prucnalkam
Dołączył/a: maj 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucas/catalan Akira ^^
1
Według dobrze poinformowanego dziennikarza Piotra Koźmińskiego, na wylocie z Wisły Kraków jest obrońca ... Tim Hall. Sęk w tym, iż Hall podpisał kontrakt ... 14 stycznia 2021 roku. Kabaret.
0
@dawo17 czyli Krychowiak jak Rakitić będzie zajechany
0
@Lub567 Trincao nie umie bronić przecież
0
@BarcaInfo ją tam wolę aby odpuścił teraz dwa tygodnie doszedł do siebie i był w pełni gotowy na luty i resztę sezonu.
0
@BartqRKO Supergwiazdy i mega ekipa. Pytanie co z Irvingiem? Chłop się rozpłynął a z Durantem coś jest nie tak jeżeli chodzi o ich relacje. Mega mocnym zawodnikiem jest tam Dinwiddie który chyba jest gotowy zastąpić Irvinga. Moim zdaniem projekt ten wypali jeżeli będzie chemia pomiędzy tą trójką (jeśli Irving zostanie). Jeżeli dogadają się i będą bawić się na parkiecie, mistrzostwo NBA będzie bardzo realne. Moim zdaniem to trio jest jednym z najmocniejszych w XXI wieku.
0
@kamiVeB Na razie nie w temacie obejrzałem dwa mecze zaledwie, ale spoglądając na newsy przychylam się do komentarzy odnośnie Beala czy Wooda. Dalej szaleje Doncic i Herro w Heat. Wyróżniłbym RJ Barreta patrząc na solidne staty i dość korzystny bilans NY Knicks 5-6. Zobaczymy co dalej.
1
@VenoM Eee co Ty, tam overy i BTS wchodzą jak masło
1
@pawelke3n Kurde faja nie wiem stary
4
Ehh TCS przed nami i po emocjach ...
Pieprzony covid
2
-Leo, co ostatnio sprawiło Ci radość?
-Zdecydowanie walka Najmana z Kassio
1
@FC1899Barca Godzinka rozmowy, a minęło jakby w 5min. Super rozmowa, ogólnie kanał Pana Pazury jest fenomenalny.
0
@BarcaInfo niesamowicie zmobilizował ludzi, sam się skusiłem, święta czas prezentów itd a tej Łucji po prostu się taki prezent należał. Sam dorzuciłem się i jestem bardzo zadowolony. Brawo Stan!
1
@BorzyKrzys Chciałbym żebyś spotkał tych niepełnosprawnych i chorych ludzi dla których robiono licytację i zobaczył jak im mówisz ze cieszysz się ze Polsat miał rację i wygrał w sądzie.
1
@BartqRKO Najlepszy bilans w sezonie regularnym na wschodzie:
Milwaukee Bucks
Najlepszy bilans w sezonie regularnym na zachodzie:
LA Lakers
Najgorszy bilans w sezonie regularnym na wschodzie:
NY Knicks
Najgorszy bilans w sezonie regularnym na zachodzie:
Minnesota Timberwolves
Która drużyna najbardziej zaskoczy względem oczekiwań:
Utah Jazz
Która drużyna najbardziej zawiedzie względem oczekiwań:
Houston Rockets
MVP sezonu zostanie:
James Harden
Rookie sezonu zostanie:
James Wiseman
Obrońcą sezonu zostanie:
Kawhi Leonard
Największy postęp poczyni:
Tyler Herro
Najlepszym szóstym zawodnikiem zostanie:
Goran Dragić
Trenerem roku zostanie:
Erik Spoelstra
W finale konferencji wschodniej zagrają:
Heat vs Bucks
W finale konferencji zachodniej zagrają:
Lakers vs Rockets
W finale NBA zagrają:
Heat vs Lakers
Kto zostanie mistrzem NBA:
Lakers
Kto zostanie MVP finałów:
LBJ
James Harden zostanie wytransferowany w trakcie sezonu:(tak/nie):
Nie
Zion Williamson zostanie ogłoszony All-Starem(tak/nie):
Nie
Golden State Warriors awansują do play offów(tak/nie): Tak
0
@NeroTFP ten który jako jedyny dał Stochowi 20
0
@Pilka_jest_okragla Laporta (RAC1) '' LaRambla będzie wybierała skład''
0
@macio_944 Real swoje 3x LM wywalczył wielką ambicją, chęcią zwycięstw i granie skrzydłami szukając wrzutek na CR7. Najlepsze trio to faktycznie Xavi-Iniesta-Busi.
0
@mariosss20 1-6 to jest pieprzone złoto, ale wybieram jbc sezon drugi.
0
@tristan87 Liga Mistrzów przyciąga :D
3
@olikwierk10 Neymar to mały pikuś, pomyśl o szybkości Mbappe, albo wirtuozie Verattim xddd
1
Polacy w piątek po pierwszych dwóch seriach uzyskali łączną notę 1598,8 pkt. Zaś w drugim dniu 1584,5 pkt. Niemcy zdecydowanie zarówno w pierwszy jak i drugi dzień zwyciężyli odpowiednio 1653,1 pkt i 1652 pkt. Co ciekawe Norwegowie w piątek uzyskali notę 1567,1 pkt, zaś w 3 i 4 serii 1638,8 pkt. Co to oznacza? Uważam, że w przypadku gdyby Kubacki poprawił swoje skoki mamy bardzo dużą szansę na srebro, ponieważ Tande i Forfang nie są w świetnej dyspozycji i mogą skoczyć po prostu średnio. Trzymajmy kciuki, oby było jak najlepiej. Jbc to moje wyliczenia więc mogłem się walnąć xdd
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Dobranoc
0
@LaRoja karny ewident dotknął ręką
1
@DonMatteo901 Ważne, że jest Mietek. Mam nadzieję, że dalej będziemy mogli pośmiać, ta seria jest genialna.
2
@Guffi to może być hit na cały świat, ten serial jest legendarny
0
@kamiVeB chyba Jrue Holiday do Bucks
0
@Bobo25 Walczył ? XDD dużo powiedziane
1
Ja pierdyle widzieliście gdzie był Sergi Prawa obrona Roberto ? kryminał 20-25 metr
1
@Tomo1989 mam w PKO BP, konto studenckie bez żadnych opłat, a apka prosta,szybka i przejrzysta