1

@Kuczek Teraz wyskoczy pandemia, lockdown i dupa. Będą się zasłaniać bezpieczeństwem i regułami. Oni to odwleką do marca, to są cwane lisy. Obym się mylił.

4

Tak sobie myślę, ile kobiet, dziewczyn zna po części polskie ustawodawstwo w kwestii ochrony zdrowia i życia, a także zapisu w którym są dopuszczalne przypadki do przerwania ciąży. Czy w ogóle zdają sobie sprawę z takich zapisów. Mam wrażenie że przynajmniej 75% po prostu wrzuca do sieci plakaty, posty, udostępnia od innych celebrytek aby splunąć na Kościół, PiS i tak dalej. Co o tym sądzicie? Trochę mnie przeraża z jakim jadem walczy się o dostęp do legalnej aborcji, czy pozbawiania szans na nowe życie. Ogólnie przerażają mnie stosunki społeczne i wzajemny jad. Źle się dzieje i nie chodzi mi tu tylko o politykę i rząd, ale o nas. Ogarnijmy dupę, bo rozwalamy sobie kraj.

0

@kerouac Hola hola jaki zamordyzm? Bez przesady, to że kobietom nie podoba się decyzja TK i polityka PiS- nie oznacza że można zachowywać się agresywnie niszczyć mienie czy zakłócać porządek. Czemu policja jest winna? Skoro ktoś przekracza granice, policja reaguje. Kropka i tyle

1

@Hosh Fenomen socjologiczny

1

@wawrzyn1 musi wygrać 1 połowę i 2 połowę

2

@piotr_styk Ale ja się zgadzam, nie zrozumieliście mnie, to są duże pieniądze.

1

@inFamous Małowiejski analityk strzelam, albo mu Lewy podsyła xdd

1

@Xwowrak to jest dopiero wydatek ...

2

@adam1337__ #HEATnation

0

@kiper09 Butler dał zwycięstwo nie ma co mówić. Lakersi na pewno rozegrali słabszy mecz, a w szczególności Davis i chyba więcej strat chociaż mówię to na 'oko'. Miami bardzo pobudzone i zmotywowane. Widać było że ich deklaracje i zapowiedzi udało im się przełożyć na parkiet.

1

@paquito88 Ale ja się z Tobą zgadzam, po prostu nie mam jednakowego stanowiska w tej sprawie chociaż bliżej mi do całkowitego zakazu. Ja sam nie potrzebuję niedziel handlowych, po prostu staram się zrozumieć też innych pozdro ;)

0

@tobiasson92 Sporny temat ... z jednej strony fajnie robić zakupy w niedzielę i mieć taką możliwość poza tym większe wpływy i sprawy gospodarki itp ale z drugiej popatrz na ludzi pracujących w sklepach np niedziela 20-21 a tu siedź w lidlu na kasie lub wszystkie towary układaj, sprzątaj. Moim zdaniem gdyby sklepy w niedzielę czynne były np 8-14 byłoby to sprawiedliwe dla obu stron ;) albo druga opcja np 3 niedziele zamknięte sklepy i jedna otwarta ;)

0

XD grał w Ajaksie to znaczy że ma DNA Barcy ... no fajna logika ..

0

@IronSanHybrid mi Liverpool, Barca, Salzburg, Brugia

4

@damianex10 Genialne, szacun !!

0

@macio_944 Zadam pytanie. Czy Lewandowski ma poważnego kandydata na swojej pozycji ?

1

Luis, dziękuję za wszystko!

9

Nie sądziłem ze taki moment nadejdzie.. w takim stylu, w takim bałaganie. Jak można doprowadzić żeby taki piłkarz legenda najlepszy w historii odszedł. Będziemy płakać jeżeli to się potwierdzi. Zmarnowane najlepsze lata Leo, zmarnowane pieniądze i coraz bliżej utrata Boga futbolu. Cisną się na usta różne wyzwiska ale jedno muszę powiedzieć.
Bartomeu kibice ci nigdy nie wybacza, odejdź zgin przepadnij, a do Leo? Nie rób nam tego i zostań prosimy ..

0

@Pewex Flick był asystentem Lowa w reprezentacji Niemiec, więc odpowiedz sobie sam ;)

0

@damianex10 będzie ciekawie, super że Wilson się podniósł wyszedł na 7-10, ciekaw jak Ronnie wyjdzie na trzecią sesję bo to jest zagadka. Mimo wszystkiego go Ronnie !!

31

Powinna być też opcja do głosowania "wszyscy''

0

@mrboom nie no przesada, Bayern sobie 'klepał' główkami w naszym polu karnym, zmiażdżyli nas i rozjechali nas, a tu komentarz że Bayern nie jest mocny xdd nie ma ani jednego aspektu w którym byliśmy lepsi od nich...

2

@Unf Dokładnie masz rację, ale chodzi tu o zbyt pewne podejście i nawet lekceważenie, a dobrze wiemy wkurzony Messi to Messi najlepszy..

0

@Dembouz1899 Borek, Pełka, Szpakowski( może i ma wiele wpadek i tak dalej ale jego głos zawsze będzie tkwił w mojej pamięci

5

@barcelonaLM My dzięki tym obostrzeniom .. żyliśmy życiem zastępczym

0

@FC1899Barca 1,3,5,6,8,10 - jak wygrasz to się odezwij xddd

0

@DaPi Nie no porównywanie tych transferów jest nie na miejscu. Neymar rozegrał wg Transfermarkt 134 mecze i strzelił 70 goli, a także dał 35 asyst dla Santosu. Zaś Trincao na razie zagrał 48 meczy, strzelił 9 goli i ma 13 asyst. Do tego Neymar był już rozpoznawalny i był już uważany za przyszłą legendę i lidera kadry i następce Messiego. Trincao jest na początku drogi, jest wiele znaków zapytania bo chłopak dopiero co odpalił w seniorskiej piłce. Miejmy nadzieję że odpali na dobre i będzie wielkim wzmocnieniem na wiele lat.

0

@buddy 1. Zarząd i budowa zespołu, poprzez ściąganie zawodników, którzy nie potrafią grać na tej pozycji chodzi mi o wielkie sumy za Coutinho, Griezmanna na pozycję LS, a także ściągnięcie Neto za 30mln, zamiast postawić na Inakiego Pene. Podsumowując największe rozczarowanie= polityka transferowa w klubu.
2. Thomas Vermaelen i jego świetny okres w sezonie 2017/2018.
3. Już kilka razy przejechaliśmy się na wielkich transferach, ale wspaniały okres tridente MSN, skłania mnie do wybrania Neymara
4. Neto, Umtiti, Firpo, Rakitić, Griezmann powinni odejść. Na stałe włączyć Inakiego Pene, Araujo, Puiga i skorzystać z transferów Trincao i Pedriego. Zastanowić się nad Coutinho i wystawianie go na innej pozycji, a także ostatnia szansa dla Dembele i sztabu, jeśli znowu wypadnie, należy pożegnać się z nim, ale i również z trenerami przygotowania fizycznego i pionem medycznym.

1

@KSSniper a co za różnica? skoro Lewy nie dostanie to trudno.

0

@Encore Gdybym miał zrobić duet komentatorów ulubionych to Pełka z Podolińskim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?