prucnalkam
Dołączył/a: maj 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 Puiq pewniak
0
Pozytyw jest taki, że gdy Bartomeu mówi że ktoś zostaje i ma zaufanie to i tak odchodzi (czytaj Neymar, Valverde)
0
@BarcaInfo Powinni przebyć obóz z drużyną, Puig, Alena, Pedri i niech chłopaki rywalizują ze sobą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
W 1 turze o ile dobrze kojarzę oficjalny wynik PAD był o 1,5 albo 1,7 wyższy niż w wyniku exit poll, a RT chyba został taki sam- jeśli mnie pamięć nie myli. Jeżeli by przyjąć taki wniosek to PAD wygrał
0
@Hosh ale to nie jest 100% całego kraju, tylko tych co głosowali xdd
1
@chudymc ......
0
@Pablo481 tak to bywa, dokładnie tak to bywa
0
widziałem inne tłumaczenie, w którym widniało : im więcej katalońskich drużyn tym lepiej wymienił np. Gironę czy Sabadell
0
@Avada Kedavra chodzi Ci o Sane?
0
@prucnalkam źle mnie rozumiecie, chodzi mi o działania naszych 'działaczy' tragedia
1
Bayern ściąga Sane za 50mln a my Pjanica za 60mln xddd
0
@Ghotti szkoda że mamy podwyżkę na serwisy typu netflix. Ale czy ważniejsze jest to od artykułów higienicznych czy produktów dla dzieci? No na prawdę ...
0
@viscajasiek jaką rzeczywistość? jakie obrażanie na innych. Przypomne ktora partia chciała zdelegalizowac MN, nazywając zwykłych obywateli nazistami. Głosujemy na Pana Dude to oznacza że jesteśmy inni? Ok spoko zakończymy dyskusję, ja od teraz mam zdanie takie jak Ty tylko w drugą stronę czyli o wyborcach Pana Trzaskowskiego czy Pana Biedronia.
0
@viscajasiek aha zajebiście obraziłeś własnie moją mamę, tatę, dziadków którzy od dziecka zapierdylali w polu na roli, jeździli za granicę i potrafią cieszyć się życiem i normalnie zachowywać- mają wykształcenie po zawodówce albo podstawowe. To jest właśnie wasze myślenie i szacunek do innych i dzielenie polaków, niestety szkoda mi bardzo czytać takich wypowiedzi że istnieje mało takich ludzi i rodzin.
0
@viscajasiek lepsze wykształcenie nie oznacza większej inteligencji czy kultury
0
ale nudy, ja pierdyle
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messinio82 mimo tego słabo zagrał
1
@Mesi12 Wyobraźmy sobie taki inny punch Dudy : Ja przynajmniej wybory wygrałem XDD
0
@Kapitan hawk Dobrze, że takie tragedie są ukazywane. Nie rozumiem jednak dlaczego zapomina się że pedofilia jest wszędzie wśród nauczycieli, artystów, polityków .. zgodzę się tu z opiniami że przedstawiani są nie księża tylko ''przebierańcy''
0
@Koni8M przecież zakup Sama to był genialny ruch .. brakuje po prostu trenera lub gościa który przemówi chłopu do rozumu żeby zrobił zabieg.. kontuzje go osłabiły przez co nie gra wgl
0
@Hiacynk C*** z wynikami, wygramy Taniec z Gwiazdami !!
1
Bartek też tak mówił hahahh
0
@michaleu ale ponoć młodzież jest najgorsza robi ogniska, robi imprezy itd
0
Ale taką karę dostaną Leo z Luisem się podzielą Yerba xddd
0
@Barca1992 większość głosuje bo PO-PSL dało dupy przez 8 lat, zostają Ci lewacy i skrajni prawicowcy xdd
0
https://www.olx.pl/oferta/koszulka-pilkarskiej-reprezentacji-polska-nike-9-lewandowski-m-xl-CID767-IDwnlq7.html#4aad04d425
Czy to możliwe żeby w takiej cenie sprzedawać koszulki? Czy pachnie ściemą i podróbą?
0
@MichalZZZ również polecam świetny serial, no może drugi sezon mdławy ale reszta sztos
1
@justfootball nie brak opinii