prucnalkam
Dołączył/a: maj 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO a więc już w grudniu podjął decyzje że zostaje w Barcelonie
0
@PatrychoO marzy mi się aby Laporta wydymał tych Arabów jak Franek Dolas XDDD
2
@PatrychoO Pedri : Panowie ja z Messim zagramy z Sociedad po 90min co wy na to?
20
A się Messi obudzi rano, to się zdziwi ile się działo XDD
2
@Pawel13sz To zależy czy wytrzeźwieje do 12 XDD
5
Wielkie brawa dla naszych aniołków za srebro, dziewczyny jesteście wielkie!
Panowie nie udało sie, ale jesteśmy dumni 5 miejsce, jeszcze dużo przed wami!
1
@LukiGT Chciałbyś mieć długi na swoim przykładzie przez 50 lat XD?
0
@Encore Kasa potrafi zrobić taką drużynę, a jednocześnie jest naszym przekleństwem :/
2
@bixmix Ale komunikat mówił o porozumieniu między Messim a klubem
0
@Mordechaj Ci co byli wypychani z klubu, pewnie zachwyceni. Sprawa załatwiona XD
0
@Serek ciężko wybrać ten jeden najpiękniejszy, ale na pewno dwa finały LM 09,11 i oczywiście półfinał z Realem i słynna asysta Busquetsa
0
A jakby dogadać się z jakimś klubem z Kataru lub Chin, podpisać tam Messiego zrobić umowę i zapłacić im w ratach za kontrakt i go wypożyczyć? XD
1
@Tuc To samo chciałem napisać podobnie. Leo dziękuje za wszystko :/
0
@sokot Spokojnie, może ktoś jak zobaczy takie zdjęcie zastanowi się dwa razy na przejściu dla pieszych itp
0
@LeoMessiah Szczerze liczę że odpocznie porządnie i przepracuje 3-4 tygodnie, odpuści reprezentację we wrześniu i będzie gotowy na pierwszy mecz LM. Sezon jest długi nie ma co go zajeżdżać, to samo tyczy się Pedriego.
2
@Marcin91fcb na 62 punkty Słowenii, 31 rzucił Doncic, kozak
4
@PatrychoO Ciężko wybrać tego jednego, ale wymienione persony jak najbardziej są tymi najlepszymi. Do tego grona dodałbym jeszcze Mariana Dziędziela i Romana Wilhelmiego.
0
@Encore u23 chyba
0
Leoooo mocno pod lade i po meczu jeeeny.....
0
Zaczęły się nerwy ehh
4
Powiedzmy sobie szczerze, Argentyna musi to dowieźć nie ma innej opcji
5
@DonMatteo901 druga bramka to samo Frankowski tylko z lewej strony
0
@barcelonaLM Generalnie uważam, że Szpakowski będąc na stadionie automatycznie komentuje lepiej (emocje, głos). Jednak dzisiaj było bardzo słabo, coraz słabiej słucha się takiej legendy. Myślę, że mundial w 2022 roku będzie chyba tą ostatnią imprezą dla niego.
0
Pahjanpolo Darek Szpakowski w formie
1
@ElPonczato tak jak Ter Stegen, De Jong - nauczyć się języka
0
@Janiama Nie ma nic na usprawiedliwienie tych fauli, obydwa ewidentne żółte kartki.
0
Christian walcz!!!
2
@lucas/catalan Również tego dnia przegraliśmy mecz otwarcia z Niemcami na Euro 2008
5
@JANEK777 niech sobie wysyłają nudesy, umawiają się jak chcą, żyją jak chcą albo wymieniają info. Wara od dzieci zgadzam się to normalne, ale apeluje nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora
9
@JANEK777 1. nie ma żadnej ideologii LGBT ludzie
2. to są przestępcy/dewianci
3. zgłaszać na policję
4. pedofilia to zło i choroba, zarówno u nauczycieli, zwykłego obywatela czy księdza
5. nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora