0

@student97r Bardzo trafne słowa , mimo że ciężko znaleźć jakieś w obliczu tragedii każdego człowieka ,czy Lucho czy zwykłego "Kowalskiego'' . [*]

1

@Chwytliwy Gdyby nie Pogba jutro przytuliłbym ciepłe 100zł ,a tak ... znowu szukać szczęścia trzeba mać !

9

"Myśleliśmy że wyjedziemy stąd z remisem' to jest podsumowanie cyrku który dzieje się w Barcelonie
Ś.P Cruyff przewraca się w grobie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kenneth99 Sprawdzałem i w swoich powiadomieniach ,wyskoczylo ze Coutinho zaobserwował 25min temu profil Bayernu

1

@krzychu1526 podpis na pasku : Polacy popierają działania prezesa i popierają projekt transferu Neymara

0

@pero1983 Tak ,samolot planowo na 11.15

0

@Hubert98 gdyby dzisiaj mu się powiodło ,miałby za rok szansę wygrać 10 raz na Wimbledonie to by było coś !

1

Ukłony dla Rogera , ukłony dla Nole ! - jako wielki fan Rogera ,szacunek dla Djokovica - a mecz ... takie mecze się zapamiętuje do końca życia ,pozostaje mieć nadzieję że Federer jeszcze osiągnie taki kosmiczny poziom przez rok,dwa

0

Tymczasem Neymar wrzucił zdjęcie na IG , podpisany drukowanymi literami "Dream Chaser" ;)

0

@GregSTG najważniejsze ze Netflix potwierdził że będzie drugi sezon

0

@Criss18Barca Huber wczoraj też włączył się w walkę o IO

1

@MichalZZZ mimo że ten serial jest Polski i powstał chyba 15 lat to temu , to poleciłbym Kryminalnych ,trzyma w napięciu,wspaniała muzyka i dość wzruszający .Jedna z lepszych Polskich produkcji XXI wieku.

0

@Jaca96 Bezpośredni

0

@Mns21 9-10 lipiec chyba

2

Bate - Piast w eliminacjach LM!

1

@Xavifcb6 Akurat jego rodzine nie powinno się mieszać (chyba że ktoś współdziałał)

1

@Triv44 Powiedz to rodzicom dziewczynki ...

1

Szkoda że z nas się też smieją ...

1

Moim zdaniem taki BOYS zrobił by lepszy wynik ,niż jakieś jękoły ...

0

Top 10 tak , ale trójka czy piątka było by ciężko - dla mnie : Trent,Kimmich,Piszczek

0

Masakra ,ale śmierdzi ,śmierdzi kolejnym i kolejnym golem ...

0

A jakby tak oddać Rafinhę za Tadicia i dopłacić kapkę hahah XDD

0

Malcom pewnie i tak ława

2

Kuuurnia Rakitić dziś fenomenalny

2

Cierpimy ...
Musi Arthur wejść

2

Szukamy napastników za Suareza i tak dalej...
Po prostu bierzmy w lecie tego Piątka

0

No nie wierzę , Busi założył Instagrama , a jednak każdego ciągnie do social-media :D :D

0

Tomasz Smokowski

8

Semedo dziś MVP ,bez dwóch zdań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?