0



"He wants to stay"

0

A Zidane dalej klaszcze XDDDD

0

Powiem jedno bo meczu nie oglądałem. To jest dramatyczny dramat, z nimi dostać w trabe. Szok..

0

@Chakalaka może ma problemy psychiczne?

1

Tak sobie myślę, skoro tyle reprezentacji może stracić zawodników to Polacy stają się kandydatem do medalu XDDD
:P

4

Superliga same potęgi, ale zastanawiam się co tam robi Arsenal i Tottenham XDDD

3

Jestem kolejny, ale napisać muszę. Nie mogę uwierzyć że nie ma już Pana Krzysztofa z nami... Niech płynie tym parostatkiem na zawsze w naszych sercach
[*]

0

@Kvothe07 Nie daje. Moja babcia 2 tyg została zaszczepiona pierwszą dawką, a dziś dostała wynik pozytywny testu. Jest lekko chora

3

To jest najlepszy mecz Krychowiaka od Euro 2016

2

@FCBeSeM Piątek, Moder też dramat

0

@Zoker Najlepsze jest to iż broni go cała masa ludzi która bardzo mocno wierzy że to był 'szpital covidowy'

0

Mam pytanko. Czy ktoś zamawiał, tworzył sobie koszulki ze swoim nadrukiem, obrazkiem. Jest kilka takich stronek, jednak jestem uprzedzony i niepewny jakości. Czy ktoś zamawiał i może polecić albo ostrzec przed jakąś firmą? Pozdro

0

@Pawel13sz widziałem kiedyś komentarz kogoś już nie pamiętam gdzie, może tutaj. Ale ktoś napisał że gdyby taką bramkę zdobył ktoś z młodego pokolenia albo po prostu ktoś inny niż Suárez, byłoby to wydarzeniem roku i uznawane za najpiękniejsza w dziejach. A tak, strasznie niedoceniany jest Luis za tego gola...

0

@BarcaInfo Jakoś nie wierzę, że Wijnaldum i Depay, będą zarabiać mniej niż Pjanić i Martin XD

1

@kamiVeB Kołtoń skreślił Klicha na grafice, więc idąc tym może o niego chodzić

2

@July_6_BcN Nie. Będzie odizolowany, a reszta trenuje.

3

Piękny, piękny wieczór. Istna uczta futbolu, brawo Barcelonko

2

@adi89rg Ja miałem covid, trzy dni zatkany nos i lekki kaszel. Po tych trzech dniach zacząłem czuć lekki dyskomfort czoła i oczodołu przy lekkich ruchach, do tego doszło 'łaskotanie' w płucach i kaszel. Te drugie objawy miałem 4-5 dni. Nie miałem żadnej gorączki, wysypki, węch smak normalny. Akurat w moim wieku 22lat angina lub migrena są gigantycznie gorsze niż Covid

0

@Khardan Bardzo dobrze rozumiem, tak na oko teraz bez kompletnego rozeznania strzelam że wiele rodzin i ich domy auta, które widzimy na wioskach czy w małych miejscowościach pochodzą z pracy zarobkowej za granicą. Cyk dwa miesiące i 20 tysięcy zarobione. I to na czarno.

2

@4drian0 Jako rozrywka rozumiem

1

@Khardan Rozwój gospodarki, tworzenie miejsc pracy ograniczenie rozdawnictwa pieniędzy, technologie, zwiększenie poziomu nauczania, nie wspominając o kulejącej służbie zdrowia. A jeśli chodzi o głosowanie, mam nieodparte wrażenie że w tej kwestii nie da się trafić, podatki będą podnoszone i niektóre umarzane i tak w koło macieju. Kwestią jest aby zapewnić jak mówisz miejsce pracy, dobre zarobki.

6

Porównywanie FAME MMA do KSW, jest szczytem herezji. Zadajcie sobie pytanie, czy obecność na tych galach Godlewskiej, partnerki Szpilki, jakiś Kruszwilów czy Minimajków i porównywanie ich z Soldiciem, Erko Junem czy Mamedem ma jakikolwiek sens? Jest to czysty debilizm.

1

@Dankhog Widziałeś w poważnej federacji w Europie lub KSW albo UFC żeby się karzeł bił? No litości, patologia, jakieś Godlewskie Linkiewicze i reszta idolów 12 latków.

0

Komentarz usunięty

5

@Khardan Obniżanie podatków, to jedno z największych kłamstw podczas kampanii i jawne oszukiwanie (bez względu o jakie partie chodzi)

0

@itmustbejoke W 2014 roku była ta jedyna życiowa szansa, wygrany finał moim zdaniem na dobre rozstrzygnąłby kwestionowanie Messiego jako najlepszego piłkarza w historii.

5

@Worny Koeman był królem strzelców LM 93/94 XD

3

@BarcaInfo chyba każdy czeka na filmik z starcia Bartoemu vs Messi

6

@BarcaInfo Chodzę do kościoła od wielu lat i służę przy ołtarzu, w moim mieście nie przestrzega się całkowicie tych limitów. Musisz mi uwierzyć. Chce tylko równości wobec prawa. A jeśli chodzi o media proszę przykład.
https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26816534,na-mszy-160-zamiast-30-wiernych-interweniuje-policja-parafia.html?disableRedirects=true

9

@Chakalaka Mimo tego że mam inne sympatie jak ty ale tutaj akurat się zgadzam całkowicie. Cytując klasyka : W punkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?