0

@PatrychoO a więc już w grudniu podjął decyzje że zostaje w Barcelonie

0

@PatrychoO marzy mi się aby Laporta wydymał tych Arabów jak Franek Dolas XDDD

2

@PatrychoO Pedri : Panowie ja z Messim zagramy z Sociedad po 90min co wy na to?

20

A się Messi obudzi rano, to się zdziwi ile się działo XDD

2

@Pawel13sz To zależy czy wytrzeźwieje do 12 XDD

5

Wielkie brawa dla naszych aniołków za srebro, dziewczyny jesteście wielkie!
Panowie nie udało sie, ale jesteśmy dumni 5 miejsce, jeszcze dużo przed wami!

1

@LukiGT Chciałbyś mieć długi na swoim przykładzie przez 50 lat XD?

0

@Encore Kasa potrafi zrobić taką drużynę, a jednocześnie jest naszym przekleństwem :/

2

@bixmix Ale komunikat mówił o porozumieniu między Messim a klubem

0

@Mordechaj Ci co byli wypychani z klubu, pewnie zachwyceni. Sprawa załatwiona XD

0

@Serek ciężko wybrać ten jeden najpiękniejszy, ale na pewno dwa finały LM 09,11 i oczywiście półfinał z Realem i słynna asysta Busquetsa

0

A jakby dogadać się z jakimś klubem z Kataru lub Chin, podpisać tam Messiego zrobić umowę i zapłacić im w ratach za kontrakt i go wypożyczyć? XD

1

@Tuc To samo chciałem napisać podobnie. Leo dziękuje za wszystko :/

0

@sokot Spokojnie, może ktoś jak zobaczy takie zdjęcie zastanowi się dwa razy na przejściu dla pieszych itp

0

@LeoMessiah Szczerze liczę że odpocznie porządnie i przepracuje 3-4 tygodnie, odpuści reprezentację we wrześniu i będzie gotowy na pierwszy mecz LM. Sezon jest długi nie ma co go zajeżdżać, to samo tyczy się Pedriego.

2

@Marcin91fcb na 62 punkty Słowenii, 31 rzucił Doncic, kozak

4

@PatrychoO Ciężko wybrać tego jednego, ale wymienione persony jak najbardziej są tymi najlepszymi. Do tego grona dodałbym jeszcze Mariana Dziędziela i Romana Wilhelmiego.

0

@Encore u23 chyba

0

Leoooo mocno pod lade i po meczu jeeeny.....

0

Zaczęły się nerwy ehh

4

Powiedzmy sobie szczerze, Argentyna musi to dowieźć nie ma innej opcji

5

@DonMatteo901 druga bramka to samo Frankowski tylko z lewej strony

0

@barcelonaLM Generalnie uważam, że Szpakowski będąc na stadionie automatycznie komentuje lepiej (emocje, głos). Jednak dzisiaj było bardzo słabo, coraz słabiej słucha się takiej legendy. Myślę, że mundial w 2022 roku będzie chyba tą ostatnią imprezą dla niego.

0

Pahjanpolo Darek Szpakowski w formie

1

@ElPonczato tak jak Ter Stegen, De Jong - nauczyć się języka

0

@Janiama Nie ma nic na usprawiedliwienie tych fauli, obydwa ewidentne żółte kartki.

0

Christian walcz!!!

2

@lucas/catalan Również tego dnia przegraliśmy mecz otwarcia z Niemcami na Euro 2008

5

@JANEK777 niech sobie wysyłają nudesy, umawiają się jak chcą, żyją jak chcą albo wymieniają info. Wara od dzieci zgadzam się to normalne, ale apeluje nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora

9

@JANEK777 1. nie ma żadnej ideologii LGBT ludzie
2. to są przestępcy/dewianci
3. zgłaszać na policję
4. pedofilia to zło i choroba, zarówno u nauczycieli, zwykłego obywatela czy księdza
5. nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?