prucnalkam
Dołączył/a: maj 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"He wants to stay"
0
A Zidane dalej klaszcze XDDDD
0
Powiem jedno bo meczu nie oglądałem. To jest dramatyczny dramat, z nimi dostać w trabe. Szok..
0
@Chakalaka może ma problemy psychiczne?
1
Tak sobie myślę, skoro tyle reprezentacji może stracić zawodników to Polacy stają się kandydatem do medalu XDDD
:P
4
Superliga same potęgi, ale zastanawiam się co tam robi Arsenal i Tottenham XDDD
3
Jestem kolejny, ale napisać muszę. Nie mogę uwierzyć że nie ma już Pana Krzysztofa z nami... Niech płynie tym parostatkiem na zawsze w naszych sercach
[*]
0
@Kvothe07 Nie daje. Moja babcia 2 tyg została zaszczepiona pierwszą dawką, a dziś dostała wynik pozytywny testu. Jest lekko chora
3
To jest najlepszy mecz Krychowiaka od Euro 2016
2
@FCBeSeM Piątek, Moder też dramat
0
@Zoker Najlepsze jest to iż broni go cała masa ludzi która bardzo mocno wierzy że to był 'szpital covidowy'
0
Mam pytanko. Czy ktoś zamawiał, tworzył sobie koszulki ze swoim nadrukiem, obrazkiem. Jest kilka takich stronek, jednak jestem uprzedzony i niepewny jakości. Czy ktoś zamawiał i może polecić albo ostrzec przed jakąś firmą? Pozdro
0
@Pawel13sz widziałem kiedyś komentarz kogoś już nie pamiętam gdzie, może tutaj. Ale ktoś napisał że gdyby taką bramkę zdobył ktoś z młodego pokolenia albo po prostu ktoś inny niż Suárez, byłoby to wydarzeniem roku i uznawane za najpiękniejsza w dziejach. A tak, strasznie niedoceniany jest Luis za tego gola...
0
@BarcaInfo Jakoś nie wierzę, że Wijnaldum i Depay, będą zarabiać mniej niż Pjanić i Martin XD
1
@kamiVeB Kołtoń skreślił Klicha na grafice, więc idąc tym może o niego chodzić
2
@July_6_BcN Nie. Będzie odizolowany, a reszta trenuje.
3
Piękny, piękny wieczór. Istna uczta futbolu, brawo Barcelonko
2
@adi89rg Ja miałem covid, trzy dni zatkany nos i lekki kaszel. Po tych trzech dniach zacząłem czuć lekki dyskomfort czoła i oczodołu przy lekkich ruchach, do tego doszło 'łaskotanie' w płucach i kaszel. Te drugie objawy miałem 4-5 dni. Nie miałem żadnej gorączki, wysypki, węch smak normalny. Akurat w moim wieku 22lat angina lub migrena są gigantycznie gorsze niż Covid
0
@Khardan Bardzo dobrze rozumiem, tak na oko teraz bez kompletnego rozeznania strzelam że wiele rodzin i ich domy auta, które widzimy na wioskach czy w małych miejscowościach pochodzą z pracy zarobkowej za granicą. Cyk dwa miesiące i 20 tysięcy zarobione. I to na czarno.
2
@4drian0 Jako rozrywka rozumiem
1
@Khardan Rozwój gospodarki, tworzenie miejsc pracy ograniczenie rozdawnictwa pieniędzy, technologie, zwiększenie poziomu nauczania, nie wspominając o kulejącej służbie zdrowia. A jeśli chodzi o głosowanie, mam nieodparte wrażenie że w tej kwestii nie da się trafić, podatki będą podnoszone i niektóre umarzane i tak w koło macieju. Kwestią jest aby zapewnić jak mówisz miejsce pracy, dobre zarobki.
6
Porównywanie FAME MMA do KSW, jest szczytem herezji. Zadajcie sobie pytanie, czy obecność na tych galach Godlewskiej, partnerki Szpilki, jakiś Kruszwilów czy Minimajków i porównywanie ich z Soldiciem, Erko Junem czy Mamedem ma jakikolwiek sens? Jest to czysty debilizm.
1
@Dankhog Widziałeś w poważnej federacji w Europie lub KSW albo UFC żeby się karzeł bił? No litości, patologia, jakieś Godlewskie Linkiewicze i reszta idolów 12 latków.
0
Komentarz usunięty
5
@Khardan Obniżanie podatków, to jedno z największych kłamstw podczas kampanii i jawne oszukiwanie (bez względu o jakie partie chodzi)
0
@itmustbejoke W 2014 roku była ta jedyna życiowa szansa, wygrany finał moim zdaniem na dobre rozstrzygnąłby kwestionowanie Messiego jako najlepszego piłkarza w historii.
5
@Worny Koeman był królem strzelców LM 93/94 XD
3
@BarcaInfo chyba każdy czeka na filmik z starcia Bartoemu vs Messi
6
@BarcaInfo Chodzę do kościoła od wielu lat i służę przy ołtarzu, w moim mieście nie przestrzega się całkowicie tych limitów. Musisz mi uwierzyć. Chce tylko równości wobec prawa. A jeśli chodzi o media proszę przykład.
https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26816534,na-mszy-160-zamiast-30-wiernych-interweniuje-policja-parafia.html?disableRedirects=true
9
@Chakalaka Mimo tego że mam inne sympatie jak ty ale tutaj akurat się zgadzam całkowicie. Cytując klasyka : W punkt.