy ...
Musi Arthur wejść
2
Szukamy napastników za Suareza i tak dalej...
Po prostu bierzmy w lecie tego Piątka
0
No nie wierzę , Busi założył Instagrama , a jednak każdego ciągnie do social-media :D :D
0
Tomasz Smokowski
8
Semedo dziś MVP ,bez dwóch zdań.